Jump to content
Dogomania

JH Łączmy sie :) protest przeciwko wysokim cenom zgłoszeń na MP


Guest Reyes

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]W zeszłym roku była normalna krajówka. JH jeśli sie odbędzie to będzie kosztowało 50 zł i zacznie sie ok godziny 14[/quote] Ja na pewno tyle nie dam...

Link to comment
Share on other sites

Ja za rok wychodzę z konkursu ale proponuję dla dobra ogółu się nie zgłaszać - inaczej wpisowe na JH takie jak za psa na ring może się stać praktyką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Ja za rok wychodzę z konkursu ale proponuję dla dobra ogółu się nie zgłaszać - inaczej wpisowe na JH takie jak za psa na ring może się stać praktyką...[/quote]


Ja się zgadzam.
Takie ceny mają odstraszać a nie zachęcać. No co - nie mają na kim zarabiać? Czy małe dziecko zarabia na siebie żeby mogło ot tak wydać 50zł (nawet jeśli rodzice chcą mu zafundować :p)?

Link to comment
Share on other sites

no ja również zgadzam sie z tym ze to 50 zł jest dużo.a nawet bardzo.bo jeśli nawet rodzice mają na to zafundować to dojazd itp sprawy wynoszą już więcej.a nie mówię o tym jak ktoś sam musi uzbierać.Ja raczej też bym nie dała tyle kasy za MP. :shake:Chyba że napiszemy zbiorową petycje czy tam list do ZK z prośba o zmniejszenie ceny i w ogóle.co mówicie?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa']no ja również zgadzam sie z tym ze to 50 zł jest dużo.a nawet bardzo.bo jeśli nawet rodzice mają na to zafundować to dojazd itp sprawy wynoszą już więcej.a nie mówię o tym jak ktoś sam musi uzbierać.Ja raczej też bym nie dała tyle kasy za MP. :shake:Chyba że napiszemy zbiorową petycje czy tam list do ZK z prośba o zmniejszenie ceny i w ogóle.co mówicie?:cool3:[/quote]

Dobry pomysł nawet, ale jak już to nie do ZK, tylko do oddziału Częstochowskiego, no bo jakoś w Ustroniu mogło być za 10zl, w Krakowie na międzynarodówce za free bodajże, w Będzinie chyba też. No widać że można kurcze, tylko Częstochowa zawsze wyskakuje z takimi cenami :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Dobry pomysł nawet, ale jak już to nie do ZK, tylko do oddziału Częstochowskiego, no bo jakoś w Ustroniu mogło być za 10zl, w Krakowie na międzynarodówce za free bodajże, w Będzinie chyba też. No widać że można kurcze, tylko Częstochowa zawsze wyskakuje z takimi cenami :shake:[/quote]
Kochanie kochanie... Starsze pokolenie już na to wpadło i na tym wpadło :lol:
Odbiło się od dna i załamało . :evil_lol:
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31529[/url]

Link to comment
Share on other sites

W 2007 jeszcze większosć MP na wystawach było za darmo. Ale zobaczcie, że np. Kraków 2008 juz jest po 20zł, Rzeszów 20 zł, Katowice 25 zł ... CHORE !!! Według mnie oddziały nie chcą już chyba robić MP. Bo też jest tak, że zapłaci się 20 zł i się nic nie dostanie nawet jak się jest na 1 miejscu (tylko karte ocen )... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem JH to dodatkowa atrakcja dla zwiedzających wystawę itd. , ale tak samo jest z konkurencjami dodatkowymi najpiękniejsza para hodowlana, grupa, reproduktor itp. ( i mam nadzieję, że tak się stanie z JH) najpierw za free... potem płacić i znowu powoli ceny będą znikać.... (oby)
:P




Pzdr,
Mateusz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Reyes

[quote name='Zuza i Noddy']Ja już wiem, ze na pewno będę w Częstochowie na JH z Siberian husky.[/quote]
Masz dużą szanse na zw. Dnia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='EveL']wrrr a Radom w tym roku bierze 20zł .. prawie jak Katowice :angryy:[/quote]
Wścieknę się zaraz. Zaproponowałabym interwencje w naszych oddziałach zk... ale sama należę do Katowic :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Właśnie to ja stracę. Jeśli za rok też będę startować w MP i będzie taka cena w Cz-wie to się na pewno nie zgłoszę, ale ten pierwszy raz tak.[/quote]

za rok jak będzie taka cena to TRZEBA coś z tym zrobić,bo przecież to przesada...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...