Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Reyes

:roll: Trzeba pomyśleć zrobić plan listu i petycji. Ja jutro wyjeżdżam na wystawę do Mołdawii , wracam w poniedziałek - jak chcecie mogę sie podjąć zaprojektowania petycji i listu ale dopiero po powrocie.
[quote]
ylko zależy czy aż tak bardzo was czas nagli, czy uważacie że to może jeszcze poczekać.[/quote]Moim zdaniem lepiej powoli i dobrze - powstanie list petycja będą omawiane sugestie i dopiero potem zatwierdzimy w.w.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']jak chcecie mogę sie podjąć zaprojektowania petycji i listu [/quote] Reyes i jeśli Ty chcesz.To wg. mnie możesz pisać w końcu siedzisz nie od dziś w tym sporcie.;) a jak by trzeba było pomóc to pisz. ja postaram się,jeśli będzie trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Martynaaaa']Reyes i jeśli Ty chcesz.To wg. mnie możesz pisać w końcu siedzisz nie od dziś w tym sporcie.;) a jak by trzeba było pomóc to pisz. ja postaram się,jeśli będzie trzeba :)[/quote]
Super! Jeśli chcemy coś osiągnąć to musi być nasz wspólny trud.
Ja napiszę pierwowzór a wy potem uzupełnicie swoimi sugestiami. Co wy ma to?

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Martynaaaa']mi pasi :) a jak reszta?:cool3:[/quote]
Dokładnie - Co sądzicie? Nie chce być znowu jedyna nawiedzona - albo wszyscy albo nikt!

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='AlaNowak']NO fakt, masz rację;) Jesli bedziesz potrzebowala pomocy, zatniesz sie czy cos- napisz do mnie, t o ci pomoge;)[/quote]
Zaraz po powrocie się zabieram.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='AlaNowak']MOim zdaniem w czestochowie najlepeij to zrobic[/quote]
Do cz-wy nie zbierzemy podpisów. Za szybko, i zbyt mała wystawa moim zdaniem. Są tam w ogóle nasi dwaj panowie wyznaczeni jako adresaci (bo jak na razie nikt nie oponował)

Link to comment
Share on other sites

Na mnie możecie liczyć !! Będę w Opolu przy jamnikach i przy stoisku O/Zabrze i jeszcze po niedzieli sprawdzę co wymyślili w tej kwestii na naszą wystawę zabrzańską.... ale jak mi powiedzą ,że MP ma być więcej niż 15 zł płatne to zastrajkuję i wystawiać też nie będę na tej wystawie nic !! Jakiś transparent by się przydał i stoisko promujące MP za friko na każdej możliwej wystawie !! TO MUSI BYĆ WIDOCZNE !! aby nie mogli pod dywan zamieść !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...