Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Reyes

[quote name='AlaNowak']Jeszcze każą nam zapłacić jak za stoisko:P:P:P[/quote]
Mnie jakoś ten pomysł nie podsiadł. Mamy przekonać zarząd, nie pojedynczych wystawców.
Ps. I tyle wyszło po moich planach, auto sie popsuło :-( Wieczorem pomyśle o tym liście

Link to comment
Share on other sites

Przeciez prosiłam nie w Opolu! Opole nie zasłużyło sobie na to. po pierwsze biora o ile sie nie mylę 20zł (co na międzynarodówkę nie jest wygórowane) a po drugie dają ciekawe nagrody. dla tych co nie przechodza eliminacji są nagrody pocieszenia, a za np. czwartw miejsce dostaje sie śliczny puchar, kocyk, góre smakołyków... a w niedzielę do tego plecak. A juz nie myślą co jest za zw.grupy, dnia... pieniądze na prawde dobrze inwestują...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Goldenka 02']Przeciez prosiłam nie w Opolu! [/quote]
A kto coś wspomniał o Opolu?
Ps. Opole ma 10zł. wpisowego co jak na ich organizacji moim zdaniem nie jest tragediom:roll:.

Link to comment
Share on other sites

w Opolu poprostu będę siedzieć na naszym Oddziałowym stoisku, cena jeszcze nie ustalona w Zabrzu, ale do czasu wystawy w Opolu już będę wiedzieć co i jak u nas będzie.... możemy w wolnej chwili pogadać w sobotę, mogę zabrać BRAVE, on pójdzie za smakołyk z każdym, chodzi i z lewej i z prawej na ringówce.. jak by co , tylko dajcie znać wcześniej czy się wam przyda na coś, (tłusty trochę), ale pogadać by się dało na spokojnie i jakąś listę na podpisy zrobić i zbierać podpisy pod protestem. Moja mama jest za gratisowym MP i chętnie podpisze się pod listą !! czyli jest nas dwie !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Reyes

Hejka
Przepraszam was strasznie ale mi się prywatne sprawy zwaliły na łep i nic teraz inteligentnego nie spłodzę. :-(
Nie zabrałby się ktoś inny do napisania w.w. listu - chętnie w czasie tworzenia pomogę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']ok, ja napisze. [B]uwzglednie tez czas eliminacji[/B], co? wypisujcie tu co was boli w JH, to wpleciemy to[/quote]

O właśnie.. jedna jedyna wystawa na której zapisałam się na tą konkurencję to dwa lata temu pewna wystawa krajowa, na której najliczniejszą grupą były rasy ozdobne - i oczywiście spaniele tybetańskie zamykały całość na samym końcu! - więc co będą przedlużać? Zaczęli wcześniej tą cudowną konkurencję, gdy ja włąśnie zmagałam się jako ostatnia na całej wystawie na normalnym ringu... I stąd mój uraz do tej konkurencji, bo nam się MP pokryło z oceną ringową.. W Rzeszowie na międzynarodowej u nas ostatnio łądnie zrobili i zaczekali do zakończenia ocen ringowych, także mniej więcej od tamtej pory jakoś zaczęłam przełamywać się, żeby znowu się na to zgłosić. Powinno się czekać na wszystkich, bo ten jeden jedyny ostatni właściciel z pieskiem na zwykłym ringu to właśnie może być ktoś, kto zapisał się na Młodego Prezentera! :angryy: Tak jak było ze mną... Proszę, to też uwzględnijcie...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Nie wiem czy to dobry pomysł.
To ma być list omawiający etyczną i praktyczną stronę pobierania wpisowych od dzieci nie lista życzeń i zażaleń. Nie rozdrabniajmy sie...

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='tylko psy'](kogo mam słuchać Ali czy Danusi, jesli tak to dopisuję się do prośby McDzik)?[/quote]
Troszkę asertywności :eviltong:- jeszcz[U]e chyba [/U]nie ustaliliśmy. To ma być wspólny projekt, nikt niema nikogo słuchać. A ty którą opcję popierasz?
[QUOTE]
Zaczęli wcześniej tą cudowną konkurencję, gdy ja włąśnie zmagałam się jako ostatnia na całej wystawie na normalnym ringu... I[/QUOTE]
Wiesz w regulaminie jest że mają zaczekać - nie wiem co pisma w tej sprawie mogą zmienić, regulamin był na Twoją korzyść. Czytał ktoś konstytucje PRL ]:->

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Zuza i Noddy']No więc ja nie startuje w Cz-wie.[/quote]

:diabloti::diabloti: Wiec mogę powiedzieć "Witamy w załodze" ?
Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='McDzik'][quote name='Reyes']
Wiesz w regulaminie jest że mają zaczekać quote]

No to nie zaczekali :)[/quote]
Zgłoś skargę :evil_lol: A na poważnie - regulamin jest co jeszcze możemy zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...