Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

Olu, Jacku... :(

Króluj nam Królu z góry - byłeś najdzielniejszym, najpozytywniejszym boksiem, jakiego znałam! Nauczyłeś nas wszystkich, że nigdy nie wolno się poddawać, że trzeba wierzyć, mieć nadzieję - do końca. Taka sama była nasza Tośka. Przecież cuda się zdarzają i to wcale nierzadko... Czuję się zaszczycona, że było mi dane dostąpić zaszczytu poznania Cię osobiście, niezłomny Kingu.

Link to comment
Share on other sites

Kiniu kochany, życzę abys zasnął spokojnie. Nam nie było dane zaplanowac tego dnia, choć jeszcze tydzień wcześniej było to możliwe. Tej felernej niedzieli, cierpienia było juz za dużo...Zmiany neurologiczne maja to do siebie, że przychodzi moment, dokładnie taki jak u mojgo Freda i Kinia, że notropina już na nic sie daje.
Powiedz Fredziowi że kocham go najbardziej na świecie i tęskie

Link to comment
Share on other sites

Byłam przygotowana na takie wieści,a jednak boli i łzy ciekną ciurkiem:placz:.Jedyne pocieszenie dla mnie,że nie będzie sam,będą przy nim ci,którzy go najmocniej kochali,a tam za tęczowym mostem na pewno spodka moją staruszkę Nikitę,która uwielbiała wszystkich to i Kinia pokocha i będą latały bez bólu,choć życie im na koniec go nie oszczędziło.Kocham cię mocno mój Królu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak robiłam banerek z Kiniem i Porsche... nawet nie sądziłam, że będziecie go nosić tak długo, że to się okaże taki dzielny, waleczny pies. On musiał czuć gdzieś w środku jak wielką miłość, dobro i wsparcie dostaje. To pewnie dla Was walczył tak wytrwale. Zrobił co tylko mógł, tak jak Wy zrobiliście co się dało dla niego. Podziwiam, szczerze współczuję straty...i ściskam, choć teraz żadne słowa nie pomogą w bólu.

Link to comment
Share on other sites

Kiniu Kochany :-(:-(:-( Byłeś ikoną i symbolem fundacji i tych wszystkich bid boksiowych, dawałeś im przykład jak należy walczyć i się nie poddawać. Ile w Tobie było woli życia, chciałeś żyć za wszelką cenę dla Oli, dla Jacka :-(:-(:-( Przeszedłeś tyle cierpienia, ale się nie poddawałeś, walczyłeś z całych sił!!!! Byłeś dzielny i odszedłeś jak prawdziwy bokser!!!!!

Wszyscy Ciebie kochaliśmy, a ja miałam to szczęście że poznałam Cię Kinolku :-( Nigdy Cie nie zapomnimy i ucałuj taaaaaaaam mojego Kapselka i Jenusię :-(


Ciężko mi pisać, bo sama jestem teraz też w tragicznej sytuacji, ale chociaż dwa słowa napiszę ... Olu, Jacku dziękuję za te cudowne lata, które dla Kinia poświęciliście. Ukłony do samej ziemi dla Was i trzymajcie się jakoś ... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Olu, czy King['] ma jakiś dług?[/QUOTE]

Nie wiem ile kosztowało ulżenie Kiniowi w cierpieniu,czyli jego ostatnia droga,a z wyliczeń wcześniejszych wynika,że:

[COLOR=#000000][INDENT][SIZE=3][B][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black]Na minusie [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] [SIZE=5]712,58zł poniesione koszta przez fundację
(-100zł Kinio u Olly)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=5][B][COLOR=red][COLOR=blue]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/INDENT]


[/COLOR]

Ja wciąż bazarki na Kinia będę robić,więc będę dług spłacać ile będę mogła,najpierw Olly ,a potem pieniążki na fundację będą szły :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Nie wiem ile kosztowało ulżenie Kiniowi w cierpieniu,czyli jego ostatnia droga,a z wyliczeń wcześniejszych wynika,że:

[COLOR=#000000][INDENT][SIZE=3][B][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black]Na minusie [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red] [SIZE=5]712,58zł poniesione koszta przez fundację
(-100zł Kinio u Olly)[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=5][B][COLOR=red][COLOR=blue]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/INDENT]


