Jump to content
Dogomania

A może w Poznaniu...? ;D


klaudiaZak

Recommended Posts

Siemka dogomaniacy!!! ;-) Kto by się spotkał na spacerku -psiaki by se razem pobiegały ;D
Gdzie się spotykacie? -Może do was dołączę? :cool1:
Ja jak na razie ja w okolicach wybiegu dla psów w poznaniu-za osiedlem Bajkowe -ogrodzony teren specjalnie dla psiaków w lasku "Marcelińskim" -jest tez na nie ogrodzonym terenie jeziorko i dużo, dużo drzew ;-) :loveu:
Ktoś chętny?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja jestem chetna oczywiście... tylko może gdzieś bardziej w centrum? np cytadela?
bo tam na os bajkowe to drugi koniec poznania dla mnie,,, ale najwyżej się dostosuje:)
Kiedy by to mogło być?

jakby co to najlepiej skontaktować się smsem 605741355

Link to comment
Share on other sites

A ja na Cytadele mam drugi koniec poznania ;< I nie za bardzo mojemu tacie będzie chciało się mnie tam wozić. Dlatego wole w okolicach tego osiedla. A spotykać mogę się od piątku do niedzieli-w piątek po godz. 15:00 a w sob. i ndz. jest mi obojętne ;P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dla psiarzy z Rataj (okolice Jagiellońskiego, Oświecenia, Polanki, Milczańskiej i Tysiąclecia) nie jest chyba tajemnicą :) że około 19.30 na polanie między Milczańską a wiaduktem trasy katowickiej spotykają się regularnie ludzie na spacery z psami... Często robimy tez kółko po tzw. starej łacinie, póki jeszcze nic tam nie wybudowali... Spotykają się 2 goldeny, 2 labradory, bokser, 2 beagle, 2 spaniele..i jeszcze inne wspaniałe osobistości. Zapraszamy jakby ktoś miał się ochotę przyłączyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nevi']Dla psiarzy z Rataj (okolice Jagiellońskiego, Oświecenia, Polanki, Milczańskiej i Tysiąclecia) nie jest chyba tajemnicą :) że około 19.30 na polanie między Milczańską a wiaduktem trasy katowickiej spotykają się regularnie ludzie na spacery z psami... Często robimy tez kółko po tzw. starej łacinie, póki jeszcze nic tam nie wybudowali... Spotykają się 2 goldeny, 2 labradory, bokser, 2 beagle, 2 spaniele..i jeszcze inne wspaniałe osobistości. Zapraszamy jakby ktoś miał się ochotę przyłączyć.[/QUOTE]
czy rasy psow sa wazne na spacerach?To co z wielorasowymi to nie mozna?Wazne zeby byly psy socjalne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']czy rasy psow sa wazne na spacerach?To co z wielorasowymi to nie mozna?Wazne zeby byly psy socjalne[/QUOTE]

Ależ zapraszamy! nie wszystkie nasze kudłacze to przecież czysta krew, mamy futra poschroniskowe, fundacyjne i wystawowe, pracujące... najważniejsze, że jest fajnie :) a pisałam rasami, żeby ludziska mieli wyobrażenie co z nami biega. Psiaka wielkości yorka ciężko będzie wkręcić w szalejące towarzystwo - potrafią ludzi podciąć a co dopiero takie maleństwo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kursien']ja mama sznaucera miniaturowego pieska ma 6 miesiecy, a ty jakiego masZ?
[/QUOTE]


mam cavaliera (av), rocznego tez psa. Muszę uprzedzić, że moj najpewniej zacznie od gwałtów, potem mu przejdzie :D ale mogę zapewnic, że zadnej krzywdy nie zrobi.
Będę w okolicy ulicy Roboczej, nie wiem czy Cytadela jest daleko od tej ulicy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...