Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

Rzeczywistość niestety jest taka że nie ma szans na kolejnego psa w domu. Ciśnienia na niego też nie mam w tej chwili, bo ogarnięcie tego duetu daje mi czasami ostro w kość. Zastanawiam się również co by było lepszym rozwiązaniem- pies czy sucz (ale bardziej skłaniam się na kolejnego siurka :loveu: ). Plany względem Milo też się pozmieniały. Miało nie być wystaw a planujemy 2015 rok.

Kiedyś na pewno coś się pojawi ale nie teraz :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Jak on taki piekny to zapomnij o nie wystawianiu! ;) Masz tego pecha, ze musisz sie nim dzielic ze wszystkimi!

Niech patrzą, podziwiają i płaczą :grins:

 

no napewno z suką ciężej przy jajecznym samcu bo cieczki :P po za tym na spacerach to pies bardziej będzie bronił suki :P Ja np. mam plany na 3 samca :P

Chyba 4 :eviltong: . Podziwiam jak wy to ogarniacie. Ja się za bardzo boję i na chwilę obecną słucham rozumu. Jednak nie wykluczam że za jakiś czas coś się nie pojawi :siara:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Chyba 4 :eviltong: . Podziwiam jak wy to ogarniacie. Ja się za bardzo boję i na chwilę obecną słucham rozumu. Jednak nie wykluczam że za jakiś czas coś się nie pojawi :siara:

 

ja mam tylko 2 Bombla i Oriego, Lolo jest moich rodziców ;). Na dwa szczeniaki to ja bym się nie porwała :P. Ale jak będzie Ori około 4 latkiem to czemu nie ;). Ale tym razem mam w planach inne linie :P 

Link to comment
Share on other sites

ja mam tylko 2 Bombla i Oriego, Lolo jest moich rodziców ;). Na dwa szczeniaki to ja bym się nie porwała :P. Ale jak będzie Ori około 4 latkiem to czemu nie ;). Ale tym razem mam w planach inne linie :P

To prawie jak twój :D

Ja też celuję bardziej w ten wiek, czyli jeszcze ze 2 lata spokoju. Teraz mogę przeglądać i szukać a może coś w oko wpadnie. Na szczęście nic mnie obecie nie zachwyca to i ciśnienia nie mam ;)

Link to comment
Share on other sites

To prawie jak twój :D

Ja też celuję bardziej w ten wiek, czyli jeszcze ze 2 lata spokoju. Teraz mogę przeglądać i szukać a może coś w oko wpadnie. Na szczęście nic mnie obecie nie zachwyca to i ciśnienia nie mam ;)

hehe formalnie tylko mój :P czasem się tylko widujemy więc na szczęście, bo Ori przynajmniej nie uczy się głupot od niego ;) 

z Polski ?

Link to comment
Share on other sites

hehe formalnie tylko mój :P czasem się tylko widujemy więc na szczęście, bo Ori przynajmniej nie uczy się głupot od niego ;)

z Polski ?

Oj tam, Szczeniak musi mieć troche głupot w głowie. I tak bardzo szybko przestaje być małym, słodkim szczylkiem, więc ma wybaczone ;)

I z Polski i nie. Mi musi wpaść coś w oko, potem będzie wiercić dziurę w głowie. Nie musi być najpiękniejszy, z odpowiednim przydomkiem czy rodowodem. Tak było z Milo. Spodobał mi się Zoff (jego rodzice) i wiedziałam że będzie ojcem mojego szczyla. Teraz może już patrzę na wszystko trochę inaczej ale pies jest dla mnie i to mnie ma się podobać najbardziej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...