Jump to content
Dogomania

Proszę o pomoc psom pani Krystyny


q-ku

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No pechową pogodę mieliśmy w długi weekend :/

Ok, to co robimy ze szczepieniami? Czy jest już wet, który by to zrobił? Ja się też zastanawiam nad tą liczną gromadą kotów - czy one nie będą się mnożyć między sobą?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Psy P. Krystyny trzeba koniecznie zaszczepić i sprawdzić u wet-a, to jest podstawa. Myślę że nie tylko ja śledzę ten wątek lecz inni też zareagują. Tu nie chodzi o hotelikowanie czy inne sprawy tylko o podstawę - sczepienia. Hotelikowanie Pani Krystyna daje za darmo.

Link to comment
Share on other sites

wspólnie zebraliśmy na szczepienie - pani Krystyna dziękuje i pisze:
"otrzymałam pieniążki, w środę jedziemy z pieskami i przy okazji kupie karmę i środki owadobójcze .serdecznie dziękuje za pomoc.pozdrawiam .Krystyna"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Znowu wiosna i szczepienia. Pani Krystyna jakoś przeżyła zimę ale teraz idą ŚWIĘTA.
Może oprócz q-ku ktoś zatroszczy się o nią. Adres tej Pani jest na 1 stronie można więc przesłać paczkę z żywnością lub karmą dla zwierząt. Wspomóżmy człowieka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Zbieram znów na szczepienie psów pani Krystyny. Aktualnie kilka psów rozdała i jest dobry moment bo tylko chyba 8 ich jest
kotów nie liczę bo ja robię w psach:-)
----
potrzeba ok 180-200zł na to szczepienie - na początek lipca
na razie jest nas dwoje zdeklarowanych chyba - bo na pewno ja i rena60 pisze też że pamięta

PS kupiłem im właśnie 40 kg karmy - do sierpnia powinno starczyć

Edited by q-ku
dodałem coś
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a teraz pani Krystyna potrzebuje na szczepienie psów oraz obroże od pcheł i odrobaczanie

- szczepienie: 20zł od sztuki dla 9 psów, szczepić trzeba zaraz teraz w lipcu
- obroże - około 5zł razy 9 = 135zł
- odrobaczanie - 9 x 30 = 180

dołoży się ktoś ze mną?

mój kontakt: [email][email protected][/email], kom 513 057 830

dziękuję tym co już pomogli przez czas trwania wątku
warto kobiecie troszkę czegoś dać

Link to comment
Share on other sites

postaram się lepiej działać

pani Krystyna osobiście raczej nic nie zdziała tu bo jest osobą z innego pokolenia i nie ma internetu. nawet nie dzwoni tylko smsuje bo to taniej.

rano zadzwonię do niej i zbadam teren - dowiem się i wszystkim odpowiem na pytania. Chyba trzeba też do niej pojechać i zrobić wywiad, Zrobię to.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

podnoszę wątek
pani Krystyna nadal biedna i nadal ma zwierzaki

stan na dzisiaj:
11 psów, 9 kotów
i ta sama renta

mam gorszy rok i nie podołam sam, ale wyslę po prostu jej przekaz, dzwoniła też pani z Dogomanii i pytała o nią niedawno

mam prośbę - sami rozważcie czy jej pomożecie - od kilku lat ma ciągle nowe psy i koty (wrzucają jej ludzie je przez płot albo sama przygarnia - taki rodzinny dom psiego dziecka:-)

wyślijcie jej paczkę albo przekaz - sama zjeść musi a zwierzęta głodne

sami najlepiej zrobicie
wesołych świąt:
Marek



Adres p Krystyny:

Krystyna Augustynowicz
Gajrowskie 8
11-510 Wydminy

telefon/sms do niej (chyba sms lepszy - tylko odbiera bo nie płaci za tel) 500 801 225

Edited by q-ku
dodaję
Link to comment
Share on other sites

Marku, a jak tam bywasz, zrób zdjęcia, zawsze to bardziej poruszy serca ludzi. Dziewczyyspod Warszawy zaczęły pomagać pani prowadzącej małe przytulisko i zdjęcia, relacje na bieżąco dają wymierny efekt. a i psa się uda zawsze wyadoptowac, i karmę zakupić, nawet zebrać pieniądze na budy.
Edit: na mapie to rzeczywiscie daleko od Olsztyna, raczej teren Stare Juchy, Giżycko, kawał drogi....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...