Jump to content
Dogomania

Podróż z czworonogiem środkami komunikacji miejskiej


Demonek

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z regulaminu ZKM GDYNIA:
"Zwierzę nietrzymane na rękach powinno być na smyczy i w kagańcu." czyli jak na rękach to bez kagańca i bez smyczy może być xD
"Za przewóz zwierzęcia domowego ... obowiązuje opłata w wysokości ceny biletu pełnopłatnego obowiązującego na danym rodzaju linii." czyli płaci się 2,5zł. Ale myślę, że jak by był piesek w torbie dla psów to za darmo. Najwyżej powiesz, że torba podręczna!

Link do regulaminu - [url]http://www.zkmgdynia.pl/index1.php?action=0208[/url]
I do cen biletów jednorazowych - [url]http://www.zkmgdynia.pl/index1.php?action=0201[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ja mam młodego doga,warzy 50 kg. Nawet nie próbuję wsiąść do autobusu bo boję się że mnie nie wpuszczą,a młoda kocha wszystko co się rusza ;P Kagańca nie założę,nie zrobię jej tego...
Jak się odważę wsiąść,napiszę jak było. Pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wczoraj jechaliśmy autobusem pierwszy raz! Stres był, że skubaniec nie będzie chciał wsiąść, ale udało się:lol: Szukalam po stronach mpk w krakowie, bo cos obilo mi sie o uszy ze przepisy sie zmienily i np. za bagaz juz nie trzeba wogole placic od jakiegos czasu, wiec moze za psa tez nie? Ktos cos slyszal? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

We Wrocławiu jak jechałam autobusem to na przystanku weszła babka z ONkiem bez kagańca i kierowca powiedział, że albo założy kaganiec albo ma wysiąść. Babeczka powiedziała, że nie ma kagańca. Kierowca ją wyprosił lecz ona nie miała zamiaru wyjść. Kierowca wyłączył więc silnik i powiedział, że nie ruszy. Pani była zmuszona opuścić pojazd. Ja jak jeździłam z moim 4.5 kilowym pudliszonem nigdy nie miałam takiej sytuacji czy to autobus czy tramwaj. Rozumiem kierowcę, ponieważ w czasie jazdy jest on odpowiedzialny za pasażerów i jeżeli pies kogoś by ugryzł on za to beknie...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[FONT=Georgia][SIZE=2]Słuchajcie a jak to jest z rasami brachycefalicznymi typu mops, boston terier, buldog francuski…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2]Czy one też mają obowiązek podróżowania w kagańcu, nawet jeżeli posiada się zaświadczenie lekarskie o przeciwskazaniach zdrowotnych? [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...