Jump to content
Dogomania

Grupa alternatywy - psiaki z lubelskiego i nie tylko pilnie szukają własnych domów!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma sprawy, to Wy ustalacie termin bazarku. Zadzwonię w czwartek i się dogadamy- jutro chcę podjechać do schronu zawieżć suni karmę y witaminy i zobaczyć tego podrutowanego nieszczęśnika.
Ponieważ sprawa suni się rozwiązala, trzeba chyba będzie pomyśleć o nim, bo po tak ciężkiej operacji nie ma szans na przeżycie w schronie.
Zarobiona jestem okrutnie, bo matury za pasem, a to młode pokolenie jakoś powoli przyswaja niezbędne wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Ja przyjadę, to zrobimy fotki książek.
Dotka jedzie do DS do Warszawy w czwartek.
Raaja w sobotę jedzie do hotelu do Krakowa, potrzebujemy transportu Zamość-Janów Lubelski.

Bazar ciuchowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205933[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żunia']Mam człowieka, który robi to odpłatnie.[/QUOTE]

transportuje psy? w dowolne miejsce?
pogadamy jak sie spotkamy:-)
Raaja pojedzie z pinusia00 bo udało się mi wywiercić jej dziure w brzuchu i pojedzie za sam koszt paliwa do janowa lubelskiego a z janowa Raajka jedzie juz z ludzmi za darmo, odstawią ją do samego hotelu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']Pirania a ja właśnie chciałam oddać na bazara aparat - hahaha , którym albo ja nie umiem zdjęć robić albo on uszkodzon został przez jakiegoś ducha św. Leży i czeka na na hotelowanie w twoim pokoju:)[/QUOTE]

zobacze czy mi tez sie nie uda zrobic ładnych, moze sama bede licytowac hihii
no mój się zbuntował i wogole nie chce robic zadnych, albo robi ale nie mozna ich w zaden sposob na nic skopiować:-) to egoista z tego mojego aparatu:-)

Link to comment
Share on other sites

Transportuje, ale tylko w soboty i niedziele ( czasem, jak mu dziurę wiercę ) robi to w ciągu tygodnia, ale ma opory.
Musiałam przecież zgłuszyć kogoś, kto przewozi moje " bidy " do domków docelowych.
W każdym razie człowiek istnieje- wychodzą u niego koszty paliwa plus 5 zł za godzinę " pracy ".

Link to comment
Share on other sites

Ten podrutowany psiak o którego się martwiłam zostaje w lecznicy.
Wet stwierdził, że nie odda adehadka i albo on weżmie go do siebie, albo zrobi to dr Marysia.
Psiak gryzie wszystkich i wszystko, skacze ( ma sztabę w łapce ) gdzie się da i jak się da.
Szatan, normalnie , nie pies.
Dobrze, że go zatrzymają, bo z wyadoptowaniem takiego czorta byłyby problemy.

Link to comment
Share on other sites

Sunia czeka na koniec kwarantanny i sterylkę.
Dziś dziewczyny z Szansy dostarczyły mi worek Acany pacifiki, za chwilę jedziemy z Szymonem do schronu zawieżć tę karmę.
A potem działania standardowe: odrobaczyć, odpchlić, poszczepić.
Potrzebne mi małe ubranko posterylkowe-nie macie przypadkiem pożyczyć??
Sądzę, że po Świętach zabiorę Bukę do domu i zacznie się szukanie domku.
Sunia nie jest jeszcze psem " Szansy na pomoc goldenom ", finansujemy ją wspólnie ze środków własnych- tam u nas jest tak, że jak trzeba natychmiast pomóc, to nikt nie czeka na decyzję góry, składamy się i pomagamy psu.

Link to comment
Share on other sites

Żuniu, zapytam o ubranko i być moze uda mi się je zdobyć - wysłać Ci je, wysłać Lidce, czy po prostu przywieźć? Będę od środy w przyszłym tygodniu w Zamościu i mogę Ci je jakoś podrzucić, jeśli uda mi się je odebrać.

Dotka pojechała do DS.
Raaja w sobotę jedzie do DT, musimy opłacić tylko paliwo za trasę do Janowa Lubelskiego (jedzie pinusia00, dziękujemy serdecznie!), dalej suka jedzie z osobami z HA. Dalszy transport jest również sponsorowany przez mimi z forum shusky. Hotel to 300 zł/msc + karma - karmę i 30 zł deklaracji dają HA, my zbieramy resztę, ja rozliczam się z hotelem. Sunia potrzebuje jeszcze obroży i smyczy - jacyś chętni do sponsoringu? :lol:

Link to comment
Share on other sites

co raz więcej nas, witamy:-)
mnie (cichą wielbicielkę pudli) poruszył ostatnio los jednego czarnego przedstawiciela tej rasy, chce sprobowac mu pomoc...a przynajmniej sprawdzic czy jemu się da pomóc
co prawda nie jest z lubelskiego no ale:-) zapraszam na wątek:-) zbieramy deklaracje, kazde 5zł jest na wage złota!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205892-Czarny-pudel-Fido-skazany-na-dożywocie!-PILNIE-potrzebny-dt-i-deklaracje[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']Lady -znalazłam jakąś smycz i kaganiec a Pirania ma obrożę skombinować -no i podobno jedziemy do Lublina:) a nie do Janowa:) tak naprawdę w sobotę jak wyjadę to będę wiedziała w końcu gdzie jadę -hahaha:D[/QUOTE]

Spoko, powiadomiłam Sayrel, żeby dogadała kwestię malamuta, więc jutro mozesz się pewnie umawiać na 100% ;) Może udałoby Ci się przyjechać np. pół godziny wczesniej, to byśmy suczce sesje strzeliły?

Link to comment
Share on other sites

HHHmm wcześniej nie ma problemu -tylko muszę obliczyć ile czasu trzeba jak już będę wiedzieć o której Wojtek (transportujący do Krk) będzie w Lublinie -no i jeszcze Lidkę muszę zabrać do schronu bo nie mobilna podobno - -w schronie też chwilę- potem odwieść-jutro to poskładam do kupy i damy radę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']HHHmm wcześniej nie ma problemu -tylko muszę obliczyć ile czasu trzeba jak już będę wiedzieć o której Wojtek (transportujący do Krk) będzie w Lublinie -no i jeszcze Lidkę muszę zabrać do schronu bo nie mobilna podobno - -w schronie też chwilę- potem odwieść-jutro to poskładam do kupy i damy radę:)[/QUOTE]

Dobra, to umów się jutro na spokojnie z Wojtkiem i daj mi znać, mój nr chyba masz, a jak nie, to Lidka Ci na pewno da :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']a Kto najgłośniej jęczy?:P ta co Jej teraz nie ma na wątku:P:diabloti:[/QUOTE]

No wiem, wiem, cały dzień mi jęczy (a ja jej :lol:), a jak mnie nie ma na gg, to mi wydzwania na komórkę i potem ma pretensje, że nie odbieram :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...