Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
HAniaa

dogoterapia we Wrocławiu

Recommended Posts

Cześć;) Jestem Z Wrocławia i od jakiegos czasu marzy mi sie kurs dogoterapii. Tylko że do tej pory takie kursy odbywały sie tylko w innych miastach. Teraz mam kontakt z pania dogoterapeutka z Wrocławia i juz wiem, że taki kurs bedzie tez tutaj. Na razie poszukuja pomieszczeń itp. Wiem,ze tutaj jest pare osób tym zainteresowanych;) Czy tu na forum znajdzie sie ktoś chetny?? Tak na przyszlość pytam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym się chętnie dowiedziałą więcej, gdzie, jak i chyba najważniejsze za ile??
Podoba mi się praca z psem, nie wiem tylko od której strony czy praca z psem i pacjentem, czy bardziej szkolenie psa:roll:
Napisz jak będziesz coś więcej wiedzieć

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć! Jestem z Nysy (woj.opolskie). Kurs robiłam trzy lata temu w Warszawie i od tego czasu zajmuję się dogoterapią. Mam przeszkoloną do tego celu samojedkę, która świetnie się sprawdza w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Ponieważ w moim województwie nikt nie zajmuje sie dogoterapią, chętnie nawiążę kontakt z kimś z Wrocławia, bo od Nysy to nie jest tak daleko. Pozdrawiam!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z moim czarnuszkiem chętnie skorystamy, jeżeli taki kurs będzie!!!
Już kilka razy się przymierzaliśmy, ale zawsze był jakiś niewypał, niestety :)i kursy nigdy we wrocławiu się nie odbyły. Proszę bardzo o informacje, jeżeli będą jakieś nowe informacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej, czy wiadomo juz cos wiecej o tym kursie???Mam suczke Ogara Polskiego i wydaje mi sie ze nadawalaby sie do tego typu pomocy. Ale oczywiscie powinna ja zobaczyc i to okreslic osoba bardziej znajaca sie na tym temacie bo jak kazdy wlasciciel moge po prostu idealizowac walory swojego pupila, moze wiec jakies spotkanie???
A poza tym to swietny pomysl zeby ruszyc z dogoterapia we Wrocku:):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
UWAGA!!!!!!!!!!CHCIAłAM ZWRóCIć UWAGę NA FAKT BEZSENSU CIąGłEGO DZIELENIA SIE NA CORAZ TO MNIEJSZE GRUPKI. oD DOGOTERAPII ODłACZYłA SIE CZEść LUDZI I STWORZYLI KYNOTERAPIE ITD. JA NIE MóWIE KTóRE JEST LEPSZE ALE LUDZIE!!!CHCIAMY WSZYSCY POMAGAć INNYM, CHCEMY ROBIć TO SAMO A TYLKO SIę DZIELIMY. pOWINIEN BYć JEDEN ZWIąZEK, ROBIąCY JEDEN UNIWERSALNY-KRAJOWY KURAS A NIE CIAGłE PODZAłY I KłóTNIE-OPANUJCIE SIE !ZRóBMY COś WSPóLNIE!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj w Teleexpresie podano informacje, że wkrótce będzie uznawany tylko jeden kurs dogoterapii, na zdjęciach pokazywano osoby i psy z Fundacji "Właśnie TAK!" Wiecie coś na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam, zapraszam wszystkich na ostatni wykład z cyklu "szkolić pozytywnie", który w całości poświęcony zostanie dogoterapii. Wykład odbędzie się jutro (poniedziałek) o godzinie 18 w Dużej Sali Wykładowej Instytutu Zoologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wstęp wolny. Więcej informacji : [url]www.szkolicpozytywnie.blog.pl[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam ja jestem bardzo zainteresowana takim szkoleniem, chętnie nawet bym nawiązała kontakt z osobą która już przeszła takie szkolenie.
Czy może mi ktoś powiedzieć przykładową cenę takiego szkolenia i jakie są wymagania.
Ja mam przygarniętą suczkę z którą już dwa razy odwieziłam ośrodek dla osób niepełnosprawnych i Jessy spisywała się wspaniale: myślę że ma potęcjał , który warto by było wykożystać:lol:
Bardzo proszę o odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites
w takim razie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie dogoterapeutyczne, które odbędzie się we Wrocławiu, więcej informacji [U][url]http://akademiaru.com/[/url][/U][URL="http://akademiaru.com/"][/URL]

Share this post


Link to post
Share on other sites
[SIZE=3][FONT=Verdana]Zapraszamy wszystkich do DOGFIELD miejsca dla właścicieli psów, którzy chcą się dowiedzieć jak: [/FONT][/SIZE]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][COLOR=#4b3100][FONT=Verdana][SIZE=3]budować pozytywne relacje z psem[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][COLOR=#4b3100][FONT=Verdana][SIZE=3]szkolić psa motywując go do współpracy[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][SIZE=3][FONT=Verdana]zrozumieć sygnały płynące z psiego „języka ciała” [/FONT][/SIZE]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][SIZE=3][FONT=Verdana]skutecznie się z psem komunikować[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b3100][FONT=Verdana]DOGFIELD to indywidualne podejście do każdego psa i otwartość na jego predyspozycje.[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Pracujemy metodami opartymi na pozytywnym wzmacnianiu pożądanych zachowań. Zajmujemy się zarówno szkoleniem psiaków jak również terapią behawioralną i [B]kynoterapią[/B]. Oferujemy program dla szczeniąt, podstawowe i zaawansowane posłuszeństwo dla psów dorosłych oraz [B]szkolenie psów do kynoterapii[/B]. Zajęcia prowadzimy głównie indywidualnie, na terenie Wrocławia. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Verdana][SIZE=3]Serdecznie zapraszamy! Pierwsze spotkanie GRATIS!!![/SIZE][/FONT]
[COLOR=#4b3100][FONT=Verdana][SIZE=3]Więcej informacji na naszej stronie: [/SIZE][URL="http://www.dogfield.pl/"][SIZE=3][COLOR=#800080]www.dogfield.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR]

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę, że przy wyborze kursu nie należy się kierować wyłącznie tym, że jest on blisko.
Może przed, warto poznać standardy pracy, poziom wykształcenia (co jest niekwestionowanym dowodem posiadanej wiedzy) "wykładowców".
Nie inwestować w coś, co dalekie jest od profesjonalizmu. W coś, co nie uwzględnia ani dobra dziecka, ani pracującego w dogo zwierzęcia.
Przyznaje, nie wiem o jakim dokładnie kursie tu mowa, ale ostrzegam perspektywicznie ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich. Mam ogromną prośbę do Was, która dotyczy wypełnienia ankiety na temat psów użytkowanych w dogoterapii. Jets ona anonimowa i posłuży mi do pisania pracy mgr. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Link do ankiety:
[url]http://www.ankietka.pl/ankieta/91528/charakterystyka-psow-uzytkowanych-w-dogoterapii.html[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×