Jump to content
Dogomania

UWAGA Trymer "Jack Stripper"!!!


Oscilka

Recommended Posts

Witam;
Jestem nowym użytkownikiem. Niedawno ukończyłam kurs groomingu u Pani Ewy Grabowskiej w Łodzi. Teraz zamierzam otworzyc swój Salon w Gdańsku ale mam jeden problem. Nigdzie nie można dostać trymera (a w sumie całego kompletu trymerów) finlandzkiego pochodzenia o nazwie "Jack Stripper" By Seechi&Co-Masku, Finland. Podobno jest jedna osoba która je sprowadza, prowadzi hodowlę psów o nazwie Aluzja. Proszę o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie!!!! Bardzo mi zależy aby dostac te trymery!!!!
Pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków
Oscilka

Link to comment
Share on other sites

Airedale Terrier
Hodowla "Aluzja", Agnieszka Ewa Nowak, ul. Stalmacha 12, Kędzierzyn-Koźle, tel./fax (077) 83-32-56
takie dane znalazłam w internecie, a na dogo jest [url=http://dogomania.pl/forum/member.php?u=358]Aluzja[/url], napisz do niej pw,bo to chyba hodowczyni,sprawdzić nie zaszkodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']jak pisałam za trymerami, to była możliwość kupna jednego, bądź kompletu, może coś się zmieniło
[/quote]

a mozesz podzielic sie z nami informacja ile one kosztowaly, razem i osobno???
tu podpisuje sie pod slowami agnieszki k.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oscilka']Witam;
Jestem nowym użytkownikiem. Niedawno ukończyłam kurs groomingu u Pani Ewy Grabowskiej w Łodzi. Teraz zamierzam otworzyc swój Salon w Gdańsku ale mam jeden problem. Nigdzie nie można dostać trymera (a w sumie całego kompletu trymerów) finlandzkiego pochodzenia o nazwie "Jack Stripper" By Seechi&Co-Masku, Finland. Podobno jest jedna osoba która je sprowadza, prowadzi hodowlę psów o nazwie Aluzja. Proszę o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie!!!! Bardzo mi zależy aby dostac te trymery!!!!
Pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków
Oscilka[/quote]
Świetnie, nareszcie będzie ktoś, kto trymuje w Trójmieście :)

Pozwolisz, że przyjdę kiedyś i obejrzę sobie te trymerki? Ja trymuję mojego walijczyka sama, używam McKnyfów.
Możesz po cichu zdradzić lokalizację Salonu?

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam trymowanie...... muszę tylko dorwać te trymerki w swoje ręce!!!!! Skontaktowałam sie z Tą Panią ale teraz nie odpisuje nie wiem co sie dzieje :roll: Salon bedzie otwarty, tak zakładam jak wszytsko pójdzie po mojej myśli, na początku listopada. Lokalizacja to: Gdańsk Przymorze ul. Arkońska 29A to jest róg z ul. Kołobrzeską. Telefon do mnie to 509862238 przyjmuję już zapisy!!!!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiem, gdzie jest Arkońska :)
To dość daleko ode mnie, bo mieszkam w centrum. Ale i tak kiedyś zrobię Ci "nalot", mam nadzieję, że Aluzja przyśle Ci narzędzia pracy.
A jeśli nie zdąży przed listopadem to czym będziesz rwała na początku? I czy będziesz zajmowała się wyłącznie trymowaniem czy strzyżeniem też?

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry,
nejpierw przepraszam.Odpisuje na maile ale jak dowiedzialam sie przed paroma dniami one po prostu nie dochodza.To wina mojego radiowego netu...na dniach maja mi podlaczyc neostrade wiec wtedy powinno byc lepiej i nie bedzie wygladac na moja ignorancje.W razie czego kontakt telefoniczny 077 4827077 a jesli juz mail to prosze uzywac [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .Odpisuje na kazy mail wiec jesli ne ma odpowiedzi to znaczy ,ze net polknal moje listy.Ufff
Taeraz co do trymerow.
Mam przyjemnosc od lat wspolpracowac z "JackStripperami".
Cena komplet od dluzszego czasu jest ta sama i wynosi 182 euro z kosztami wysylki do zamawiajacego.Problelm jest to ,ze trymery sa sprowadzane wylacznie na zamowienie poniewaz musze wiedziec czy potrzebny jest komplet da praw czy leworecznych i stad czas oczekiwania na noze to okolo 2 do 3 tygodni chociaz czasami jest tak ,ze posiadam jakis komplet na bieząco.
Z dobrych wiadomosci :pojedyncze noze byly duze drozsze niz kupowane w komplecie teraz :lol: udalo sie tak,ze cena pojedynczego jest taka sama jak jednego z kompletu.

