Jump to content
Dogomania

Szukam osoby, która ma czeski rodowód


Kero

Recommended Posts

mała jest słodziutka, zresztą jak wszystkie małe kluski tutaj prezentowane :)
a tu moja kolejna panienka, która wygląda jakby miała maseczkę na pyszczku ;P
Jest koloru "traditional red" (zastanawiam się jak to przetłumaczą;)



[IMG]http://i99.photobucket.com/albums/l306/Keroveen/Bild-1877.jpg[/IMG]



[IMG]http://i99.photobucket.com/albums/l306/Keroveen/Bild-1872.jpg[/IMG]

Jedna panienka jest z hodowli Bohemica Land i ma bardzo ładnego tatusia importowanego ze Szwecji, natomiast druga kulka pochodzi z hodowli Disneylands Havanese

Link to comment
Share on other sites

ano będą 2 nowe kluski ;) na jesień mamy nadzieję, już na przeprowadzkę do nowego domu (jak dobrze pójdzie to w końcu skończymy budowę) i pocieszam się tym, że przynajmniej nie będą już siusiać w domu ;) ostatnio prałam dywany po Yukonie i Aferce (po raz 4 chyba) i plamy nadal są widoczne. Najgorsze że wybrały sobie miejsce w przedpokoju, akurat na wprost drzwi wejściowych, tak że wszystko jest doskonale widoczne z wejścia ;/ Chodzą na spacery 5 razy dziennie,a i tak czasem z radości zdarza się, że Aferka popuszcza. W ogóle wystarczy że zejdę na dól do sklepu na 10 min, a witają się zawsze tak, jakbyśmy się nie widzieli przez tydzień ;)

Link to comment
Share on other sites

No cóż, zauważyłam, że popuszcza jak mówimy do niej albo ją dotkniemy na powitanie. Więc oduczanie było proste: po wejściu do domu ignorowanie przez jakieś 2 minuty (bo więcej nie możemy wytrzymać :lol:) i po kilku razach przestała. No ostatnio jej się zdarzył wypadek jak przyszedł do nas mój szwagier, którego bardzo lubi i nieopatrznie ją pogłaskał. na szczęście w przedpokoju nie mam dywanu więc spoko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...