Jump to content
Dogomania

Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)


Klaudia M.

Recommended Posts

[quote name='irenaka']Ja czytam z przyjemnością:smile:
Super są takie wątki na luzie, gdzie można pooglądać szczęśliwe psy.
Nawet jak czytam przepisy kulinarne;), to też uważam, że nic złego się nie dzieje.[/QUOTE]

Co do przepisów... to mam świetną stronkę internetową z przepisami na ciasta...wszystkie mi się udają. Mogę polecić:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia M.']Co do przepisów... to mam świetną stronkę internetową z przepisami na ciasta...wszystkie mi się udają. Mogę polecić:)[/QUOTE]

Jestem taką szczęściarą;), że nawet piekarnika nie mam, bo mój mąż ciast nie lubi. Konsumuje czasem odrobinkę, żeby nie zrobić gospodyniom przykrości.
Wyjątek stanowi Amiga:loveu: i Jej sernik. Może zjeść wszystko co tylko przyniesie:evil_lol:.
Nadrabia za to jarzynami ( w każdej ilości) i oczywiście mięsem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Oj to mój mąż, jest prawdziwym maniakiem-słodyczowym, ma chłopak to po rodzicach, którzy zjedzą wszystko, w każdej ilości i to natychmiast. (pozdrawiam przy okazji męża, bo wiem, że śledzi nasz wątek i sprawdza czy głupot nie wypisuje) ;) Ja też lubię ciasta ( nie koniecznie piec, ale lubię jak już są) i warzywa, mięs nie- jestem wegetarianką. Ale przynajmniej jedno nas łączy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']A czemu się dziwisz ?:crazyeye:Takie groźne baby:mad::mad: i jeszcze groźniejsze psy:diabloti:[/QUOTE]

Ja tam jestem miła, grzeczna, kulturalna i potulna niczym baranek-ANIOŁ jednym słowem. (Dobrze, że mąż nie może się zalogować, bo na pewno wypowiedział by się na ten temat ze swojego punktu widzenia):D

Link to comment
Share on other sites

Byłoby jak w raju, gdyby Twoja szczypawica dała mi się pogłaskać:)



Dla Gugusia24:

Wika nadal szuka domu i brakuje jej deklaracji, w dalszym ciągu nie pozwala się dotykać. :P




Edit. Dla ożywienia wątku, zaraz wkleję sesję łóżkową. Aż wam szczęki powypadają:P

[IMG]http://i55.tinypic.com/2ilzbpe.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Byłoby jak w raju, gdyby Twoja szczypawica dała mi się pogłaskać:)[/QUOTE]
Zawsze możesz spróbować ;) Tak na marginesie to kilkunastu sędziów go macało , zębiska liczyło ...i żyją , a przy tym żadnej części ciała nie stracili :lol:

[quote name='Klaudia M.']
Edit. Dla ożywienia wątku, zaraz wkleję sesję łóżkową. Aż wam szczęki powypadają:P

[IMG]http://i55.tinypic.com/2ilzbpe.jpg[/IMG][/QUOTE]
To jest dopiero naprawdę szczęśliwy pies ! Ślicznie Wikunia wygląda:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Elaju co do próbowania, to przyznam, że się boje. Tak ładnie wyglądam ze wszystkimi kończynami, że nie chcę ich stracić;) Nie chce być wyjątkiem, potwierdzającym regułę;)


[quote name='elaja']
To jest dopiero naprawdę szczęśliwy pies ! Ślicznie Wikunia wygląda:loveu:[/QUOTE]

Szczęśliwy, bo wszyscy opuścili salon i poszli spać, a ona w końcu mogła zająć swój fotel.

Link to comment
Share on other sites

[color=red]J[/color] [color=green]e[/color] [color=brown]s[/color] [color=pink]t[/color] [color=silver]e[/color] [color=gold]m[/color]

[color=blue]T[/color] [color=silver]u[/color]
[color=yellow]N[/color] [color=orange]a[/color]

[color=violet]C[/color] [color=red]h[/color] [color=peach]w[/color] [color=turquoise]i[/color] [color=emerald]l[/color][color=ruby]e[/color]
[color=blue]!!!![/color] [color=green]!!![/color] [color=gold]!!![/color]

Link to comment
Share on other sites

Wikunia zaakceptowała psa szwagra, w naszym domu w końcu zapanował ład i spokój;) Tylko mój pitbull nie umie się jeszcze przekonać do tego cielaka:)

Wikunia w swoim kącie:) (to jest też ulubiony kąt pozostałych psów, co one w nim widzą?:) )
[IMG]http://i55.tinypic.com/1z6bihx.jpg[/IMG]


i na życzenie Dog angielski;) z relacji mojego szwagra wynika, że ta [U][B]RASA[/B][/U] powstała w wyniku połączenia doga i boxera... Ma nawet tą rasę i jej opis w jakieś swojej książce o psach:D
[IMG]http://i52.tinypic.com/2hmlkx5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Wikunia zaakceptowała psa szwagra, w naszym domu w końcu zapanował ład i spokój;) Tylko mój pitbull nie umie się jeszcze przekonać do tego cielaka:)

Wikunia w swoim kącie:) (to jest też ulubiony kąt pozostałych psów, co one w nim widzą?:) )
[IMG]http://i55.tinypic.com/1z6bihx.jpg[/IMG]


i na życzenie Dog angielski;) z relacji mojego szwagra wynika, że ta [U][B]RASA[/B][/U] powstała w wyniku połączenia doga i boxera... Ma nawet tą rasę i jej opis w jakieś swojej książce o psach:D
[IMG]http://i52.tinypic.com/2hmlkx5.jpg[/IMG][/QUOTE]
A to akurat nie jest żaden bokser ani nawet miź boksera tylko bulmastif ( ang) i poniekąd Twój szwagier miał rację .

Link to comment
Share on other sites

Szwagier, na pewno nie ma jej z hodowli. Może z pseudo, może z giełdy lub z innego źródła (w grę nie wchodzi schronisko etc.)...musiałabym męża zapytać. Sunia ładna, fajny charakter...takie duże dziecko. Niesamowicie przywiązana do właściciela. Ale nie zakochałam się w tej rasie;) Nie ma to jak rasowy kundelek:)

Wika ma się dobrze, nadal szuka domu i brakuje deklaracji. (z myślą o Gugusiu) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Zawsze mogę spróbować wymazać naszą rozmowę z pamięci:P

Ale przecież bulmastif mimo, iż jest z Anglii, to nie jest dog angielski.[/QUOTE]

Jak sie dokładnie nie wie ? to mówi sie że w typie boksera... albo coś co wyglada jak duży sliniak xd


tak sie pisze ! [b]bullmastiff[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugus24']Jak sie dokładnie nie wie ? to mówi sie że w typie boksera etc..


tak sie pisze ! [B]bullmastiff[/B][/QUOTE]

Nie znam się na rasach, rozpoznaje tylko te najbardziej powszechne lub te które wyjątkowo mi się podobają:) Czyli jakieś 20-30 ras, a przecież jest ich setki:) Wróciłes do nas:P Cieszę się:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...