Jump to content
Dogomania

Spartan....


BeataJ

Recommended Posts

[COLOR=black].....zasnal w czwartkowa noc i juz sie nie obudzil...Nadal nie moge sie z tym pogodzic, nie potrafie.... :-([/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Takim go zapamietam, na zawsze...[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black][img]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-45197de6d6f90.jpg[/img]
[img]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-45197ee2d3049.jpg[/img][/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Beata[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ja tutaj na dogomanii żegnałem swojego Szała ktoś napisał, że nie jestem tutaj sam.Teraz ja napisze to samo tobie-nie jestes tutaj sama!Pamiętaj o tym!
A Spartan teraz patrzy na ciebie i jestem pewnien,że jest twoim Aniołem Stróżem...psim Aniołem...
(^)(^)(^)

Link to comment
Share on other sites

Beata przyjdzie czas, że w twoim sercu znajdzie się miejsce dla nowego dobcia, a Spartan nie będzie tylko "smutnym" wspomnieniem ...
Trzymaj się :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tu Jamnik z Baronkiem...
Strasznie łezki lecą, zwłaszcza, że najprawdopodobniej Baron ma to samo co Spartan. Dopiero dziś, bo przyszedł priv od Ciebie Beatko
[*]
[*]
[*] Brokatku, ASmiku, macie nowego, wspaniałego kumpla, Opiekujcie się Nim Tam za TM
Śpij słodko Spartanku.





A Tobie Beatko jeszcze raz dziękuję za wszystkie informacje i pomoc w początku bycia u mnie Baronka!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Spartanku, mam nadzieje, ze patrzysz na mnie z gory i wiesz.....wiesz, jak bardzo za Toba tesknie. Pewnie beda kiedys inne psy w moim zyciu, bez Was nie da sie zyc, ale.....Ty zawsze bedziesz pierwszy, najwazniejszy.....
Trzymaj sie tam u gory!

Twoja pancia......

Link to comment
Share on other sites

Pewnie najgorsza jest ta pustka w domu...człowiek chce sie zbierac na spacer a tu nie ma z kim... pora na jedzenie a tu mordka nie przychodzi do miski...myśle ze minie dużo czasu zanim sie ją wypełni... Trzymaj sie Beata Ty zaraziłaś mnie miłościa do psów, i od ciebie uzyskałam pierwsze najwarzniejsze informacje, ja tez zawsze bede pamiętac Spartana

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Spartanku....caly czas pamietam, nie zapomne nigdy!!!
Teraz tu na dole pomagam dobeczkom w schronach aby dac im choc odrobine ciepla, wsparcia, cieplej reki....Czesto udaje nam sie znalezc im nowy domek i wtedy sa szczesliwe i radosne tak jak Ty byles zawsze...
Twoja na zawsze pancia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kolejny miesiac bez Ciebie, to juz 5 miesiac gdy nikt nie wita mnie jak wracam do domu......:-(
W sobote bedziemy u babci i dziadka w Swinoujsciu. Pojde na plaze i....nie bedzie Ciebie obok mnie, nie bedziesz biegal szczesliwy po plazy, nie bede krzyczec "tylko nie do wody". Nic juz nie bedzie jak dawniej :-(

Twoja pancia......

Link to comment
Share on other sites

U mnie prawie trzy miesiace mijaja od kiedy nie ma Bona i pustka jest nadal ogromna. Codziennie rozgladam sie za kropkiem, że moze wyjdzie leniwie z pokoju przeciagajac sie by zaraz być w pełnej gotowości na spacer......to bardzo boli.wiem teżże nie ma drugiego takiego psa i nigdy już nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...