Jump to content
Dogomania

1st Choice Hypoalergenic


Miba

Recommended Posts

Witam,
Czy ktoś ma doświadczenie z karmą 1st Choice Hypolargenic?
Mam 2 letnią sunię z alergią i od dłuższego czasu dostaje Royal Canin Hypoallergenic. Małej karma trochę się znudziła i szukam jakiegoś zamiennika, a skład 1st Choice nie wygląda najgorzej.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MargoOwczarek']Zgadza się,to dużo lepsza karma niz Royal,wiec myślę że Hypolargenic takze się sprawdzi,nas ta karma nie zawodzi i piesia ją uwielbia.[/QUOTE]

czy mi się zdaje, czy Ty MargoOwczarku jesteś buzzerem jedynie ? Naprawdę bardziej nam to chodzi o opinie psiarzy a nie o marketing !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ciezko jest dzisiaj o dobra karme tym bardziej hipoalergiczna,.Mam 3 terriery z czego 1 alergik,ale niestety po 1stchoice i ijesze kilku karmach m.in Royalu strasznie wymiotowaly i niestety wygladaly beznadziejnie ;(.Ale znalazlam juz dla nich zloty srodek.Poprostu tak dlugo testowalam rozne karmy ,az znalazlam taka ,ktora im sluzyla i sluz nadal;)) nie drapia sie,maja ladne kupy i siersc ;) I o to chodzi.Ale nie opieralam sie na opini innych,poniewaz jednemu sluzy to,a drugiemu tamto.Trzeba testowac.

Link to comment
Share on other sites

My zaczynamy próbę z Hypoallergenic, 3kg już zamówione. Po małym opakowaniu (ok. 350g) nic złego się nie zadziało, więc mam nadzieję, że karma się przyjmie i zostaniemy przy niej dłużej (zobaczymy za jakieś 2-3 tygodnie).

Zgadzam się z opinią „groomer10”, że ciężko jest znaleźć dobrą karmę dla alergików i najważniejsze, żeby odpowiadała naszemu psiakowi, jednak trochę łatwiej poszukiwać czytając nie tylko skład i działanie podane przez producenta, ale również zdania osób, które już miały doświadczenie z danym produktem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Po prawie miesiącu stosowania mogę powiedzieć jedno – wspaniała karma!
Odkąd sunia je 1st choice nie ma żadnych problemów ze skórą, sierść super (nie wypada, pięknie odrasta w miejscach, gdzie była mocno przerzedzona), zero problemów żołądkowych.
Jedyny minus, po prostu jej nie smakuje i nie je karmy z takim apetytem jak pochłaniała inne :cool3:
Zastanawiam się dlatego czy nie zamienić jej na wersję sensitive skin & coat, też dla wrażliwców. Widziałam na forum dużo pozytywnych opinii o tej karmie.
Polecam, mimo moich wcześniejszych obaw u nas się sprawdziła. Jeśli ktoś ma problem z psem alergikiem i szuka dobrej karmy, warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...