Chetnie wstawilam foto ale niestety moj net tego nie zniesie...
Co do pracy nimbyi nie musze aczej nikogo kto mial je chociaz ra w rece namawiac.Raczka jest z balsy,nozyk z hartowanej stali.
Dostepne jest 7 nozy.
Jeden z nich to tzw "Black jack" bez zebow z gumowana jedna strona noza -przeznaczony do wyskubywania tam,gdzie nie moze byc uzyty noz z zabkami i ostrzem.Przykladowo :border terrier,glowa westa,spaniele,czy szorstkie jamniki.W Finlandii preferowany przez sznaucerowcow.Niestety Black Jack nie jest wliczony w cene kompletu i jego cena to 25 euro.
-noz zielony-to noz do trymowania z grubej "zimowej" siersci lub psow dlugo nie trymowanych.Sluzy tez do oczyszczania wlosa ze smieci etc.Ja osobiscie uzywam go do "zgrubnego" zebrania wlosa -takiego higienicznego przy wlsoei dluzej nie robionym.Po przygotowaniu tym nozykiem przystepuje do pracy z pozostalymi noazami.
-pomaranczowy-do podszerstka ,do trymowania grzbietu oraz przeskubania ud u terrierów.Idealny do podszerstka i wytrymowania psa.
-zolty z dlugim nozem-zolte trymery to podstawa w pracy.Przeznaczone do zbieranie wlosa z kazdej partii ciala .Zbieraja dokladnie pozwalajac modelowac.Pieknie modeluje sie nimi po trymowaniu pomaranczowym.
-zolty z krotkim nozem-precyzyjniejszy niz z dlugim ..polecany do glowy,podoogonia i miejsc trudniej dostepnych.Zalecany do mniejszych psow gdzie powierzchnie sa mniejsze i potrzebna jest dokladnosc.
-niebieski z krotkim i dlugim nozem-to sa tzw.detailery.Polecam do trymowania uszu ,detali kolo oczu, pod szyja.Tam gdzie trzeba precyzyjnie domodelowac szczegoly.I jak przy zoltych nozach.Niebieski do wiekszych partii ciala i wiekszycvh psow.krostszy do "cackania sie" z detalikami i do pracy przy malych wrazliwszych psach.
Mam nadzieje,ze co nieco wyjasnilam...I ze wybaczycie mi moje literowki.
Pozdrawiam i prosze o wybaczenie jesli moje posty i maile kiepsko dochodza....coz technika technika ale wies to wies.
Najlepszy kontakt telefoniczny.

Agnieszka Ewa Nowak
hodowla terrierow Aluzja ,[email protected] 077 4827077 (nalezy nie zrazac sie gdy nie odbieram od razu..jakjestem z psami nie slysze dzwonka:cool3: wiec probowac do skutku)

Link to comment
Share on other sites

Muszę być dobrej myśli!!!! A w Salonie będę miała szeroką ofertę począwszy od kąpania, suszenia, strzyżenia, trymowania, czesania, skończywszy na obcinaniu pazurków a wszystko w miłej eleganckiej atmosferze oraz z profesjonalnym groomerskim sprzętem. Niedługo będzie strona internetowa ze zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

Ooo, super! A nie boisz się konkurencji? Teraz nastąpił masowy wysyp psich salonów, co i rusz widzę nowe na mieście.
No nic, pożyjemy, zobaczymy. W każdym razie życzę Ci powodzenia, na resztę sama zapracujesz :)
Przyjedziemy kiedyś z Deryśkiem w odwiedziny :)
Jakbyś rok temu otworzyła salon, to na bank bylibyśmy Twoimi klientami, a tak to musiałam się sama nauczyć trymowania, musiałam skompletować sprzęt... Pomogły mi bardzo dobre dusze z Dogomanii, ale wiem, że nie potrafię jeszcze wszystkiego na tip-top. Tak więc przy okazji może Cię podejrzę przy pracy ;)

Twój numer telefonu zapisałam sobie w komórce, jakby ktoś był zainteresowany to nie omieszkam podać :)

