Jump to content
Dogomania

Moj Pies w Blue City


BlueCity

Recommended Posts

[B][U]Data imprezy: 4-10 kwietnia 2011 r.[/U][/B]

[B]Nie lada gratka dla wielbicieli szczekających czworonogów. 9 kwietnia od godz. 14 do 18 w Blue City będą mogli podziwiać psie akrobacje i sztuczki, a także wziąć udział w licznych konkursach i licytacjach. Najmłodsi nauczą się na czym polega właściwy kontakt ze zwierzęciem. Organizatorem atrakcji jest miesięcznik „Mój Pies”, obchodzący właśnie swoje 20-lecie.
[/B]
W programie m.in. liczne pokazy: tańca z psem, psa asystenta osoby niepełnosprawnej, psich sztuczek w wykonaniu profesjonalnej trenerki oraz amatorów z konkursu facebookowego dla posiadaczy psów, które znają różne sztuczki. Na dodatek nauka pierwszego kontaktu dziecka z psem z udziałem dziecięcej publiczności, rozstrzygniecie konkursu facebookowego na najlepszy duet człowiek i pies. Podczas akcji będzie można także wylicytować zdjęcia bohaterów okładek miesięcznika „Mój Pies” – gwiazd ze swoimi czworonogami i otrzymać je od nich samych z autografem. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na szczytny cel: darmową sterylizację psów i kotów. To nowa inicjatywa magazynu „Mój Pies” i fundacji Zwierzolubni. Działania będą obejmowały całą Polskę i mają na celu zminimalizowanie brutalnego zabijania i trzymania niechcianych zwierzaków oraz edukację ludzi w tym temacie. Fundacja Zwierzolubni zbiera właśnie środki na ufundowanie wetbusa, który będzie przemieszczał się po wybranych miasteczkach w Polsce i oferował bezpłatną sterylizację.

„Mój pies”, magazyn dla mądrego psa i jego pana, ma już 20 lat. Przez wszystkie lata obok dostarczania miłej lektury wypełnia misję edukacyjną we wszystkich aspektach współżycia człowieka z psem. Udziela porad z zakresu wychowania, zdrowia, pielęgnacji, szkolenia zawsze mając na względzie dobro czworonogów. Od 5 lat miesięcznik jest organizatorem happeningu „Zerwijmy łańcuchy”, który ma na celu zwrócenie uwagi na niehumanitarne trzymanie psów na łańcuchach, z udziałem wielu znanych osób ze świata kultury, nauki i mediów, którym nieobojętny jest los zwierząt.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...