Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

[QUOTE]Zgłoszenie = darmowe wejście. [/QUOTE]
Przy wejsciu na wystawe mowisz ze jestes zgloszona na MP i ktokolwiek kto stoi przy wejsciu ma obowiazek Cie wpuscic :) Wiem ze podchodza do tego roznie i czesto sie awanturuja, ale jestes wystawca, ba teraz nawet juz placisz (kiedy MP bylo darmowe ah) to jakim prawem masz placic za bilet dla widza. Polecam wyprobowac ten argument, pare lat temu w moim przypadku dzialal, wiec i pewnie teraz dziala.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Przy wejsciu na wystawe mowisz ze jestes zgloszona na MP i ktokolwiek kto stoi przy wejsciu ma obowiazek Cie wpuscic :) Wiem ze podchodza do tego roznie i czesto sie awanturuja, ale jestes wystawca, ba teraz nawet juz placisz (kiedy MP bylo darmowe ah) to jakim prawem masz placic za bilet dla widza. Polecam wyprobowac ten argument, pare lat temu w moim przypadku dzialal, wiec i pewnie teraz dziala.[/QUOTE]
Zgadza się, wchodziłam tak wielokrotnie, ale też zdarzało mi się właśnie łopatologicznie tłumaczyć, że ja za bilet płacić nie muszę.
A biorę jeszcze pod uwagę osoby, które dopiero zaczynają i mogą nie wiedzieć tego, czasami dla świętego spokoju może warto to zaznaczyć.

Na szczęście niektóre oddziały jeszcze mają darmowe, jak np. Zabrze :)
A wczoraj zobaczyłam ceny Wa-wy, była darmowa, teraz 20 zł/dzień...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]UWAGA MŁODZI PREZENTERZY!!!![/B]
Powstaje petycja w sprawie zbyt wysokich cen za zgłoszenia na MP. Akcję planujemy zacząć w Rzeszowie 19-20.02.2011. Dostaniecie do podpisu takową petycję. Osoba, która jedzie na najbliższą wystawę dostaje tę petycję i jedzie z nią na tą wystawę i daje kolejnym osobom do podpisu. I tak dalej i tak dalej.
Młodzi Prezenterzy łączmy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...