Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Młody Prezenter - 80zł[/QUOTE]
Chyba oddział wychodzi z założenia, że straci zainteresowanie tą konkurencją i nie będą musieli w ogóle jej organizować.

80zł : 20pkt = 4zł za punkt.
może być też wersja 80zł : 5 pkt = 16zł za punkt
nie mam pytań :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ok zgadzam,sie ,ze ceny nalezy zdecydowanie obnizyc,no i nie znam sie na organizacji wystaw,ale...
Jezeli oplaty za MP beda zniesone to kto wtedy poniesie koszta organizacji tej czesci imprezy,nagrod itp?? Zostana podniesione stawki zgloszeniowe za "normalnego"(wystawianego) psa na wystawie?? Tylko wezcie pod uwage to,ze jak sami piszecie MP to wasza pasja,a co ma powiedziec wystawca,ktory zyje z hodowli psow(czyt wystaw),ma odliczone pieniadze na wystawy "co do centa"a tutaj nagle taki myk?? Moim zdaniem to tez byloby troche nie-w-porzadku. Moze uwzglednijcie w swoim apelu oplate za sama organizacje zawodow,ktora przy takiej ilosci uczestnikow pewnie jest niewielka...??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ciekawe tylko, ze niektóre oddziały mogą zrobić darmowe MP a inne nie.[/QUOTE]

No właśnie.. np. w Zabrzu był darmowy i jeszcze były nagrody dla każdego, kto wziął udział..
A Częstochowa 80zł x_X jak ja niecierpię mojego oddziału D: w ogóle mnie nie będzie na KWPR w Częstochowie.

Ciekawe ile sobie Katowice zażyczą w tym roku... bo zeszłoroczne 30zł/dzień mnie przeraziło, bo zaa 3 dni to wyszło 90zł x_X

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Reyes- dlaczego jako jedna z osob protestujących przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na JH, a poza tym kierowniczka sekcji JH w Katowicach- nie wpłynęłaś na to, aby organizatorzy zmądrzeli w kwestii zdzierania z dzieciaków kasy??? Nie dość, że nie zmniejszyli opłat, to jescze je zwiększyli!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Rok 2011 się zaczął, już coraz więcej wystaw się ujawnia, pewnie też zauważyliście, że większość startów w JH płatna. Rzeszów - 40zł oba dni, Katowice - 90 zł za trzy dni, Opole - 60zł za 2 dni, Jarosław - 60 zł za dwa dni...

Może by ruszyć coś w tej sprawie? A jeśli już jest płatne, to może powinniśmy mieć wstęp na teren wystawy jak sami wystawcy? Zgłoszenie = darmowe wejście.
No i oddziały mogłyby się postarać też o rozsądne godziny JH, pamiętam, że na forum młodych prezenterów zawiązała się dyskusja w wątku wrocławskiej wystawy, ponieważ oddział zorganizował godziny tak, że wiele osób wystawiać miało wtedy na ringach, co uniemożliwiało im start. Gdzieś również było tak, że eliminacje odbyły się jeszcze w trakcie ocen, Katowice 2010 - eliminacje o godzinie 10:30, ludzie wystawiają, bałagan z szybkim szukaniem psa, bo dany psiak, na którego się zgłosiliśmy nie pójdzie, bo ma ocenę. Sama ledwo w piątek zdążyłam, duży ukłon w stronę sędziny, że poczekała, gdy moja seterka biegała w porównaniach... Dużo osób nie dało rady i tak przepadło im 30,60 czy 90 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jak powiecie, że wystawiacie na mp przed wejściem na wystawę to zwykle Was wpuszczą darmowo. Mało kto pilnujący ma pojęcie o jh, a nawet jeśli to często wpuszcza. Ja od pewnego czasu tak robię i mi się jeszcze nie przeciwstawili (chociaż bywało, że nie byli zadowoleni).

Jestem za, chcę protest, bo te ceny to już jest totalne przegięcie. Gdyby chociaż mieli dla nas jakieś nagrody, albo wgl się przejęli jakoś tym konkursem... A oni nas mają głęboko gdzieś, bo dla większości oddziałów to tylko obowiązek... Proponowałabym jakąś... petycję? Tak jak miało być tylko z godzinami.

Link to comment
Share on other sites

Częstochowa ma chyba po prostu jakieś problemy finansowe :D
Mnie powaliła cena za wystawienie psa w klasie baby - 50 zł.
W Katowicach jest tyle ale to międzynarodówka, tak samo w Opolu, w Łodzi też międzynarodówka i 45 zł.
W Zabrzu krajówka i 30 zł, czyli akurat. Więc skąd Częstochowa, o randze krajowej wzięła taką cenę ? Masakra...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...