Jump to content
Dogomania

Kogo przywitać? Kogo polizać? Bardzo serdeczny ASTek Biś już w nowym, świetnym domu:)


leonarda

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnią rozmowę z panem miałam akurat wczoraj. Biś (pan uparcie mówi do niego i o nim Bisiek;)) spał, a pan jadł. Jak zazwyczaj:evil_lol:

Tak najkrócej, to Bisiek głównie lata z panem, a jak się wylata, to większość czasu w domu przesypia. Ostatnio wymyślił sobie rozrywkę - gonienie kur na spacerze:cool3: Ale podobno je tylko goni, w każdym razie jak dotąd żadnej nie złapał..

Pan wystąpił z "żądaniem", żebym w końcu przyjechała:mad:, bo przecież czeka on i Bisiek, i smycz ma mi oddać (bo pożyczyłam, gdy wyjeżdżali ze schroniska, bałam się, że w przywiezionej karabinek może puścić) i w ogóle. Teraz mam na głowie naprawdę za dużo, ale pod koniec sierpnia to myślę, że uda mi się w końcu wybrać do owej tajemniczej Czerwionki:)

W każdym razie, z tego, co wiem - wszystko w jak najlepszym porządku:lol: Ciekawe tylko, czy tę opinię podzielają kury:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Witam :)

Myślę że mimo niedostępnych już załączników, mowa o moim adoptowanym psiaku :)
A więc, na dzień dzisiejszy Biś, chociaż aktualnie, to częściej Miś. "Pancio" o którym mowa niestety postanowił go porzucić, a on został z ową "Pancią" od głaskania i miziania :D Umowa podpisana, schronisko poinformowane (chociaż w owym czasie bez chipu, więc  pan który odebrał telefon w schronisku, stwierdził że jak chcę go mieć to spoko... .) A to wszystko było już z jakieś 8 czy 7? lat temu.  Dom i ogród o którym mowa, należał do mnie, jednak po kilku zmianach w życiu, od około 6-ciu lat mieszkamy w Warszawie :) Ma się jak  najbardziej dobrze, ma własne łóżeczko, nadal uwielbia jazdy samochodem. Dorobiliśmy się kilku psich przyjaciół ( w tym uwielbiany 1,5 kilogramowy chihuahua) i kocich też ;) Przepraszam że piszę o tym tak późno, chciałam po prostu dać znać że z nim wszystko okey :)

To już w sumie dość stary temat więc nie wiem czy mam wysłać więcej zdjęć, i czy w ogóle dobrze jest go odnowić, jednak mimo to chciałabym chociaż wysyłać jedno zdjęcie i informację że u nas jest świetnie ;)

IMG_20190108_142044.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...