Jump to content
Dogomania

Pudel Kajo: cena życia=cena miesiąca. aktualne rozliczenia str35 post 867


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Powtarzam. bo pewnie umknęło.[/QUOTE]

chyba najprościej będzie na konto Fundacji, która wzięła Kajo, ale może ktoś ma inny pomysł.

[quote name='feliksik']mam nadzieję, że będą się pojawiały informacje z nowego miejsca pobytu Kajo[/QUOTE]

a na fb nie ma informacji? wiadomo już czy to problem ze stawami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Tak:) i na szczęście jest bezpieczny oraz ma zapewnioną dobrą, profesjonalną opiekę:)[/QUOTE]

Ja również ogromnie się cieszę, że wreszcie Kajo jest w rękach profesjonalistów , którzy wiedzą co należy robić. Śledziłam wątek cały czas, choć byłam tu niemile widziana, bo miałam odmienne zdanie. Praktycznie już raz to życie Kaja wisiało na włosku i dzięki awanturze jak również osobom kochającym zwierzęta i myślącym Kajo ma wreszcie to , co powinien mieć już dawno, czyli zrobioną diagnostykę zdrowia.:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='feliksik']teraz ważne jest żebyśmy wszyscy pomogli temu psu. [B]Dostał szansę [/B]i należy ją dobrze wykorzystać[/QUOTE]

Może dostał - może nie dostał...
Jak na razie cała akcja Azylu Pod psim Aniołem ograniczyła się do stworzenia mętnego wydarzenia na FB, prośbie o wpłaty na bliżej nieokreślony hotelik i zakup karmy... (o durnych komentarzach nie wspomnę).
[B]Yourney - możesz podzielić się z nami wiadomościami n/t Kajo?

[/B]Zaczynam mieć ambiwalentne odczucia...
Gdzie jest pies? Kto z nim pracuje? Jakie są efekty tej pracy?

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Może dostał - może nie dostał...
Jak na razie cała akcja Azylu Pod psim Aniołem ograniczyła się do stworzenia mętnego wydarzenia na FB, prośbie o wpłaty na bliżej nieokreślony hotelik i zakup karmy... (o durnych komentarzach nie wspomnę).
[B]Yourney - możesz podzielić się z nami wiadomościami n/t Kajo?

[/B][/QUOTE]

?????

Gdyby nie ta akcja już by nie żył zdaje się? To chyba jednak dostał...
I niby dlaczego mętnego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Zaczynam mieć ambiwalentne odczucia...
Gdzie jest pies? Kto z nim pracuje? Jakie są efekty tej pracy?[/QUOTE]

Ostatnio się nerwowa robię...
Kajo był w lecznicy, miał jechać do hotelu albo tuż przed albo tuż po nowym roku.
Jakoś do tej pory nie było pytań o efekty pracy, przez taki długi okres czasu, a tu minęło ile?

Link to comment
Share on other sites

Dorota, z tego, co mi wiadomo cieszyłaś się, że Kajo dostał nową szansę, więc nie rozumiem dlaczego ton Twojej wypowiedzi jest tak nieprzyjemny?

Zgadzam się z [B]Hope[/B]. :) Fundacja prowadzi wątek Kajo i tam zamieszcza nowe informacje. Przypomnę adres: [url]https://www.facebook.com/events/307629859343306/307977165975242/?notif_t=event_mall_reply[/url]

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM ZA SPAM,ALE...
[B][SIZE=4]KOCHANI!!! PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT Z GDAŃSKA DO ŁOWICZA DLA JAMNIKA TROTYLKA![/SIZE][/B][SIZE=4]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237271-♡♡♡-Jamnikowaty-TROTYLEK-bez-oczka-kopniaki-i-bicie-to-było-jego-życie-POMOCY-♡♡♡?p=20245313#post20245313[/URL][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

8 stycznia :)
cyt.
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kajo od niedzieli jest już w hotelu szkoleniowym :) a tu jeszcze po drodze odwiedził biuro fundacji :) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]25 kotów nie zrobiło dla niego żadnego wrażenia :)
[/FONT][/COLOR][IMG]http://i46.tinypic.com/2pqs22h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...