Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

[quote name='Reyes'][quote name='McDzik']
Zgłoś skargę :evil_lol: A na poważnie - regulamin jest co jeszcze możemy zrobić.[/quote]

To było półtora roku temu :evil_lol: .. no cóż, skoro w regulaminie tak jest, to następnym razem pewnie zrobie im afere xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest Reyes

[quote name='Clover']wielu sie wycofuje ale też przez UKŁADY.
Nie mam nawet ochoty dostawać sie na mistrzostwa... bo po co? Skoro i tak tak nic nie wygram ;][/quote]
Ostrożnie z takimi tekstami Agusia. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='ursus']mam też pewną dobrą wiadomość !!

[SIZE=6]ZABRZE jest za darmo dla MP!!:lol: tylko na czas należy zgłosić !!:lol:[/SIZE][/quote]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Reyes

Ktoś wie jak dać możliwość ściągnięcia petycji?Solariski, nasze specjalistki: macie może jasność?

Dam jej proponowaną wersje i już zabieram się do tego listu.

Treść nad petycją :
My, niżej podpisani, członkowie Związku Kynologicznego w Polsce , uważamy za nieetyczne pobieranie opłat za starty dzieci i młodzieży w konkurencji Młody Prezenter i domagamy się by ta praktyka była z ramienia Zarządu Głównego zakazana. Kształcenie pokolenia młodych kynologów w duchu sportowej rywalizacji i odpowiedniego poszanowania dla psów jest celem nadrzędnym i niedopuszczalna jest sytuacja w której dzieci muszą rezygnować z tej nauki przez względy finansowe.

Co sądzicie? Jak się sprężymy może uda się i na Łódzkiej wystawie coś uzbierać

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Zuza i Noddy']Myślę, ze dobrze tylko to ma być żeby całkiem znieśli opłaty czy tylko żeby je pomniejszyli?[/quote]
Wiesz to 10 złoty za jeden dzień w przypadku 2 dniowej wystawy również jest ciążkom kwotą dla 12 latka jeśli mu tego nie za sponsorują rodzice. Zresztą "mała opłata" czy jakieś klamry będą pod dość subiektywną oceną organizatorów, lepiej znieść w ogóle moim zdaniem. Ciężko będzie narzucić klamry, zresztą jeśli związek będzie chciał kompromis to może wprowadzić ograniczenie opłat ale zawsze zaczyna się negocjacje (i prośby) od więcej niż koniecznie trzeba. Choć nie przeczę - chciałabym by młodsze pokolenie już nie musiało sobie świnki mordować żeby wystartować. Podkreślam po raz który - ja już kończę wiec nie o mój interes mi chodzi a moich następców

Zresztą zyski z takiego wpisowego w stosunku do kosztów wystawy są tak małe iż myślę że niema strachu by z powodu zniesienia wpisowego wystawy przestały organizować ten konkurs ( a niektóre oddziały, nie wskaże palcem, mogą się pocałować ze swoimi 50 złotymi za start)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Jestem pod wrażeniem własnego "prawniczego bełkotu " :D. Poprawie jeszcze błędy i jutro list będzie na sieci.
--- Edit
Ok, nadmiar optymizmu. Tekst już istnieje, czeka tylko na ost poprawki - nie martwcie się niedługo będzie.
Ps. Czyta ktoś w ogóle ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='dorota-ta-dorota']:lol: hej MP :lol:
jak potrzebujecie wiecej podpisow to pomozemy....
To Wy skladacie swoje podpisy , czy czlonkowie ZKwP , hodowcy....tez Wam sie nadadza???????
;) Dolaczy sie pewnie sporo ;)

Pozdrawiam i popieram ;) Dorota[/quote]
Ogólnie członkowie ZK - jak wymyśle jakim sposobem wstawić tu petycje :evil_lol:
Ktoś coś proponuje

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Czarne Gwiazdy']Czytają i wspierają ;-)

Moge udostępnić serwer ;-)[/quote]
O jeju czemu mi się nie wyświetliło że ktoś odpisał :-o dzisiaj jeszcze spodziewaj się maila :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Czarne gwiazdy - słuchaj jeszcze nie wstawiaj. Treść zmienimy bo ta to jednak zbyt hmm. No wiecie co :evil_lol: Znajoma obiecała nam poprawić.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Daruj, na wystawie byłam całą niedziele. Już czytam.
Edit--

grrr. Najpierw forum, potem mail..

Edit 2 ---
Nie mam żadnej odpowiedzi na skrzynce O-O


[quote name='Czarne Gwiazdy']Odpisałem Ci na maila. Nie czytałaś? :>[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...