Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

Pewnie tam mieszkasz :D eee to jak w Krakowie dwie dychy to i ja sobie debiutne, chociaż ja laik w tych klikamach, narazie tylko miałam kilka stratów na normalnym ringu i kilka razy na głównym :D Ale nie w MP , wiec moze i tam warto sił sprobowac. Kto w Krakowie MP sedziuje? I kiedy bedzie formularz na stronie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Nie traktuje was jak powietrze, że wy sobie gadacie, a ja sobie z tego nic nie robie. Myślałam nad tym i to długo, ale jak na tej wystawce nie wystartuje to znowu będzie takie odkładanie tego w czasie. Postaram się jeszcze coś z ta ceną zrobić, ale pewnie to się na nic zda. A list oczywiście mogę wysłać.[/quote]

a czy ktoś powiedział że traktujesz nas jak powietrze?nic takiego nie było :) to jest Twoja decyzja.zrobisz jak zechcesz.my tylko możemy Ci coś sugerować ale napewno nie zadecydujemy za Ciebie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='dadejowa']ja w Krakowie będę w oba dni:P (wiadomo czemu:P)[/quote]
Tradycyjnie pewnie też, ale nie obiecuje że nie powstanie kolejna lista pt."100 rzeczy na które prędzej wydam 40 zł " :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Ja oczywiście przyłączam się do protestu ;) Rozumiem te 10zł ale to co słyszałam ile w Poznaniu brali to już jest przegięcie ;/[/quote]

Mówisz o finałach w listopadzie ? Przecież tam było na zaproszenia... 10 najlepszych Młodych Prezenterów z Polski z grupy młodszej i 10 z grupy starszej...?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Martynaaaa']ah Reyes ta Twoja słynna lista :evil_lol:[/quote]
Szkoda że nie wpadłam na to gdy był world dog show - chyba bym z 1 000 punktów za to 240 zł. naliczyła :D:D:D:D
[QUOTE]
Mówisz o finałach w listopadzie ? Przecież tam było na zaproszenia... 10 najlepszych Młodych Prezenterów z Polski z grupy młodszej i 10 z grupy starszej...?[/QUOTE]
Mówi o world dog show w 2006. Swoją drogą może po prostu zrobić listę ile osób z powodu tego wpisowego doszło do wniosku że nie stać ich na bronienie honoru ZK i przesłać do ZG. Ale im chyba wsio jak ich JH reprezentują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Ja oczywiście przyłączam się do protestu ;) Rozumiem te 10zł ale to co słyszałam ile w Poznaniu brali to już jest przegięcie ;/[/quote]

też mnie zdziwił ten post.to jak to jest?zaproszenia czy normalnie?no bo napewno 10 z gr.mł i 10 z gr.st.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[QUOTE]Mówi o world dog show w 2006. Swoją drogą może po prostu zrobić listę ile osób z powodu tego wpisowego doszło do wniosku że nie stać ich na bronienie honoru ZK i przesłać do ZG. Ale im chyba wsio jak ich JH reprezentują...[/QUOTE]
A dokładnie wpisowe wynosiło 60 zł za dzień :roll:

Link to comment
Share on other sites

To bez sensu ;/ Przecież domeną tych finałów było wyłonienie nalepszego, który reprezentowałby Polske... anuż ten ukryty talent na wieść o kosztach nie zjawiłby się na finałach? Polska zaszkodziłaby sama sobie.. Nie dośc, że dany Młody Prezenter jest najlepszy, ma zaszczyt reprezentpowac Polske, to jeszcze w nagrode za te usługi i honory, nadszarpują mu jego kieszeń..

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście.. a wystawy stają się coraz popularniejsze, więc coraz więcej ludzi w nie inwestuje, a Ci z góry zdzierają kase... choć może patrząc na to z drugiej strony - każdy musi na czymś zarabiać, a z trzeciej - im bogatsze przedsięwzięcie, tym ładniejsza oprawa, bogatsz wychlaż zagranicznych sędziów na międzynarodówkach i ładniejsze nagrody. Ale ja tu jako uczeń narazie muszę obrać tą pierwszą stronę.. Może wynika to też z ciągle zmieniających się przepisó? Są kraje, gdzie przepisy nie zmieniają się od lat, a u nas co sezon coś poprawiają! Kilka lat temu np. suka nie musiała zbierać żadnych ocen na wystawach, by zostać suką hodowlaną. Teraz wszystko to jeden wielki buisnes.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie.. Przecież to było jeszcze tak niedawno! A co do protestu w Częstochowie, to z tego co na wątku czytam, to jednak jakieś osoby i tak idą... wiecie, Was nie ma - tych lepszych, to się rzucili... Ehh ciekawe czy jak z arok dadzą opłatę 100zł to też przez takie osoby nic nie wyjdzie... Ja się namierzam na jakiś debiut, pewnie jednorazowy, bo po prostu chcę się w tym spróbować, a do pełnoletności już tak niewiele, więc nie zaszalele w tej dziedzinie.. i szukam wystawy, więc z uwagi na was odrzuciłam Częstochowe...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Martynaaaa']gdzie się nie ruszyć to potrzebne pieniądze. :roll:[/quote]
"Kapitalizm to wredny system" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Troche nie rozumiem Wasze oburzenia zwiazanego z tym, że MP jest konkursem płatnym... To konkurencja. Za konkurencje na wystawie się płaci - właściciele psów nie mało, bo po 70-120zł.
Jak na wystawach ktoś chce walczyć, to płaci. Kynologia jest drogą rozrywką i chyba każdy kto się w to pchał zdaje sobie z tego sprawę?

Pzdr
Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Ok, jest to hobby, ale nie wymagajmy od dzieci 50zł za występ jak to zrobiła w tym roku Częstochowa. TYm bardziej, że ZK trąbi o kształceniu i uświadamianiu młodych ludzi....[/quote]

właśnie,Gazuś,o to nam chodzi.bo chyba nie uważasz żeby za MP w którym udział biorą dzieci (które nie zarobkują) mają płacić,a w sumie ich rodzice 50 zł.?!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Gazuś']
Jak na wystawach ktoś chce walczyć, to płaci. Kynologia jest drogą rozrywką i chyba każdy kto się w to pchał zdaje sobie z tego sprawę?
[/quote]
Ja płacę żeby sędzia oceniał MOJEGO psa.
w JH startuje żeby w Poznaniu walczyć o możliwość reprezentowania ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO W POLSCE. To związkowi powinno zależeć by reprezentowały go dobre osoby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...