Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='YxNinaxY']masz rację w każdej odsłonie wygląda dobrze ;)[/QUOTE]
Uniwersalny pies ;)

[quote name='Luzia']Moim zdaniem z naturalnymi uszami fajnie, ale ogon najfajniejszy ciachnięty :loveu:[/QUOTE]
Przynajmniej nie tłucze wszystkiego i sam się nie obija ;)

[quote name='Niufciak']mi się całe naturalne podobają :loveu:[/QUOTE]
Akurat boksery dobrze wyglądają w każdej wersji :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Widziałam, że spotykamy się w Kielcach :P[/QUOTE]
A no spotkamy :smile:

Nie wiem skąd w ludziach tyle zła i perfidii :shake:. Wracam sobie z chłopakami ze spaceru i nagle wyłazi baba ze swoim kundlem. Gdzie nie spojrzeć, aż po horyzont nikogo- pustki. Młody zaczął mi się wyrywać do tego psa a ta z głupim uśmieszkiem idzie prosto na mnie :angryy:. Mogła zrobić dwa kroki w drugą stronę i poczeka ale po co :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']A no spotkamy :smile:

Nie wiem skąd w ludziach tyle zła i perfidii :shake:. Wracam sobie z chłopakami ze spaceru i nagle wyłazi baba ze swoim kundlem. Gdzie nie spojrzeć, aż po horyzont nikogo- pustki. Młody zaczął mi się wyrywać do tego psa a ta z głupim uśmieszkiem idzie prosto na mnie :angryy:. Mogła zrobić dwa kroki w drugą stronę i poczeka ale po co :mad:[/QUOTE]

Mi ostatnio do Waldka doleciał maleńki piesek i wpił się mu prawie w gardło, a za nim przyleciała właścielka pyszcząc że mój by go pogryzł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Mi ostatnio do Waldka doleciał maleńki piesek i wpił się mu prawie w gardło, a za nim przyleciała właścielka pyszcząc że mój by go pogryzł...[/QUOTE]
Trzeba było powiedzieć, że Waldek byle g*wna nie tyka, bo by mu jeszcze w gardle stanęło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Trzeba było powiedzieć, że Waldek byle g*wna nie tyka, bo by mu jeszcze w gardle stanęło :evil_lol:[/QUOTE]
ja zawsze mówie do Toro "patrz, obiad do ciebie przyszedł, czemu nie jesz, w domu nie dostaniesz" i ludzie albo się śmieją albo z przerażeniem obchodzą nas szerokim łukiem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Aaaaaahahahhahaha :roflt: na pewno mi się ten tekst przyda, dzięki :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Niufciak']ja zawsze mówie do Toro "patrz, obiad do ciebie przyszedł, czemu nie jesz, w domu nie dostaniesz" i ludzie albo się śmieją albo z przerażeniem obchodzą nas szerokim łukiem :P[/QUOTE]
Jak widzę małego pimpka, którego właściciel ma panikę w oczach mówię na cały głos do Olka "Oli uważaj, bo jeszcze cie pogryzie" :diabloti:

[quote name='Izabela124.']Grzywacze też op 10 wchodzą, ring 14...[/QUOTE]
Może uda się spotkać, nie tak jak rok temu ;)

[quote name='Besti']Kurczę ładnemu we wszystkim ładnie, to niesprawiedliwe:mad:[/QUOTE]
Nie można mieć wszystkiego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...