Jump to content
Dogomania

Chaba ma dom !


Majka0010

Recommended Posts

[quote name='Agula99']No ale po co?? Nie wiem jacy tam są ludzie, ale chyba czas wziąć sprawę w swoje ręce, może właśnie ona nie znajduje domu, bo tak to trochę nieudolnie jest robione! A Ty co nie możesz znaleźć domu dla jednego psiaka? Musisz mieć pozwolenie ze schronu????[/QUOTE]

Agulu wyslalam Ci PW. Przeczytaj

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

barb , Agula ma rację , będziemy mieć szczęście jak ktoś zadzwoni teraz , zazwyczaj trzeba powtarzać ogłoszenia
nie ma co pytać o zgodę , tym bardziej ,ze nie wiemy jak tam jest
przeczytałam watek i widzę ,że gdyby nie Ty to słuch o sunieczce by zaginął
ja już mam opracowany biznes plan , jak nie wyjdzie będziemy powtarzać
to co piszę o psiakach w ogłoszeniach to są moje wyobrażenia na podstawie opisów dziewczyn , nie znam psiaków osobiście , więc czasem wyobraźnia mnie ponosi:cool3:
podam Twój nr tel ( jak się zgodzisz oczywiście ) , męska decyzja , serce Ci podpowie o co pytać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wyslalam Ci drugie PW. Trwalo długo bo jakiś problem mam z komputerem.

Chcę mieć wszystko uzgodnione i to najlepiej na pismie, żeby uniknąć nieporozumień.

Co do kontaktu to od grudnia do maja byl podany na jej opiekunkę. I tez nic z tego nie wynikło.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny wszystko juz uzgodnilam [/B]ale w przyszłym tygodniu mam mieć, nowe aktualne zdjęcia!!! Dlatego poczekajmy koniecznie Wiem juz jaki numer mam podać do kontaktu, prześlę go Fidze na PW. Mała jest teraz świezo po sterylce, na razie i tak nieadopcyjna. musi mieć ściagniete szwy. Okazalo sie, że ona juz nie taka mala raczej średnia. Za to temperament ma nieziemski, po prostu wulkan energii. To sie nie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No to super, wulkany energii są najcudowniejsze!!! :)[/QUOTE]

Tak a jak będą nowe fotki to dopiero zobaczymy, jakie z niej cudo. Tylko, że jak tak nam wyrosla to juz żaden z niej pinczerek.
I o jej wada przełyku też w niczym nie przeszkadza. Je normalnie. Tylko bezwzględnie dom z ogrodem wskazany - żywe srebro, pięć minutnie ustoi spokojnie. Kocha wszystkich ludzi, psy, koty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']
Zreszta nie wiem nawet czy i te mogę w ogole wykorzystywać do allegro i nowych ogloszeń. [B]Neczko, zgadzasz sie bo chyba Ty jesteś ich autorką?[/B][/QUOTE]
No pewnie ! Co za pytanie, przecież zależy mi cholernie na znalezieniu cudownych domów dla tych psiaków i jeśli moje zdjęcia mogą się do czegokolwiek przydać - zabierajcie każde jedno ;)

Link to comment
Share on other sites

jeśli mamy się wstrzymać to w takim razie zrobię za tydzień - dwa , jutro wyjeżdżam , ponowić allegro już wystawione mogę , ale wystawić na obcym komputerze nowe już nie dam rady ...

to takie żywe sreberko :lol: , małe ADHD , [B][I]kocha wszystkich [/I][/B], to dobry znak :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']No pewnie ! Co za pytanie, przecież zależy mi cholernie na znalezieniu cudownych domów dla tych psiaków i jeśli moje zdjęcia mogą się do czegokolwiek przydać - zabierajcie każde jedno ;)[/QUOTE]

Dziękuję Neczko ! Zobacz jakie cudo zrobila Figa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziękuję Neczko ! Zobacz jakie cudo zrobila Figa.[/QUOTE]

Przepiękne to jest !!! :Rose:
Dziekuje Ciotki, że tak się zaangazowałyście.

Wszystko powolutku idzie w dobrym kierunku.
Chaba kuruje sie po sterylce. Są nowe o informacje o suni, a na drugi tydzień mają być nowe fotki. Gdbyby jednak coś nie wypaliło Neczka zgodzila sie wykorzystanie tych.
Ja opracuję nowe ogloszenie a zdolne Ciotki ewentualnie go upiększą.

Link to comment
Share on other sites

A ja wkleje tu link do bazarku, ktorego autorka jest sponsorką ogloszeń Chabuni.
Może ktoś tam jeszcze zajrzy i chociaz podrzuci - niestety nie ma tłoku - koniec dzis o 20-tej - dochod dla Viki - Suni nadzianej na druty [url]http://www.dogomania.pl/threads/213175-Ciuszki-ciuszeczki-wszystkie-już-od-zlotóweczki-dla-Viki-do20.00dn.10.09.-11[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Nie pamietam juz czy wklejalam tu ten link [url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/url]![/QUOTE]

Ja zaglosowalam na schronisko w Rachowie - bo czytalam, ze tam pomoc bardzo potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...