Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

Dziewczyny!!!
Ma któraś z was albo znajomych pas wspomagający psa w chodzeniu do którego można podczepić szelki by ułatwić psu życie przez pierwsze dni? pies po wypadku miał amputowaną łape :(
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/922985_531262000283704_847040934_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='olly']Coś się dzieje z Kiniem.. Zrobił się słabszy, mało chodzi, a jak się musi ruszyć z łóżeczka to ciągnie nóżki za sobą, bardzo rzadko wstaje na 4 łapki :( Apetyt ma nadal ogromny. Może to po prostu wiek robi swoje ;([/QUOTE]

Pewnie tak,to co się z nim dzieje to starość niestety.Olly pamiętasz,jak do ciebie jechał,miał zostać uśpiony,a dałaś mu ponad 3 lata pięknego życia w miłości,trzymaj się,bo wiem,że najgorsza decyzja,jaką musi podjąć kochający właściciel jest coraz bliżej niestety :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Pewnie tak,to co się z nim dzieje to starość niestety.Olly pamiętasz,jak do ciebie jechał,miał zostać uśpiony,a dałaś mu ponad 3 lata pięknego życia w miłości,trzymaj się,bo wiem,że najgorsza decyzja,jaką musi podjąć kochający właściciel jest coraz bliżej niestety :([/QUOTE]

Tez tak czuję.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciliśmy właśnie od weta. USG nie wykazało żadnych zmian, nerki ok. Nasiliły się zmiany neurologiczne, czucie głębokie jest troszkę gorsze, dlatego chodzenie stało się trudniejsze. Kinio dostał leki i witaminy. Dodatkowo 2 zastrzyki na jutro i wtorek. Jeśli w przyszłym tygodniu nie będzie poprawy, wskazana będzie rehabilitacja, którą będzie trzeba robić na JUŻ, zanim zanikną mięśnie. Za wizytę płaciłam 60zł. Kinio jest na minusie 10zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Wróciliśmy właśnie od weta. USG nie wykazało żadnych zmian, nerki ok. Nasiliły się zmiany neurologiczne, czucie głębokie jest troszkę gorsze, dlatego chodzenie stało się trudniejsze. Kinio dostał leki i witaminy. Dodatkowo 2 zastrzyki na jutro i wtorek. Jeśli w przyszłym tygodniu nie będzie poprawy, wskazana będzie rehabilitacja, którą będzie trzeba robić na JUŻ, zanim zanikną mięśnie. Za wizytę płaciłam 60zł. Kinio jest na minusie 10zł.[/QUOTE]

Ja mam dla niego 30zł,tylko czekam jeszcze na jeden przelew ;) Więc jest 20zł minimum na plusie :)

Link to comment
Share on other sites

King nie rusza się, nie wstaje, przednie łapy też odmówiły posłuszeństwa. Trzeba podsuwać mu miskę z karmą pod nos, trzymać miskę z wodą, już nie opuszcza legowiska. Od przyszłego tygodnia ruszamy z rehabilitacją, dokładnie z elektrostymulacją, to ostatnia szansa, żeby choć w jakimś stopniu wrócił do formy. Rozmawiałam z Fundacją, zrobią apel na stronie, żeby wspomóc nas finansowo, nie wiem ile pieniędzy będzie Kinio potrzebował, bo nie wiem, ile zabiegów będzie trzeba wykonać. Już nie ma w oczach tego szaleństwa.. :(

Aduś, w przyszłym tygodniu postaram się zrobić fotki do bazarku, niestety nie wyrabiam się czasowo, jeżdżę z córką ciągle na te rehabilitację, Wigor jutro ma operację :( już mi sił brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kinio dostał 30zł od Tatankas za ogłoszenia. Dziękuję.[/QUOTE]

[quote name='olly']King nie rusza się, nie wstaje, przednie łapy też odmówiły posłuszeństwa. Trzeba podsuwać mu miskę z karmą pod nos, trzymać miskę z wodą, już nie opuszcza legowiska. Od przyszłego tygodnia ruszamy z rehabilitacją, dokładnie z elektrostymulacją, to ostatnia szansa, żeby choć w jakimś stopniu wrócił do formy. Rozmawiałam z Fundacją, zrobią apel na stronie, żeby wspomóc nas finansowo, nie wiem ile pieniędzy będzie Kinio potrzebował, bo nie wiem, ile zabiegów będzie trzeba wykonać. Już nie ma w oczach tego szaleństwa.. :(

Aduś, w przyszłym tygodniu postaram się zrobić fotki do bazarku, niestety nie wyrabiam się czasowo, jeżdżę z córką ciągle na te rehabilitację, Wigor jutro ma operację :( już mi sił brakuje :([/QUOTE]

Nie ma problemu,jak będę w stanie to będę dalej pomagać.Też robię ogłoszenia w wolnej chwili,kolejną pracę dorwałam,niestety pobudki o 3.30 do pracy są strasznie męczące,ale robię przynajmniej to ,co lubię ,czyli jeżdżę autkiem przez większość czasu :eviltong:

[quote name='olly']Kinio dostał od Jagody 50 zł, baaaardzo dziękujemy!



W poniedziałek pierwszy zabieg rehabilitacyjny.[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

[quote name='tu_ania_tu']jak dobrze ze macie w zasięgu ręki rehabilitantów[/QUOTE]

Tyle dobrego,u mnie nie miałby tyle szczęścia ,trzymamy kciuki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Nie ma problemu,jak będę w stanie to będę dalej pomagać.Też robię ogłoszenia w wolnej chwili,kolejną pracę dorwałam,niestety pobudki o 3.30 do pracy są strasznie męczące,ale robię przynajmniej to ,co lubię ,czyli jeżdżę autkiem przez większość czasu :eviltong:

Tyle dobrego,u mnie nie miałby tyle szczęścia ,trzymamy kciuki :roll:[/QUOTE]
rozwozisz pieczywo???

no właśnie, aż nie chce sie wierzyć, że w Sz-nie nie ma żadnych psich fizjoterapeutów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']rozwozisz pieczywo???

no właśnie, aż nie chce sie wierzyć, że w Sz-nie nie ma żadnych psich fizjoterapeutów[/QUOTE]

Strzeliłaś w 10 :) hahaha -pracowałam normalnie w innej pracy 7 miesięcy,ale to za dużo jak na mamę z trójką dzieci,więc zrezygnowałam,ta praca sama do mnie przyszła,popracowałam tydzień i mi się bardzo podoba :) Na szczęście pracuję tydzień na tydzień,więc mogę się wyspać w tym tygodniu :)

Szczecin to jest pokićkany jeżeli chodzi o specjalistów,to całkowite dno :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...