Jump to content
Dogomania

Zawody Kcynia 14-15 października 2006


takatuka

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej
Troche fotek jest na naszej stronce [URL="http://www.sevenheaven.pl"]www.sevenheaven.pl[/URL]
jak ktos jeszcze chce na maila to piszcie, zbiore wszystko razem i wysle hurtem ;)
Manu to ja tez Cie chyba widzialam, robilas zdjecia na lezaco na starcie, balam sie ze jakis zaprzeg w ciebie wyorze, to bylas Ty? ...robilam zdjecia nieopodal,ciut blizej startu :)

Pozdrawiam
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdrianY']
Manu to ja tez Cie chyba widzialam, robilas zdjecia na lezaco na starcie, balam sie ze jakis zaprzeg w ciebie wyorze, to bylas Ty? ...robilam zdjecia nieopodal,ciut blizej startu :)
[/QUOTE]No pewnie to ja, bo nikt inny nie leżał tak z głową prawie na trasie... Tak mi przez myśl przeszło, że powinnam była kask założyć, a nie kaptur, ale cóż ...przeżyłam :diabloti: Najbliżej głowy mijało mnie zwykle koło wózka :roll:, ledwo zdążałam ją chować.
Ale za to mam ciekawe zdjęcia :p Szkoda tylko, że na moim aparacie nie mogłam już wykombinować krótszego czasu naświetlania, by były lepsze technicznie :(

Monika, sorki, ale nie kojarzę, która to akurat byłaś Ty :oops: , bo ja na tym starcie byłam tak po dwa razy każdego dnia, ludzie też się tam zmieniali.

Daisunia, napisałam, że będą później :) Dziś na pewno część ...może wszystkie ?

Link to comment
Share on other sites

Manu ja tez sie krecilam w te i wewte ;) , cala na zielono i w czarnej czapce manmata :)
Zdjecia takie sobie mi wyszly, przydalby sie lepszy aparat :roll: a i moje umiejetnosci pozostawiaja wiele do zyczenia :oops:

Agnieszka mail do Ciebie mi wrocil :confused:

Pozdrawiam
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jonny_']Hej
Dowiem się co i jak z tą płytką i dam znak! Jeżeli wszystko pójdzie dobrze dostaniesz w myślęcinku jeżeli cię nie będzie lub będziesz chciał szybciej wyśle ci pocztą![/quote]
Ja tez bardzo chetnie pousmiecham sie odnosnie plytki....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdrianY']Manu ja tez sie krecilam w te i wewte ;) , cala na zielono i w czarnej czapce manmata :)
Zdjecia takie sobie mi wyszly, przydalby sie lepszy aparat :roll: a i moje umiejetnosci pozostawiaja wiele do zyczenia :oops:

Agnieszka mail do Ciebie mi wrocil :confused:

Pozdrawiam
Monika[/quote]
Gratuluję sukcesów i również poproszę o fotki!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hej jasne ze to ja się uśmiechnąłem :) to był drugi dzień bo po wieczorze maszera gadaliśmy sobie z twoim chłopakiem dość długo :) ale ty gdzieś zaginęłaś :)
Płytki będą na myślęcinek jeżeli kogoś nie będzie to wyśle pocztą będziemy rozdawać też naklejki z zawodów :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Rower sprawny, zastanawiam sie czy nie powinnam byla od razu po starcie wydlubac tego sznurka, ale jest szansa, ze ze zdenerwowania by mi sienie udalo...
A koncowka trasy byla fajna, w sumie to ja Tobie powinnam podziekowac, bo fajnie mi sucz motywowaliscie.:cool3:[/QUOTE]

Motywowały się nawzajem Pati :)
Teraz nie masz już co rozmyślać nad tym sznurkiem byłaś pierwsza :)
Ale ten piach był ciężki na rower heheheh :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jonny_']
Hej jasne ze to ja się uśmiechnąłem :) to był drugi dzień bo po wieczorze maszera gadaliśmy sobie z twoim chłopakiem dość długo :) [/quote]
Tak, faktycznie drugi dzień :oops:

[quote name='Jonny_']ale ty gdzieś zaginęłaś :)[/quote]
A bo mój [I]muż[/I] postanowił nocować z psami na stejku (by nie musieć prowadzić :diabloti: ) Się na dodatek okazało, że i transport z wieczora tam ma... :lol:

[quote name='Jonny_']Płytki będą na myślęcinek jeżeli kogoś nie będzie to wyśle pocztą będziemy rozdawać też naklejki z zawodów :)
[/quote]Cieszę się bardzo, my też będziemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdrianY']Hej
Troche fotek jest na naszej stronce [URL="http://www.sevenheaven.pl"]www.sevenheaven.pl[/URL]
jak ktos jeszcze chce na maila to piszcie, zbiore wszystko razem i wysle hurtem ;) [/QUOTE]
Tak wszystkim rozsyłasz zdjęcia, widzę... - tylko większe ze strony, czy może masz ich więcej ? :razz: Jeśli to drugie, to czemu ja nic nie dostałam ?:mad: ;)

PS. Kończę ładować ostatnie zdjęcia, ufff...!

Link to comment
Share on other sites

W zimie najbezpieczniejsze i najlepiej przygotowane - na pewno w Jakuszycach, na trasach biathlonowych i Biegu Piastów, gdzie jest też oficjalny osrodek treningowy związku. Jest tam kilka długości tras, trasy są oznakowane, wszystkie są codziennie ratrakowane, są dosyć szerokie. Obszerny stake out blisko trasy.
Tyle, ze za korzystanie z tras się płaci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']Tak wszystkim rozsyłasz zdjęcia, widzę... - tylko większe ze strony, czy może masz ich więcej ? :razz: Jeśli to drugie, to czemu ja nic nie dostałam ?:mad: ;)

PS. Kończę ładować ostatnie zdjęcia, ufff...![/quote]

ano mamy troszke wiecej, zaraz nadrabiam to niedopatrzenie :oops: :smile:
i lece ogladac Twoja galerie, juz widzialam wczesniej ze sie zalapalismy na fotke :grins:

Link to comment
Share on other sites

Amon? czy to ten przeslodziasty wilczak? :)
w jakiej klasie startowal wasz maly zaprzeg i ewent jaki nr, nie wszystkie zdjecia rozsylalam bo przy naszym laczu byloby to niemozliwoscia :shake: wiec byc moze gdzies mam na fotce ;)

[URL]http://manu.dogomania.pl/coppermine/displayimage.php?album=8&pos=84[/URL]
boskie :loveu: Mishka z innej perspektywy, a jaki rozanielony :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...