Jump to content
Dogomania

Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!


Agata Balu

Recommended Posts

[quote name='maja602']Program UWAGA często zmieszcza reportaże na temat zwierząt. Wiem, ze mają dość dobre efekty swoich interwencji. Może ich zawiadomić. Może oni nagłośnią sprawę. Oni bedą zapewne chcieli się skontaktować z osobą, która brała udzial w ratowaniu Psotki, żeby opisać całe zajście. Pokazać pieska i ludzi, którzy przszli Psotce z pomocą.[/QUOTE]

Napisałam do TVN UWAGA. Może jeszcze ktoś napisze?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maja602']Ten wątek poświecony jest Psotce. Myślę, że chodzi o petycję w sprawie surowego ukarania sprawców jej cierpienia. Petycja w sprawie zamkniecia schroniska to zupełnie inna sprawa. Na tym wątku podpisujemy petycję w sprawie Psotki i rozmawiamy w sprawie jej procesu w Mogilnie. Chyba ze to ja źle zrozumiałam?[/QUOTE]
No wlasnie ,gdyz otworzylam link petycja ,a tam bylo o zamknieciu schroniska ,a nie ukaraniu przestepcow ktorzy pragneli usmiercic Psotke

Link to comment
Share on other sites

Znam ta sprawe dobrze.
O jednym fakcie nie wiecie.

Psotka zostala przewieziona do weterynarza w Strzelnie, ktorego nazwiska chyba nie powinnam tu podawac.??
[B]On nie zrobil nic. [/B]
Znajoma Lidzia B.- niesamowita kobieta, ktora uratowala juz nie jedno stworzenie od smierci napisala mi, ze ta skatowana sunia u tego weta umrze i zapytala, co robic?

Skontaktowalam sie z Pania A.W. z Bydgoskiego Klubu Przyjaciol Zwierzat "Animals" w Bydgoszczy.
Zadzialala blyskawicznie. Zorganizowala transport, a wczesniej miejsce w bardzo dobrej lecznicy w Bydgoszczy.
Sunie udalo sie zabrac /nie bez problemow/ i natychmiast zostalo podjete leczenie.
Dziecko suni wziela wlasnie Lidia B.
Byla u niej tak dlugo, az znalazl sie dla niej dobry dom.
Drugie dziecko Psotki nie zostalo odnalezione.:placz:
Violleta, ktora zlecila pozbycie sie psa uciekla z drugim szczeniakiem, albo wczesniej rowniez go zamordowala.

Nie wiem, dlaczego na sprawe nie jedzie najlepiej zorientowana Pani A.W z Bydgoszczy?

KOT MA WYCIAGNAC TA PETYCJE Z SIECI I PRZEDSTAWIC W SADZIE?

Skontakuje sie zaraz z Lidzia, zeby jednak na sprawe pojechala.

MIEJSCOWY WET.,TO SWIETA KROWA, A TEZ JUZ DAWNO POWINIEN MIEC SPRAWE W SADZIE!
Znam przypadki, jego postepowania z psami w miejscowym Przytulisku w Strzelnie-Klasztorne.

Tak, ale to juz inna "bajka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']No wlasnie ,gdyz otworzylam link petycja ,a tam bylo o zamknieciu schroniska ,a nie ukaraniu przestepcow ktorzy pragneli usmiercic Psotke[/QUOTE]



[url]http://www.petycje.pl/petycja/6663/petycja_w_sprawie_orzeczenia_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dla przypomnienia:
W takich warunkach przebywala Psotka, zanim Pani Alina zabrala ja do Lecznicy w Bydgoszczy
[IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i51.tinypic.com/2gtt5w2.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://tinypic.com/view.php?pic=2gtt5w2&s=7[/IMG][IMG]http://i51.tinypic.com/2gtt5w2.jpghttp://[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Ja również podpisałam, martwię się tylko, czy uda się zorganizować wydruk tej petycji i dostarczenie jej do sądu!
Kto to ma zrobić?[/QUOTE]


Wlasnie!......

Juz byly takie Petycje oglaszane, podpisywane, a potem nikt nawet tego nie przedstawil w Sadzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Znam ta sprawe dobrze.
O jednym fakcie nie wiecie.

