Jump to content
Dogomania

Z psem w góry


Ania i Salma

Recommended Posts

My byliśmy tu [URL="http://www.szczawnica.nrs.pl/bazanoclegowa/pensjonaty/czarda/index.html"]http://www.szczawnica.nrs.pl/bazanoclegowa/pensjonaty/czarda/index.html[/URL] zeszłego lata-. Pokoje ładne, z balkonami, posiłki dysponowane przez kilka godzin, tak że nie trza wstawać na 7 na śniadanie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']My byliśmy tu [URL="http://www.szczawnica.nrs.pl/bazanoclegowa/pensjonaty/czarda/index.html"]http://www.szczawnica.nrs.pl/bazanoclegowa/pensjonaty/czarda/index.html[/URL] zeszłego lata-. Pokoje ładne, z balkonami, posiłki dysponowane przez kilka godzin, tak że nie trza wstawać na 7 na śniadanie:cool3:[/quote]
Bardzo dziekuje za namiary!. Weszlam na stronke pensjonatu, wyglada naprawde super.:lol: Jesli moge chcialabym jeszcze troche pomeczyc pytaniami:oops: Czy mozna wejsc tam do parku narodowego z psiakiem? jak ludzie reaguja na psy na szlakach? Nie wyobrazam sobie trzymania Barosza calymi dniami w pokoju:shake: Czy sa w okoklicy jakies knajpki gdzie mozna wejsc z psami?
I jeszcze jedno pytanie, obiecuje ze ostatnie:oops: nigdy nie bylam w Szczawnicy, ale z tego co sie orientuje dojechac tam mozna tylko PKSem. Bede jechala z Warszawy, w Krakowie bym sie przesiadla do pksu, czy kierowcy nie beda robic problemu z przewozem duzego zwierzaka?
Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Bardzo dziekuje za namiary!. Weszlam na stronke pensjonatu, wyglada naprawde super.:lol: Jesli moge chcialabym jeszcze troche pomeczyc pytaniami:oops: Czy mozna wejsc tam do parku narodowego z psiakiem? jak ludzie reaguja na psy na szlakach? Nie wyobrazam sobie trzymania Barosza calymi dniami w pokoju:shake: Czy sa w okoklicy jakies knajpki gdzie mozna wejsc z psami?
I jeszcze jedno pytanie, obiecuje ze ostatnie:oops: nigdy nie bylam w Szczawnicy, ale z tego co sie orientuje dojechac tam mozna tylko PKSem. Bede jechala z Warszawy, w Krakowie bym sie przesiadla do pksu, czy kierowcy nie beda robic problemu z przewozem duzego zwierzaka?
Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam;)[/quote]
Hej Alix. ja tez się wybieram z moim jamniorem do Szczawnicy ale w lipcu. W Pieniny nie wejdziesz-wiadomość z pewnego źródła ale masz do dyspozycji szlaki w Beskidzie Sądeckim- na Bryjarkę, Bereśnik, Dzwonkówkę, Przehybę,Radziejową,możliwe, że drogą pienińską do Czerwonego Klasztoru na Słowacji też dojdziesz (paszport dla sierściucha). Tego nie wiem bo to też park ale również droga.Będę mieszkać w Lali.Napisz jak wrócisz. Ciekawe jak Szczawnica przyjmuje psy.

Link to comment
Share on other sites

NA szlaki nie wejdziesz - ale my przez 2 tygodnie chodziliśmy po górach, tyle że nie po Pienińskim Parku Narodowym, a też piękne trasy i widoki. DO HGomoli też dojdziesz- tam nie ma parku, i wszystko naokoło Szczawnicy też jest z piesem dostępne. Ludzie na mojego super reagowali, tylko nastawcie sięże po ulicach biegają masy psów bezpańskich albo "pańskich" ale wypuszczanych bezmyślnie:angryy:
Często bywaliśmy nad Grajcarkiem, to taka rzeczka co przez Szczawnicę przepływa. Mój pies, jak każdy retriever, wodę kocha, więc godzinami siępluskał a my brodziliśmy. Z knajpek to raczej chodziliśmy bez niego, albo robiliśmy sobie grilla (w tym pensjonacie można, można też sobie ułowić rybkę w ich stawku, i usmażyć, tyle że ja nie umiem wędkować;) ).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Toller-Fox'] DO HGomoli też dojdziesz- tam nie ma parku, i wszystko naokoło Szczawnicy też jest z piesem dostępne. Ludzie na mojego super reagowali, tylko nastawcie sięże po ulicach biegają masy psów bezpańskich albo "pańskich" ale wypuszczanych bezmyślnie:angryy:
Często bywaliśmy nad Grajcarkiem, to taka rzeczka co przez Szczawnicę przepływa. [/quote]

