Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Franca81']Przy takich biesach, trzeba mieć chwilę radości z nutką satysfakcji. :diabloti:[/QUOTE]
Toń, może zmądrzejesz :evil_lol:

[quote name='marta1624']Najwyżej nowe się kupi :diabloti: Żeby rotacja była :D Ja się moich już rok próbuję pozbyć :diabloti:[/QUOTE]
Kurde nie stać mnie na nowe. Potem ile roboty z nimi, a jak się trafi na jeszcze gorsze. Chyba za stara już na to jestem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Toń, może zmądrzejesz :evil_lol:


Kurde nie stać mnie na nowe. Potem ile roboty z nimi, a jak się trafi na jeszcze gorsze. Chyba za stara już na to jestem :evil_lol:[/QUOTE]
Zawsze możesz kupić "rasowego bez rodowodu" :diabloti: :D Toż to żadna różnica :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Kurde nie stać mnie na nowe. Potem ile roboty z nimi, a jak się trafi na jeszcze gorsze. Chyba za stara już na to jestem :evil_lol:[/QUOTE]
Na gorsze natrafić się już nie da (przynajmniej moim zdaniem w moim przypadku) :roll: Potestujemy jeszcze raz skoki z pomostu ale kupię obróżkę z ciężarkami ołowianymi. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Na gorsze natrafić się już nie da (przynajmniej moim zdaniem w moim przypadku) :roll: Potestujemy jeszcze raz skoki z pomostu ale kupię obróżkę z ciężarkami ołowianymi. :diabloti:[/QUOTE]
A jak by ci się brzydka trafiła :shake:. To dopiero tragedia :evil_lol:
Do tych ciężarków proponuję jeszcze oe i do wody :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10550959_324401294392682_1784339635203295548_n.jpg?oh=4c606d4c17853822462ee7eb05d1ba69&oe=545D04A1[/URL] jacy zgodni :loveu:

a za piłką/kijkiem nie popłyną dalej?[/QUOTE]
Zgodni tylko na zdjęciu ;)

Nie, tylko jeśli łapy sięgają dna, dalej nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']A jak by ci się brzydka trafiła :shake:.[/QUOTE]
A to taka wredna jesteś? Sama swojego byś topiła a mi tylko zamęt wprowadzasz. :mad: Bo fakt, temu pierdziuchowi urody ująć nie mogę. E tam. Zawsze mogę po "tragicznym wypadku" wypchać i przerobić na samolocik czy dywanik przy łóżku. I na ładne nadal ptarzeć będę mogła. Albo na torebkę przerobię co by mieć ją zawsze przy sobie.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znowu mnie strasznie długo nie było. Niestety życie to nie bajka. Mieliśmy kilka bardzo ciężkich tygodni, pełnych łez i strachu, na szczęście powoli wracamy do świata żywych  :smile:

 

Chłopaki mają się dobrze, a patrząc na Olinka to aż za bardzo :grins: . Dla niego życie powinno składać się ze spania na kanapie i jedzenia.

 

W międzyczasie byliśmy z Milo na wystawie Klubowej bokserów na Słowacji i chłopak zdobył dla mamusi srebrny medal w klasie pośredniej :mdrmed: . Dzisiaj przeszedł badania serca otrzymując wynik HZ-0 czyli zdrowy!!!

Jutro ruszamy na klubową bokserów w Polsce ale obiecują wstawić jakieś zdjęcia po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy bardziej niż szczęśliwi. Do dnia dzisiejszego nie wierzę w to, co się stało. Po wielu dniach zwątpienia i rezygnacji mamy mega sukces  :jumpie:

Na wystawie  Klubowej o Zwycięstwo Roku Milo wybiegał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, lakatę 1/5 i CWC!!!!!!!!!

Impreza super, towarzystwo jeszcze lepsze. Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam za rok. Nie często można spotkać boksera tańczącego na stole (nie ważne czyj był :siara: )

 

Zgrany duet  :loveu:  

oidc81.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bokser to jedna, jedyna słuszna rasa :loveu:
Może jak mnie coś trafi to na starość buldożka francuskiego- białego w łaty;)

:) ja bym powiedziała że buldog to jedyna słuszna rasa :)

 

Wróciliśmy bardziej niż szczęśliwi. Do dnia dzisiejszego nie wierzę w to, co się stało. Po wielu dniach zwątpienia i rezygnacji mamy mega sukces  :jumpie:

Na wystawie  Klubowej o Zwycięstwo Roku Milo wybiegał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, lakatę 1/5 i CWC!!!!!!!!!

Impreza super, towarzystwo jeszcze lepsze. Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam za rok. Nie często można spotkać boksera tańczącego na stole (nie ważne czyj był :siara: )

 

Zgrany duet  :loveu:  

oidc81.jpg

Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...