[B]Psotka zostala przewieziona do weterynarza w Strzelnie, ktorego nazwiska chyba nie powinnam tu podawac.??
[B]On nie zrobil nic. [/B][/B]
Znajoma Lidzia B.- niesamowita kobieta, ktora uratowala juz nie jedno stworzenie od smierci napisala mi, ze ta skatowana sunia u tego weta umrze i zapytala, co robic?

Skontaktowalam sie z Pania A.W. z Bydgoskiego Klubu Przyjaciol Zwierzat "Animals" w Bydgoszczy.
Zadzialala blyskawicznie. Zorganizowala transport, a wczesniej miejsce w bardzo dobrej lecznicy w Bydgoszczy.
Sunie udalo sie zabrac /nie bez problemow/ i natychmiast zostalo podjete leczenie.
Dziecko suni wziela wlasnie Lidia B.
Byla u niej tak dlugo, az znalazl sie dla niej dobry dom.
Drugie dziecko Psotki nie zostalo odnalezione.:placz:
Violleta, ktora zlecila pozbycie sie psa uciekla z drugim szczeniakiem, albo wczesniej rowniez go zamordowala.

Nie wiem, dlaczego na sprawe nie jedzie najlepiej zorientowana Pani A.W z Bydgoszczy?

KOT MA WYCIAGNAC TA PETYCJE Z SIECI I PRZEDSTAWIC W SADZIE?

Skontakuje sie zaraz z Lidzia, zeby jednak na sprawe pojechala.
[B]
MIEJSCOWY WET.,TO SWIETA KROWA, A TEZ JUZ DAWNO POWINIEN MIEC SPRAWE W SADZIE!
Znam przypadki, jego postepowania z psami w miejscowym Przytulisku w Strzelnie-Klasztorne. [/B]

Tak, ale to juz inna "bajka![/QUOTE]

Kolejny pseudo wet !!! Czy on wciąż tak "ratuje" zwierzęta ??!! I pewnie jeszcze bierze za to kasę !!!To już lepiej, żeby nic nie robił!!! Czy nic nie mozna zrobić w tej sprawie? .....Boże, co za karykatury chodzą po tym świecie...

Link to comment
Share on other sites

[B]Havanka ten wet G. ma sie dobrze![/B]

Wiem o jednym psie, ktory umieral w meczarniach w miejscowym przytulisku, bo jemu sie nie chcialo przyjechac.
Wiem o Psotce.
Ilu zwierzakom nie udzielil pomocy, ile ma na ....chcialam napisac "sumieniu", ale przeciez on nie ma sumienia.

Mieszkam daleko. Gdybym byla blizej walczylabym o to, by zrobic cos dla zwierzakow w Strzelnie, by dzialalnosc tego weta zdemaskowac.
Sytuacje znam bardzo dobrze z opowiadan wlasnie Lidi, Aliny i zdjec.
Chcialam pomoc zwierzakom w Przytulisku, a tylko zaszkodzilam.
Kiedy zrobil sie szum, Lidia dostala zakaz wstepu na teren Przytuliska.
A jezdzila tam wiele lat i zima, zeby odgarnac zasypane wejscia do bud i latem, zeby zmienic wode, przejsc sie z pieskami na spacer.

Nie chce sie tu rozpisywac, bo juz raz mnie jedna panienka z Inowroclawia ochrzanila, ze nie wolno pisac nic zlego na urzednikow, bo oni moga to przeczytac i wtedy juz nic sie nie zalatwi! /sic!/.
A ze i tak nic nie jest zalatwione juz tyle czasu, to fakt!

Prosilam o pomoc media, ale jakos nikomu nie podrodze do tego Strzelna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu'][B]Nie martwcie się o wyslanie petycji. Ja sie podjęłam jej wydrukowania i wysyłki do oskarzycielki posiłkowej w sprawie.[/B][/QUOTE]

Jak zwykle nieoceniona!:loveu:
Dzięki serdeczne w imieniu Psotki:calus:

Link to comment
Share on other sites

Podpisałam petycję zaraz na początku. Dziwne, że "Uwaga" jeszcze nie zainteresowała się tą bulwersującą sprawą, bo jakiś czas temu było dosyć głośno. Może zachęcić TOZ, by wystąpił do nich? Nie wiem czy reagują na indywidualne zgłoszenia. W sprawie skatowanej ON-ki ubranej w suknię dużo ludzi pisze - może coś z tego będzie? Chciałabym być na takiej rozprawie i spojrzeć na tych zwyrodnialców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...