Jump to content
Dogomania

Z psem w góry


Ania i Salma

Recommended Posts

Beskid Sądecki przyjazny jest psiakom - góry nie są zbyt wysokie więc nawet średnio doświadczony :) psi turysta da radę.

A w Nowym Sączu skansen i Miasteczko Galicyjskie dostępne dla psiaków, tylko do wnętrza budynków nie można wchodzić - no, chyba, że piesiu mały, to na rączkach :)

kaja2.jpg.51f1ca4f2990c652a676189f6f6b2759.jpg

A potem dla ochłody można pochlapać się w Dunajcu - ale przy brzegu i na smyczy, bo Dunajec zdradliwy :(

kaja.jpg.652d705e1c7603960a7165bbcd294fb9.jpg

Lidan1, poznajesz?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich górskich wedrowców:Lidan 1 mile wspominam wczasy w Muszynie i Szczawniku kilka lat temu z nieodżałowanej pamięci Reksiem.

W tym roku z Emi suczką ze schroniska, która mam od 2 lat odwiedziliśmy urocza Brenną w Beskidzie Ślaskim niedaleko nas, Bardzo miło sie wędrował, oto zdjęcie z góry BłatniaWP_20170619_007.thumb.jpg.da74ef132c00356778af923e629d8ea9.jpg

 

Rok wcześniej byłyśmy w Stroniu śląskim w Kotlinie Kłodzkiej

100_2617.thumb.JPG.b9e2b82339c8d918b3b7320a493fef7f.JPG

 

 

 

Ta więc tradycja górskiego dogtrekkingu jest przez nas kontynuowana:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie urlopu nad morzem. Zanudziłabym się na śmierć!!! Co roku szukam niższych ale ciekawych gór, żeby Gapa też mogła z nami połazić ale różnie z tą wysokością wychodzi.

Próbowałam jeszcze jedno zdjęcie wstawić ale nie udało się.

Link to comment
Share on other sites

Witaj . Lidan1, twoje pieski też są super:) Moja Emi faktycznie ma nadwagę,ale już ze schroniska wzięłam ja taką,podobno niektóre pieski tak przybierają po sterylizacji, no i brak ruchu.Ja zapewniam jej tyle spacerów ile mogę, bo jeszcze pracuje wiec większość dnia siedzi w domu,ale jak tylko mogę chodzimy na dłuższe spacery. No i karma light. Staram się jak  mogę, bo już raz miała problemy z bólem kręgosłupa , no i wet kazał ja odchudzić...No ale jak patrzy tymi maślanymi ślepkami to dam jej tez przysmak jakiś, głownie paski z suszonego mięsa ,które kupuję na zooplus, Emi bardzo jej lubi :)

Link to comment
Share on other sites

Z tą psią nadwagą jest tak jak i u ludzi. Mój mąż choćby konia zjadł będzie chudy, a ja- łakomczuch niestety- albo chudość z całkowitym wykluczeniem tego co kocham albo popuszczam sobie i zaraz ubrania się kurczą ;-) Podobnie z moimi suczkami. Obydwie są wysterylizowane, jedzą to samo, chodzą razem na te same spacery i starsza Gapa zawsze była i jest szczuplutka (dostaje ciut więcej jedzenia) a młodsza energiczniejsza Kola ma ze 2 kg więcej niż powinna i nie jestem w stanie jej odchudzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dla tych z Państwa, którzy lubią spędzać urlop w górach w towarzystwie swoich czworonogów, mamy idealną ofertę :)

Z racji naszego zamiłowania do czworonogów, naszą ofertę kierujemy  do osób chcących wypocząć w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół. 

Idealnym miejscem na wypoczynek niezależnie od pory roku są góry. W górach każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego. Chcemy dać Państwu możliwość przekonania się o tym osobiście, oddając do Państwa dyspozycji całoroczne domki IGRASZKA.