Link to comment
Share on other sites

Czy boje sie konkurencji......hmm.......:mad: .......hmm........;) ........Narazie nie wiem nic o czyms takim co ja mam w zamyśle. Oglądałaś stronę [URL="http://www.psisalon.pl"]www.psisalon.pl[/URL] ? To bedzie coś w tym charakterze. Powiedz czy widziałaś coś takiego u nas w Trójmieście? W Gdyni jest jeden zakład nazywa się MrDog a w Gdańsku Ujeścisko Chełm Wrzeszcz tam podobno są kolejki ale mam nadzieję że troszkę ich odciążę :razz: A reszta to albo tnie przy lecznicach albo w sklepie gdzie obok prowadzony jest handel albo na zapleczu tak jest w przypadku Niedźwiednika. Mój pomysł zrodził się jakieś dwa lata temu jest to więc przemyslana decyzja od samej podszewki!!! Pozatym KOCHAM Psiaki praca z Nimi to prawdziwa przyjemność!!! Cóż więcej mi potrzeba!!!!????? Tylko ODWAGI!!! Jak nie spróbuję to się nie przekonam. Uważam że w życiu trzeba robić to co się lubi wtedy ma się duże szanse że odniesie się sukces. Jak widać Pani od trymerków sie znalazła już mam zamówiony komplecik! :multi:
Pozdrawiam a Psiakowi Buziak w Nos!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oscilka - jesli rzeczywiscie stworzysz salon z prawdziwego zdarzenia, to na pewno bedziesz miec klientow. Wiesci o dobrych miejscach szybko sie rozchodza :). Jesli kochasz zwierzaki, to ludzie beda do Ciebie przychodzic z ufnosia, ze nie zrobisz krzywdy ich pupilowi, a to tez bardzo wazne. Jesli bedziesz traktowac swoje zajecie jako pasje a nie tylko rzemioslo, to masz duze szanse. Powodzenia.
Iza Legowik

Link to comment
Share on other sites

Ali - mój Ibisek bo tak ma na imię Yorczek o którego pytasz......jest wystawowym leniuszkiem ;) Próbowaliśmy troszkę sił na wystawach ale ponieważ nie jestem hodowca bardzo trudno było mi się przebić. Ale pozatym mieszkam w okolicy Parku Krajobrazowego Wiszące Ogrody więc biegamy tam na spacerki no a od czasu do czasu obowiazkowo na naszą kochana plażę!!!! Z Borderem co będziemy robić? Bedzie uzupełnieniem Ibisia!! Mam nadzieję że sie dogadają bo to będzie Sunia!!! BlueMerle!!!! Ach....... Tu tez popróbujemy sił na wystawach!!! A pozatym będzie pilnowac moich "Owieczek" :lol: Córeczki i Yoreczka.


Izo - Witam my już miałyśmy przyjemność korespondowania ze sobą. Dziękuję za słowa otuchy. Dzis popchnęłam sprawę do przodu!!! Niedługo ruszymy z tematem porzadnie. Zapomniałam w emailu zapytać się jaki jest czas oczekiwania na rzeczy o które pytałam? Sądzę że w przeciągu 2-3tyg będę miała juz zarejestrowaną firmę i pieniąchy. Nie wiem jak to dobrze zgrać. Jakies podpowiedzi?

Pozdrawiam wszystkich!!!

Link to comment
Share on other sites

Oscilka, a nie myślałaś o szkoleniu? Do niedawna był tor agility, teraz nie ma już, niestety, ale myślę, że border bez pracy to nieszczęśliwy border...
Na walijczykach pisze Wind z Warszawy, ona ma przepiękną yorczkę pracującą - Majeczkę. Majut biega na agility, trenuje obedience (posłuszeństwo sportowe), gra w filmach i reklamach :multi:
A border musi pracować, to tytan pracy. Przyjdź na walijczyki, albo na airedale, tu pisze zachraniarka, która jest instruktorką w psiej szkole. Porozmawiaj z nią, może zapiszesz swoje pociechy (a przynajmniej jedną) na zajęcia. Zobaczysz co i jak, pogadasz, a potem zdecydujesz. Namawiam Cię gorąco :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam;
Szkolenie bordera jest oczywiste. Takiego Psiaka trzeba dobrze ułożyć za młodu bo inaczej sam będzie się w błyskawicznym tempie uczył rzeczy które nie za bardzo podobają się właścicielowi :lol: Od Pani z którą współpracuję mam namiary na osobę która u nas w Gdańsku prowadzi szkolenia a Jej specjalizacja to właśnie Border!!! Napewno więc będziemy trenować posłuszeństwo. Kiedyś również myślałam o DogoTerapii ze względu na to że jestem po pedagogice ale ruszył Plan Salon więc może później jak sytuacja już się wyklaruje!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam! Niedawno dowiedziałam się o trymerkach JackStripper. Słyszałam, ze można je zamówic w hodowli Prima i jak przeczytałam tutaj w Aluzji. Wysłałąm do obu pań maile i czekam na odpowiedź. Orientuje sie ktoś może, czy oprócz tych dwóch hodowli mogę jeszcze gdzieś je zamówić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...