Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

trochę był zły... ale o dziwo mu przeszło :evil_lol: było trochę zamieszania jak ją przyprowadziłam, trochę warczenia, szczekania i biegania, a TŻ nie lubi tego, ale już jest ok :evil_lol:
a co do nazywania, to nie moja broszka :evil_lol: ale już nawet wetka się z nas śmieje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze wszędzie czytam o problemach z TŻ, co ja mam szczęście, sam mnie wręcz namawia i jeszcze by chciał sobie zostawiać na stałe, bo się od razu zakochuje :evil_lol: Powiedziałabym nawet, że to ja bardziej trzeźwo na to już patrzę.

Fajny szczeniaczek :razz: Skąd Wy zbieracie te psy tak nagle? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Figa jest prawdziwym szczeniaczkiem. łapie nas za nogawki, gryzie dywan, gryzie smycz, wszystkie psy zaczepia i nic sobie nie robi z wyraźnego NIE owych zaczepianych :diabloti:

to nie jest tak, że nagle. po prostu się tym zajęłyśmy. u nas jest bardzo dużo bezdomnych psów

Link to comment
Share on other sites

Etna jakie robi fantastyczne wyskoki! W ogóle fajnie patrzeć, jak taki pies jest zajarany :loveu: u nas jest to samo z piłką, ale nie mam coś pomysłu jak nauczyć durnia doskakiwać, on łapie 'najoptymalniej' i tylko czasem mu się zdarzy wywinąć backflipa albo inną sztuczkę, ale to raczej przypadek :D

Link to comment
Share on other sites

kilka zdjęć gówniarza:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1234229_669590896433119_1228379424_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1488160_669593373099538_1062640805_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1654019_669591136433095_708192193_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1798876_669591239766418_2041885173_n.jpg[/IMG]

kiedy szłam z nią na pola, w ogóle nie zwracała uwagi na drugi koniec smyczy ;) kiedy wracałyśmy cały czas zerkała na mnie :cool3: zakumała już słowo 'dobrze', a nadal nie wie, jak ma na imię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']jak ją chipsami przekupujesz to nic dziwnego, ze zaczyna Cię kochać:eviltong:[/QUOTE]

po pierwsze, to się nazywa NAGRODA, a po drugie to nie są czipsy :evil_lol:

[quote name='Angi']fajna kurtka :lol:[/QUOTE]

dziękuję :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jest taka "zbita", łapy też ma grubaśne, zdjęcia raczej dobrze oddają jej wygląd :) poza tym waży 12kg, nie jest to jakoś dużo, a jak się ją bierze to taki klocek się wydaje :lol:
jest potworkiem. wczoraj władowała się wieczorem do łóżka, Piotr jej przepycha nogą, a ta "wrr" :diabloti: wywaliłam ją z łóżka, próbowała wejść znowu, Piotr ją blokuje stopą, no to hyc go za nogę :cool3: i już zadowolona, bo zabawa super :evil_lol:
gryzie co się da, np kable :roll: w klatce usypia tylko po męczącym spacerze, inaczej robi dym :evil_lol: na spacerze też bierze wszystko do pyska, trawka, gałązka, kupa dzika :diabloti:
pewnie ktoś ją wywalił bo nie ogarniał szczeniaczka. nie ma w niej żadnego strachu, w ogóle nie widać żeby coś przeszła strasznego w życiu, na tą chwilę wydaje mi się że ma silną osobowość ;) chociaż np piszczy jak ją przytrzymuję za obrożę, jakbym ją tłukła :cool3: może to sposób na manipulację? ;)

Link to comment
Share on other sites

ooo, z łóżkiem modły zupełnie jak kiedyś u nas :diabloti: tyle tylko, że patrykowe dziabanie w nogę było NIE dla zabawy :evil_lol:

a z obrożą to patrz, bo u nas początkowo przesuwanie/przytrzymywanie za obrożę było na zasadzie "no weeeeź", a obecnie jest "gryzę, won, nie zatrzymuj mnie tak" :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...