Dzieki za uznanie dla Szczawnicy! ogolnie to to miasteczko jest bradzo przyjaznie nastawione na turystow z pieskami :) Trafna uwaga w Szczawnicy strasznie duzo jest 'wloczacych sie' psow... A wladze nie reaguja! :P

Link to comment
Share on other sites

Polecam - super miejsce

Gdzie: Bieszczady - Werlas nad zalewem solińskim
Rodzaj: domki turystyczne
Cena: na stronie (nie chce pół stony kopiować)
Minusy: kiepskie ogrodzenie - trzeba psa pilnować
www: [url]http://www.bieszczady.net.pl/werlas/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Polecam [url]http://www.podjodlami.pl/[/url]

pokoje róźnie, my płaciliśmy 30 zł za dobę ( za 60zł TV i wanna) , pies mile widziany :) W lokalach w Międzylesiu i po stronie czeskiej również nie było problemu z bokserem :evil_lol:

generalnie - na uboczu i przystępnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Nugatowa']My spedziliśmy wakacje w Sielpii w domkach drewnianych z łazienka i telewizor tez był , ale specjalnie z niego nie korzystalismy z jedenj strony jezioro a z drugiej piekny sosnowy las i rzeka z I stopniem czystości nasz seter był w niebo wziety tak jak my :razz: :razz: Było naprawde wspaniale na domiar w osrodku tych domków Nugat nie narzekał na psie towarzystwo wszyscy psiarze popolduniu wybierali sie do lasu było naprwde wspaniale...mam namiary jak ktos zainteresownyprosze pisać
:lol: :lol:[/quote]
Czesc,
Ja jestem b zainteresowana wiec jesli moglabym prosic o jakies namiary?:lol:
Moj mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Podnosze temat do góry bo sie zasypało forum europą a o Polsce to nie za wiele informacji.... Piszcie dogomaniacy gdzie byliscie z waszymi pupilami i co polecacie ;]

Ja polecam sielpie... bylam w osrodku sosenka... domki typu brda niestety bez lazienek i tv.. do lazienki trzeba dojsc jakies 50m... ale powiem wam ze to psie miasteczko :) duzo psów, piekne lasy, a i nasze psy pływały opo jeziorze bo wypozyczylismy rowerki... ogolnie blisko lodzi, dobre na weekend :)

Link to comment
Share on other sites

co do cen to przystepne... co prawda my bylismy na majowce to bylo taniej - 70zł za domek (2 pokoje i mini kuchenka) ale w sezonie jest pewnie drozej.. piszcie ile pokoje w sielpi w tym drugim osrodku co byly lazienki w domkach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka76']Ja też jestem z Łodzi- w zeszłym roku byliśmy z naszą malutka Bolonką w Międzybrodziu Bialskim (okolice Żywca, góra Żar, te klimaty)- i bez problemów braliśmy wszędzie naszą malutką. Mieszkalismy na kwaterze - za psa nie płaciliśmy nic. Jakby ktoś chciał, to mogę podać namiary na prv!
A czy ktoś wie, jak jest w Pieninach z psami??[/quote]
Tak? :crazyeye: To mów jak będziesz w tym roku, bo się spotkamy, Międzybrodzie Bialskie jest zaraz obok nas :multi:

Link to comment
Share on other sites

Milkat, ja w długi weekend byłam z psem na Baraniej Górze, nie przyszło mi do głowy pytać, czy można, bo to przecież nie park narodowy - więc nie wiem, czy legalnie, ale weszliśmy bez problemu z akitą :):)
Spotkaliśmy się zresztą z samymi przyjaznymi reakcjami ludzi, a i parę psów minęliśmy w drodze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaliS']wei pewnie pies byl ciagle na smyczy?[/quote]

... aż tak przepisów nie przestrzegam...:diabloti: Bieganie po lesie to jej największa radość, więc gdzieniegdzie jej na to pozwoliłam. I to raczej tam, gdzie było więcej ludzi (generalnie były tłumy - długi weekend w końcu), bo liczyłam na to, że wszelka zwierzyna już uciekła - a ona na ludzi w ogóle nie zwraca uwagi. Nikt się, całe szczęście, nie bał, ani nie oburzał, a wręcz przeciwnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja polecam
[URL]http://www.agroturystyka.eww.pl/[/URL]
byłam tu z moją Zoją i jej kumplem - jamnikiem Aronkiem.
Właścicele przemili państwo kochają wszystkie zwierzęta, sami posiadają psa berneńczyka Fraszkę - super miejsce do wypoczynku z psiakiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...