Jump to content
Dogomania

Zawody Kcynia 14-15 października 2006


takatuka

Recommended Posts

Cieszę się, że spodobało Ci się zdjęcie Waszych psiaków :)

A Amon to ten wilczak, tak. I w sumie mówić o wilczakach, że są słodkie, to wielkie nieporozumienie :diabloti: :lol: , ale potrafią dobrze udawać :razz:

Waldek startował w D1 PP, miał numer 54 - jak coś jeszcze znajdziesz, to wyślij, proszę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Manu']
A Amon to ten wilczak, tak. I w sumie mówić o wilczakach, że są słodkie, to wielkie nieporozumienie :diabloti: :lol: , ale potrafią dobrze udawać :razz:

Waldek startował w D1 PP, miał numer 54 - jak coś jeszcze znajdziesz, to wyślij, proszę :)[/quote]

celowo uzylam tego okreslenia ;) o haszczakach tez mawiam ze sa slodziaste chociaz wiadomo jakie z nich czasem potworres :p
O wilczakach czytalam nieco ostatnimi czasy i przyznaje ze mnie urzekly

Fotek Waszego zaprzegu niestety niet, ale podesle jeszcze jakies fotki Amonka, spodobal mi sie chlopak ;)

Link to comment
Share on other sites

AdrianY dzieki za fotki;) nie wiedzialam ze mam zdjecia z drugiego dnia startow, a Waldek pierwszego sie troche nagimnastykowal zeby amonka utrzymac. Superr dzieki:loveu:

Manu dzieki:p jesli bede gdzies umieszczac fotki to oczywiscie podpisze buzki

Link to comment
Share on other sites

No to mówię :eviltong: :lol:






...dobra, galeria jest [URL="http://manu.dogomania.pl/coppermine/thumbnails.php?album=11"][B]TUTAJ[/B][/URL]
Na razie tylko 20 zdjęć, bo mi wczoraj wieczorem łącze strasznie muliło, dziś dodam więcej.
Wilki dodam w osobnym, wilczym albumie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki jeszcze będą... :loveu: (nadal łąduję zdjęcia)

Waldek był trzeci (choć na 4 zawodników:eviltong: ). Sunie jeszcze nadal nieco wystrachane zawodami i spokojniejsze niż zwykle, ale było już o wiele lepiej niż na pierwszych zawodach :p Przyzwyczajają się ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...