Jump to content
Dogomania

Grupa alternatywy - psiaki z lubelskiego i nie tylko pilnie szukają własnych domów!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinusia00']ok -to w razie czego -czekam na info -zbieram się pakować rzeczy na bazar bo już codziennie mam przypominane żeby ich nie zapomnieć z tego stresu wystawiam je już przy drzwiach wyjściowych w korytarzu :D[/QUOTE]

Boże, powinnaś wystąpić o odszkodowanie z racji poniesionych strat psychicznych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Info o Buce i Raaji wrzuciłam na ogólną w zamojskich- jakoś tak z rozpędu, bo przemęczona jestem okrutnie i chwilami myśleć przestają.[/QUOTE]
ja nie mam tego wątku w subskrypcjach hihi
potem wrzuce fotki od ciebie, tylko kabelek musze znalezc; choroba mnie dopadła, rozłozyło mnie totalnie, leże i probuje żyć:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']W poniedziałek dopiero... Żunia martwi się, że może to być sterylka aborcyjna.[/QUOTE]

Lepsza sterylka aborcyjna, niż kolejne szczenięta na tym świecie... Czytałam właśnie na zamojskim, że jakaś przy kości sunia. Zaraz się dowiem, czy Aga wraca przez Zamość, i jakoś postaram się dostarczyć ten kaftanik - oczywiście, w kaftanik trzeba włożyć np. gazę albo coś, żeby nie brudzić bezpośrednio ubranka, bo ono, że tak powiem, wielokrotnego użycia i ręczne robione, ale to jasne raczej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Lepsza sterylka aborcyjna, niż kolejne szczenięta na tym świecie... Czytałam właśnie na zamojskim, że jakaś przy kości sunia. Zaraz się dowiem, czy Aga wraca przez Zamość, i jakoś postaram się dostarczyć ten kaftanik - oczywiście, w kaftanik trzeba włożyć np. gazę albo coś, żeby nie brudzić bezpośrednio ubranka, bo ono, że tak powiem, wielokrotnego użycia i ręczne robione, ale to jasne raczej ;)[/QUOTE]

Polecam wkładki higieniczne - dwie przyklejone obok siebie zdają egzamin. Sprawdzone w tym konkretnie ubranku, testowane przez mega-potwora wyłażącego z każdego ubranka świata. A, trzeba mocno troczki ścisnąć! No i jakby co to dodatkowo można założyć kołnierz, gdyby sunia się mocno interesowała raną. Moja to full wypas miała :evil_lol: [url]http://img143.imageshack.us/img143/3687/zdjcia0074.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ze zawracam glowe. Na watku Bruna z lubelskiego schroniska ktos zamiescil prosbe. Wklejam tutaj, bo tam nie ma za duzo ludzi z Lublina. Ja nie moge pomoc, bo obecnie jestem bez samochodu. Czy ktos mieszka niedaleko tego miejsca? wklejam tutaj:

[INDENT]Witam wszystkich przepraszam, że pisze nie na temat, ale mam problem.
Jestem na wekendzie w Lublinie a dokładnie w Strzeszkowicach . Dziś na spacerze z psami poszłam w pola i natknęłam sie na biednego wystraszonego wychudzonego pieska. Próbowałam dać mu wody i jeść ale nieststy nie dał do siebie podejść. Uciekał w popłochu z podkulonym ogonkiem. Zostawiłam mu tam miseczki, ale czy zje????
Ja wyjeżdzam w niedziele do siebie do Białegostoku błagam pomóżcie jakoś zaopiekować sie tym pieskiem. Dzwoniłam do straży dla zwierząt w Lublinie rozmawiał z bardzo miłym Panem i obiecał mi że wpłynie na gminę (bo to do niej należy obowiązek zaopiekowania sie tym pieskiem) ale to dopiero w poniedziałek. A piesek w tym polu jest skazany na okrutna śmierć głodową. Chętnym do pomocy podaję nr tel. 606965443 Joanna [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Z Lublina jestem ja i evel, obie nie dysponujemy samochodem, więc niestety nie uda nam się nigdzie podjechać. A koleżanka rozmawiała ze Strażą dla Zwierząt, czy Lubelską Strażą Ochrony Zwierząt?[/QUOTE]

Tak rozmawiałam i Pan powiedział że jedynie może wpłynąć na gmine żeby podjeła sie interwencji. Ale wiadomo jak to gmina:/

Link to comment
Share on other sites

Byłam w schronie.
Buka goi się śliczne- nie potrzebuje już ubranak.
Mnóstwo nowych psów- Raaja 3 też jest ( ale starowina " zajeżdzona " przez psy podczas cieczki.)
jest trochę nowych malizn-.... i kurcze, jak zwykle upatrzyłam sobie faworytką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...