Jump to content
Dogomania

mikrosunia z łańcucha


Recommended Posts

no dokładnie kilka razy mowiłam włascicielowi ze to pies na kolanka!!!
mowiłam tez zeby puscił ja luzem ale on mowi ze zona ma kwiatki i piesek jej zniszczy w ogrodzie:(
wiec go pytam : to kwiaty wazniejsze od psa???!!!!!!!
dałam jej do beczki kocyk, moze z kuzynem sami zrobimy jakas bude i zawieziemy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martaipieski']no dokładnie kilka razy mowiłam włascicielowi ze to pies na kolanka!!!
mowiłam tez zeby puscił ja luzem ale on mowi ze zona ma kwiatki i piesek jej zniszczy w ogrodzie:(
wiec go pytam : to kwiaty wazniejsze od psa???!!!!!!!
dałam jej do beczki kocyk, moze z kuzynem sami zrobimy jakas bude i zawieziemy[/QUOTE]
Bosze kwiatki wazniejsze od zywej istoty?
czy ja nie wyda?Po co im pies?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego Was to dziwi. To jest Polska codziennosc. Zapraszam do mojej miejscowości, w co drugim gospodarstwie jest tak samo.
Kwiatki sa najważniejsze dla tych cholernych amatorów ogrodnikow. Moi sąsiedzi nienawidzą moich kotów i przynoszą mi kocie kupy ze swoich ogrodów i kładą na podjazd. Ciągle się odgrażają wiatrówką. Smutne. Historia tej mikrosuni idealnie odzwierciedla sytuację polskiej wsi.

Link to comment
Share on other sites

conceited wiem ze takich i o wiele gorszych przypadków jest masa!!! w kazdej wiosce pewnie znajdzie sie podobna mała sunia na łancuchu:(
jakby tak an to patrzec to conajmniej połowe psów trzeba by ludziom zabrac:(:(:(
[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3116/dsc06903d.jpg[/IMG]

daliśmy im tez paseczek by zrobili jej z niego obroze, wczesniej tez dostała od nas paseczek ale własciciel mowi ze sie zerwał:/ i ponownie owinał jej szyje łancuchem:-(
[IMG]http://img857.imageshack.us/img857/9462/dsc06907.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wiem ze sznurek to nie rozwiazanie, tym bardziej na szyi, ale my im daliśmy taki paseczke bo obrozy w tym rozmiarze nie miałam, i własciciel miał zszyc pasek i jej załozyc, a sznureczek jest bardzo lekki dowiazalismy go do ciezkiego łancucha by odciążyc jej drobną szyjke( bo taki zimny ciezki łancuch na szyi :(:shake:
a wiecie jak ona sie cieszyła jak jej uwieź przedłuzyliśmy, jak biegała wachała merdała ogonkiem..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Czy ktos ma jakieś namiary na sunię,napisałam priv do martaipieski,otrzymała sms i dzwoniono do niej,ponieważ suni zaproponowano super domek.Niestety nie mogę się z Marta nijak skontaktować.[/QUOTE]

super domek wspaniale,napewno sie odezwie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']conceited wiem ze takich i o wiele gorszych przypadków jest masa!!! w kazdej wiosce pewnie znajdzie sie podobna mała sunia na łancuchu:(
jakby tak an to patrzec to conajmniej połowe psów trzeba by ludziom zabrac:(:(:(
[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3116/dsc06903d.jpg[/IMG]

daliśmy im tez paseczek by zrobili jej z niego obroze, wczesniej tez dostała od nas paseczek ale własciciel mowi ze sie zerwał:/ i ponownie owinał jej szyje łancuchem:-(
[IMG]http://img857.imageshack.us/img857/9462/dsc06907.jpg[/IMG][/QUOTE]

uwazam ,ze dla uratowanej jednej psiej istotki ,moze zaczac sie nowe zycie,dlatego nalezy ratowac nawet pojedyncze psy czy koty.

Link to comment
Share on other sites

cały dzien byłam poza domem a padła mi bateria!!!!!
super wieści postaram sie jutro pojechac do tych ludzi zapytam czy zgodzą sie ja oddac
z innymi psami sei zgadza nie wiem jak do kotów do dzieci raczej ok bo ona do wszytkich sie cieszy, a wazy mysle 4-5kg jest mniejsza od jamnika,drobniejsza
co do obrozy to mam nadzieje ze nie bebdzie juz potrzebna bo moze sunka trafi do nowego...wreszcie domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...