Domki położone są na rozległym malowniczym terenie u podnóża Karkonoszy w miejscowości Wojcieszyce, niedaleko Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby i Karpacza.

Akceptujemy wszystkie czworonogi, bez względu na ilość, wielkość czy rasę ;)  Pieski wypoczywają u nas bezpłatnie.

Hektary pól otaczające domki i brak zabudowań umożliwiają zabawę z psami bez smyczy. Każdy z domków posiada również osobne ogrodzenie. Można wyskoczyć po świeże bułki na śniadanko, zostawiając pupila w ogrodzeniu.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszym Facebooku:

https://www.facebook.com/domki.igraszka.1

lub na stronie: https://www.nocowanie.pl/noclegi/szklarska_poreba/domki/167923/

Na hasło: "dogomania"  10% rabatu :) 

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że już nie mogę się wyprawiać w dalsze strony bo jestem stara i mam trzy psy a już nie mam samochodu. Chętnie bym pojechała do Wojcieszyc bo mieszkałam tam w dzieciństwie. Nie wiedziałam, że tam teraz są takie fajne warunki do spędzania czasu z psami, żałuję że nie mogę tam pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Warunki do spędzania urlopu z psem są u nas świetne :)

Nasze domki to doskonała baza wypadowa dla tych, którzy pragną ciszy i spokoju, a przy tym cenią sobie bezpośredni kontakt z przyrodą, piękne widoki oraz sieć szlaków turystycznych, rowerowych i narciarskich (narciarstwo zjazdowe i biegowe), pozwalających również na aktywny wypoczynek. Z okien naszych domków podziwiać mżna panoramę Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Okolica zachęca do spacerów i wędrówek pieszych i rowerowych. Nieopodal (100 m) naszych domków znajdują się stawy i zagajniki leśne, gdzie swojej pasji mogą oddać się fani wędkarstwa. Codziennym widokiem są stada saren przechadzające się po okolicy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Dnia 4.11.2017 o 10:28, Sopel13111 napisał:

Warunki do spędzania urlopu z psem są u nas świetne :)

Nasze domki to doskonała baza wypadowa dla tych, którzy pragną ciszy i spokoju, a przy tym cenią sobie bezpośredni kontakt z przyrodą, piękne widoki oraz sieć szlaków turystycznych, rowerowych i narciarskich (narciarstwo zjazdowe i biegowe), pozwalających również na aktywny wypoczynek. Z okien naszych domków podziwiać mżna panoramę Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Okolica zachęca do spacerów i wędrówek pieszych i rowerowych. Nieopodal (100 m) naszych domków znajdują się stawy i zagajniki leśne, gdzie swojej pasji mogą oddać się fani wędkarstwa. Codziennym widokiem są stada saren przechadzające się po okolicy.

Fajnie wiedzieć, dodam Was do znajomych na FB, bo myślę, że w przyszłym roku byśmy do Was wpadli:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 Zapraszamy do Szczawnicy gości przywiązanych do swoich pupili, we wszystkich naszych pokojach akceptujemy małe i średnie zwierzątka domowe ( po wcześniejszymm uzgodnieniu).
Sami posiadamy miłego i uroczego cavaliera (king charles spaniel) i wiemy jak potrafi tęsknić. W większości przypadków bardzo szybko akcepuje "przyjezdne" psy i zazwyczaj wspólnie hasają po ogrodzonym terenie

Szczawnica pobyt z psem

PB280032.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Wybieramy się z mężem w styczniu na skoki do Zakopanego. Nie wyobrażam sobie, by mój Azor nie pojechał z nami. Chcemy znaleźć sobie nocleg w Bukowinie Tatrzańskiej. Mamy już zamówioną kolację w restauracji TaTRadycja więc fajnie by było znaleźć jakiś ośrodek w pobliżu, w którym zaopiekowaliby się naszym pieskiem. Znacie takie miejsce? Polećcie mi coś proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...