[/COLOR]

Ja wciąż bazarki na Kinia będę robić,więc będę dług spłacać ile będę mogła,najpierw Olly ,a potem pieniążki na fundację będą szły :oops:[/QUOTE]

Chyba ze 150 zł. W styczniu wpłacę 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Fundacja pokryła rehabilitację i eutanazję (zwrot już za to dostałam na konto). Więc z Klinikami jestem na czysto. Za cmentarz płaciłam 300zł, ale miałam te 130zł (wzięłam od weta z powrotem, bo ludzie na konto fundacyjne wpłacali na Kiniusia i całość opłaciły SOS-y). Więc zostało 170zł, ale i tak musiałam pożyczyć i jakoś sobie pomalutku spłacę. Więc już nic nie ma do spłacania. Przekażcie te pieniążki na inne bidy, ja sobie poradzę jakoś.

Kochane jesteście..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Dziewczyny, Fundacja pokryła rehabilitację i eutanazję (zwrot już za to dostałam na konto). Więc z Klinikami jestem na czysto. Za cmentarz płaciłam 300zł, ale miałam te 130zł (wzięłam od weta z powrotem, bo ludzie na konto fundacyjne wpłacali na Kiniusia i całość opłaciły SOS-y). Więc zostało 170zł, ale i tak musiałam pożyczyć i jakoś sobie pomalutku spłacę. Więc już nic nie ma do spłacania. Przekażcie te pieniążki na inne bidy, ja sobie poradzę jakoś.

Kochane jesteście..[/QUOTE]

Nie zgadzam się,aby fundacja mogła dalej działać i pomagać kolejnym bidom,moim obowiązkiem jest spłacić koszta poniesione przez nią za Kinia,a to wyszło:

[B][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B] [SIZE=5]1112,58zł
[SIZE=2][COLOR=#000000]I dopiero kiedy zostanie ta kwota spłacona uznam,że Kinio wyszedł na czystą,a i ja będę spokojniejsza.A więc całą tą kwotę będę powoli spłacać na konto fundacji,muszę tylko wybrać bokserka,na którego.Może olly wybierz jakiegoś staruszka,który najbardziej potrzebuje tej pomocy???[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B]

Edited by tatankas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Nie zgadzam się,aby fundacja mogła dalej działać i pomagać kolejnym bidom,moim obowiązkiem jest spłacić koszta poniesione przez nią za Kinia,a to wyszło:

[SIZE=4][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]-[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B] [SIZE=5]1112,58zł
[SIZE=2][COLOR=#000000]I dopiero kiedy zostanie ta kwota spłacona uznam,że Kinio wyszedł na czystą,a i ja będę spokojniejsza.A więc całą tą kwotę będę powoli spłacać na konto fundacji,muszę tylko wybrać bokserka,na którego.Może olly wybierz jakiegoś staruszka,który najbardziej potrzebuje tej pomocy???[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE]

Najbardziej pomocy potrzebują :

Boguś
Dora
Bolek
Max pręgus
Charlie
Trezor

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Boguś [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=1456[/URL]
Dora [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=1441[/URL]
Charlie [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=911[/URL][/QUOTE]

Bolek [url]http://sosbokserom.com.pl/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=367#5_01[/url]
Max [url]http://www.sosbokserom.com.pl/pl/component/psy/?task=pokaz&pies_id=1262[/url]
Trezor dziś dojechał z krakowskiego schroniska z pękniętą miednicą, nie ma go jeszcze na stronie

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]King ['] do zobaczenia kiedyś w Lepszym Świecie.[/SIZE]

Sąd Ostateczny[/B]

Święty Piotr u nieba wrót
Stoi trzymając listę cnót
A wszystkie dusze w milczeniu
Przypatrują się jego skinieniu
"Ten wejdzie pierwszy, kto
był lekiem na cało zło;
Kochał i służył ze wszystkich sił;
Brzydził się złością,
Dzielił radością,
Na dobre
I na złe.
Kto jednego tylko chce:
Kochać wiecznie jak szalony."
Piotrowa dłoń otwiera drzwi-
Lśnią oczy, merdają ogony...
Pierwsze do raju wchodzą
PSY!

[SIZE=1]Millicent Bobleter[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...