Jump to content
Dogomania

Zmasakrowany Kazio ma dom, dziękujemy wszystkim za pomoc


Annica

Recommended Posts

PRZEPRASZAM, ŻE WPADAM TU Z BAZARKIEM, ALE KAZIO JEST W NIM POSTACIĄ PIERWSZOPLANOWĄ

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']PRZEPRASZAM, ŻE WPADAM TU Z BAZARKIEM, ALE KAZIO JEST W NIM POSTACIĄ PIERWSZOPLANOWĄ

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205201-TULINKOWY-SKLEPIK-kolejny-krok-ku-psiej-godno%C5%9Bci-do-21.04-%2821.00%29/page2"]TULINKOWY SKLEPIK - kolejny krok ku psiej godności - do 21.04 (21.00)[/URL][/B][/QUOTE]

Pamiętamy i dziękujemy! Zapraszamy wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Bidulek Kaziu! :( Jak ktoś mógł zrobić mu taką krzywdę?! :(
Widziałem Kazia na FB, też pomogłem, razem z moją ukochaną wpłaciliśmy pieniążka i zrobiliśmy grafikę dyplomu do aukcji cegiełkowej na allegro...
Miejmy nadzieję, że wszystko się uda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulkerson']Bidulek Kaziu! :( Jak ktoś mógł zrobić mu taką krzywdę?! :(
Widziałem Kazia na FB, też pomogłem, razem z moją ukochaną wpłaciliśmy pieniążka i zrobiliśmy grafikę dyplomu do aukcji cegiełkowej na allegro...
Miejmy nadzieję, że wszystko się uda![/QUOTE]

mamy wujka w szeregach:-) Kaziu trzymaj się , tyle serc jest teraz przy Tobie i każde z tych serc zaglada do swoich portfeli, nie zostaniesz sam:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luta4']jeżeli kaziowi jest potrzebna kołdra w dalszym ciągu to napiszcie mam dużą kołdre nie zniszczoną tylko musiałabym ją zlożyć na 4 i uszyc ze 2 poszewki czekam na wiadomość[/QUOTE]

Kołderka bardzo się przyda. Jesteś z Łodzi czy umawiamy się jakoś na wysyłkę? Proszę o PW.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy bardzo pracują nad allegro, jeszcze chwilka, cierpliwości. Mam nadzieję, że ruszy w poniedziałek około południa, ale nie mogę nic obiecać na 100%. Kazio powoli dochodzi do siebie, zdarzyło mu się ostatnio merdać ogonem, ale jest przerażony, jak widzi nową osobę. Ale jak się czuje dziś to nie wiem, jak tylko będę coś wiedzieć - napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kulkerson']bidulek kaziu! :( jak ktoś mógł zrobić mu taką krzywdę?! :(
widziałem kazia na fb, też pomogłem, razem z moją ukochaną wpłaciliśmy pieniążka i zrobiliśmy grafikę dyplomu do aukcji cegiełkowej na allegro...
Miejmy nadzieję, że wszystko się uda![/quote]

brawo!!!! Tego właśnie kazio na dzień dzisiejszy potrzebuje najbardziej!!!!! Pokłon dla ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wieści! Test na babeszjozę jest ujemny! Poza tym Kazio je, robi w miarę normalne kupy, ma trochę katar... Jego stan ogólny jest coraz lepszy, chociaż opatrunki trzeba cały czas zmieniać i pilnować ran. Dzięki luta 4, Kazio ma kołderkę, w poniedziałek ją dostanie. Dziękujemy wszystkim za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nawet dokładnie nie czytałam, ale widziałam zdjęcia. Bardzo biedna psinka. Nie wiem co napisać, to kolejny przypadek, który przyprawia o ból serca i głowy. Jak tak można.

Jestem z Tobą Kazio, trzymam kciuki. Bądź dzielny, jeśli wytrzymasz to wszystko, to będzie tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Jestem wstrząsnieta tym co zrobił "niby człowiek" temu pieskowi. Jak taki potwór może spokojnie egzystowac na tym świecie.
Ile jeszcze takich przykładów aby w Polsce było prawo solidnie wymierzające kary dla zwyrodnialców?. Piesku trzymaj się i zdrowiej, większośc z nas nie jest potworami i możesz liczyc, że znajdzie sie człowiek który Ci zrekompensuje twoje cierpienie zadane przez bestie ludzką. Dokładam się finansowo do twojego leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...