Jump to content
Dogomania

Bernardyn_BALDUR, za życia PLEŚNIEJE i GNIJE, jest ZJADANY_ dla niego ŻYCIE BÓLEM!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='zuzlikowa']Krótkie info z wieczorka:

" U Marcina zaczyna się goić. Od jutra zabezpieczamy przed drapaniem."

No i zaczął sie czas gojenia...teraz będzie bardzo ciężko z utrzymaniem by się Marcinek nie drapał... oj, nie będzie łatwo, tym bardziej,że chłopię nawet tylne pace do drapania umie włączyć!

Marcin...Ty sie zastanów i postaraj przetrzymać !!! ...to nie potrwa zbyt długo![/QUOTE]

Wspaniałe wiadomości, rany się goją, Marcinku będzie coraz lepiej :lol:.
[B]Zuzliku[/B], wysłałam w ubiegłym tygodniu moją stałą deklarację za kwiecień, maj i czerwiec, poproszę o potwierdzenie, czy dotarła ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chciałam poinformować iż na pomoc dla Baldura zostanie przelana kwota 50 zł od Forumowiczów z Fioletowego Forum Buldoga Angielskiego - piszę w imieniu całego forum. mamy nadzieję, że choć w części jesteśmy mu w stanie w ten sposób pomóc. trzymamy za niego kciuki. pieniążki powinny być zaksięgowane na koncie w dniu jutrzejszym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bamaba']chciałam poinformować iż na pomoc dla Baldura zostanie przelana kwota 50 zł od Forumowiczów z Fioletowego Forum Buldoga Angielskiego - piszę w imieniu całego forum. mamy nadzieję, że choć w części jesteśmy mu w stanie w ten sposób pomóc. trzymamy za niego kciuki. pieniążki powinny być zaksięgowane na koncie w dniu jutrzejszym.[/QUOTE]
Serdecznie dziękujemy w imieniu chłopaka!!!:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']Przerobiłaś mnie, Zuzliku, na ciotkę Andy, ale niech tam będzie.Daj znać, proszę, kiedy szelki przywędrują do Marcinka.Bo gdyby to trwało za długo, to monit trzebaby wysłać od Marcinka.:lol:[/QUOTE]

Hahaha...no i tak jak myślałam cioteczka się ujawniła:cool3:...buziole Lilek i podziękowania ogromne... za serducho i czerwone szelki dla Baldurka:loveu:!!!!!!

Oczywiście,że dam znać!! Ogromniem ciekawa jak nam się chłopię odmłodzi w odpowiednim ubranku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Wspaniałe wiadomości, rany się goją, Marcinku będzie coraz lepiej :lol:.
[B]Zuzliku[/B], wysłałam w ubiegłym tygodniu moją stałą deklarację za kwiecień, maj i czerwiec, poproszę o potwierdzenie, czy dotarła ? :lol:[/QUOTE]

Jak tylko będę miała info od dziewczyn...zaraz potwierdzam...swoje konto też wieczorem przelecę i wszystko wypiszę!...i w końcu założę notatkę rozliczeniową dla Baldurka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bamaba']chciałam poinformować iż na pomoc dla Baldura zostanie przelana kwota 50 zł od Forumowiczów z Fioletowego Forum Buldoga Angielskiego - piszę w imieniu całego forum. mamy nadzieję, że choć w części jesteśmy mu w stanie w ten sposób pomóc. trzymamy za niego kciuki. pieniążki powinny być zaksięgowane na koncie w dniu jutrzejszym.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy...bardzo!...i pozdrawiamy Forumowiczów oraz wszystkich ich podopiecznych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']Baldur - grzeczny bądź i nie drap się malutki ;-)
ps. czy dotarł Otomax do Fundacji??[/QUOTE]

...podpytam...wczoraj zamieniłam się w wyrobnika przedświątecznego( i paaaaadłam na buzię ze zmęczenia :( ) i za moment także do roboty wracam...wieczorem powinno udać mi się mieć informacje...napiszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Marcin jak się tą wilką łapą drapnie to wszystkie szwy pójdą :D Także pilnuj go dniem i nocą, a to napewno nie będzie łatwe.[/QUOTE]

pobandażowane łapska ...poopatulane w skarpety...a okres bardzo niewdzięczny już nastał- zaczyna się goić, więc swędzi!

Musi być pilnowany...w dzień i w nocy!...i nie łatwe to...nie łatwe.

Link to comment
Share on other sites

podczytuje watek Baldura od samego poczatku.
widzialam go jeszcze w "helmofonie" w Ciapkowie ... prawde mowiac nie zdawalam sobie sprawy, jak go widzialam w schronisku, ze stan tego olbrzyma jest tak potwornie powazny!!!

jestescie wielkie!!! ze go uratowalscie, ze mu pomoglyscie ... on przeciez w schronie nie mialby ZADNYCH SZANS :(((( Zgnilby zywcem!

a jak sie teraz pieknie prezentuje! nareszcie widac pyszczydlo - CUD ;)

niestety mam juz wielu podopiecznych, ktorym pomagam finansowo, wiec nie wydole juz z nastepnym - ale trzymam za Baldura/Marcinka wieeeeeelkie kciuki!!!!

A Benkowa Dolina - powinniscie zastrzec te nazwe ;) Jest super!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=plum][B]W te piękne Święta,[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]gdy Pan Zmartwychwstanie.[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]Życzę smacznych jajek na śniadanie,[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]żółtego kurczaczka, białego zająca[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]i oby te święta trwały bez końca[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]Tęczowych pisanek, na stole pyszności,[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]mokrego Dyngusa i wspaniałych gości,[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]niech to będzie czas uroczy[/B][/COLOR]
[COLOR=plum][B]Życzę miłej Wielkiej Nocy!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#dda0dd][/COLOR][/B]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT] [FONT=Garamond][COLOR=indigo][B][SIZE=4]Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cichutko:
Wesołego Alleluja!
Staropolskim obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Niech to będzie czas uroczy, życzę wszystkim Wielkiej Nocy.[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

...i ja przyłączam się do tych życzeń!

[URL="http://img132.imageshack.us/i/slajd2c.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8352/slajd2c.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...