Jump to content
Dogomania

Nero pirenejski pies górski- JUZ ZNALAZŁ SWOJĄ WIELKĄ WSPANIAŁĄ RODZINĘ


hankasanok

Recommended Posts

[quote name='Alicja']no proszę , prawdziwa Głowa Rodziny ;)


Haniu podaj link do wydarzenia na FB proszę[/QUOTE]

bardzo prosze Ala
[URL]http://www.facebook.com/home.php#!/media/set/?set=a.541041649239547.124543.226191250724590&type=1[/URL]


[quote name='fioneczka']wczoraj umknął mi wątek
tak, Joasia jest z Jawirzna
zaraz do niej napiszę i zaproszę na wątek[/QUOTE]

no to czekamy na Bore!

Wpadnijcie dziewczyny w wolnej chwili na watek STonZ-owski, mamy duzego czarnego Maxa, co sadzicie o nim z wygladu? jakich mógł miec przodków? Ja to juz snuje rózne domysły! Oczy to takie nawet bulowate ma jak sie w nie wpatrzec! Przyznam szczerze ze zapadł mi w serducho, niezły z niego gagatek, startuje do psów nawet sie nie zastanawiajac, wyrwał sie wolontariuszce i zaatakował naszego Miska! Jak go zauwazyłam jak pedzi w nasza strone to az mi sie goroco zrobiło, ale na szczescie szybko rozdzieliłysmy chłopaków! Teraz Max chodzi na spacery tylko ze sciśle wyznaczonymi przez nas osobami, czyli w sumie z 3! do ludzi pies jest ok, tylko skacze po nas....jeszcze czasem! :mad: ale sie go oduczy, tym bardziej ze to młodzian, szczylek! choc duzy!

Edited by hankasanok
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daje jak najbardziej zielone swiatlo dla tej adopcji! Panstwo bardzo mili, 3 dziewczyny w domu, wiec pies praktycznie nigdy sam nie bedzie ;) poza tym dziewczyna, z ktora romawailyscie trenuje siatke i prowadzi aktywny tryb zycia, biega wiec sunia tez bedzie ;) normalna, sympatyczna rodzina, mieszkaja kolo lasu, dodatkowo maja dzialke, ktora widac z balkonu, takze super warunki !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zahra as-Sahra']Super wieści! Dziękuję pięknie za PA. W przyszłym tygodniu zawieziemy małą.
Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]

No to Elena przeszła chrzest bojowy, ma swoja pierwsza adopcje za sobą!:cool3:, teraz pójdzie jak z płatka.......
Ciesze sie ze mała bedzie miała dobry domek, życze jej duuuuzo szczescia :p

Link to comment
Share on other sites

dokladnie, juz nie w domu, dane podane przez ta dzewczyne sa w polowie tylko jej, Kaludia Nachman to kolezanka, ktorej dziewczyna, u ktorej bylam na wizycie, psa oddala, a tamtej pies uciekl i przez tydzien nie zadala sobie trudu zeby go szukac!! kolezance tez nie powiedziala. ciekawi mnie tylko czemu nie zostala podpisana umowa adopcyjna ??!! pies zostaje u nas w hotelu, a dziewczyny jutro odziedzi SM i prawdobodobnie beda miec sparwe !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']dokladnie, juz nie w domu, dane podane przez ta dzewczyne sa w polowie tylko jej, Kaludia Nachman to kolezanka, ktorej dziewczyna, u ktorej bylam na wizycie, psa oddala, a tamtej pies uciekl i przez tydzien nie zadala sobie trudu zeby go szukac!! kolezance tez nie powiedziala. ciekawi mnie tylko czemu nie zostala podpisana umowa adopcyjna ??!! pies zostaje u nas w hotelu, a dziewczyny jutro odziedzi SM i prawdobodobnie beda miec sparwe !!!!!![/QUOTE]

osz cholera , co za siksy przebrzydłe ....
czyli co na nowo szukanie domku :( a mała taka słodka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']wcale się jej nie dziwię :([/QUOTE]


z tego wszystkiego zapomniałam zapytac ile własciwie sunia u nich była? ale tego to sie dowiemy pewnie później, co za ludzie!:angryy:, jak mozna! no ale poczekajmy na wyjasnienie całej sytuacji........ jak to w koncu było..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']daje jak najbardziej zielone swiatlo dla tej adopcji! Panstwo bardzo mili, 3 dziewczyny w domu, wiec pies praktycznie nigdy sam nie bedzie ;) poza tym dziewczyna, z ktora romawailyscie trenuje siatke i prowadzi aktywny tryb zycia, biega wiec sunia tez bedzie ;) normalna, sympatyczna rodzina, mieszkaja kolo lasu, dodatkowo maja dzialke, ktora widac z balkonu, takze super warunki !!![/QUOTE]

[quote name='bora1']dokladnie, juz nie w domu, dane podane przez ta dzewczyne sa w polowie tylko jej, Kaludia Nachman to kolezanka, ktorej dziewczyna, u ktorej bylam na wizycie, psa oddala, a tamtej pies uciekl i przez tydzien nie zadala sobie trudu zeby go szukac!! kolezance tez nie powiedziala. ciekawi mnie tylko czemu nie zostala podpisana umowa adopcyjna ??!! pies zostaje u nas w hotelu, a dziewczyny jutro odziedzi SM i prawdobodobnie beda miec sparwe !!!!!![/QUOTE]


nic z tego nie rozumiem ... rodzina, 3 dziewczyny i omówiona adopcja a nagle okazuje się że pies był wzięty dla kogoś
no ale ja wielu rzeczy ostatnio nie rozumiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...