Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

Dooobrze jej na kanapie.
Cholera jaka ładna psinka jak się wyprostuje i nie kuli.
Może podeślij ją do "sznupowców" na sznaucery w potrzebie?? Całkiem sznupiasta jest.

Z tym okiem faktycznie coś nieteges,a ona nie ma go uderzonego że takie zbielałe, albo nie jest czasem ślepa na nie??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']Jakby na tronie siedziala:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

z taką myślą robiłam to zdjęcie :evil_lol:

[quote name='Majkowska']Zepsujesz psa i nikt go nie weźmie...:diabloti:[/QUOTE]

może tak źle nie będzie, nauczyłam ją już siadać na komendę! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL=https://imageshack.com/i/nflbfpj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/843/lbfp.jpg[/IMG][/URL]

:loveu:

mała robi się bardzo w moim typie. pięknie skacze, dziś przeskoczyła rów z wodą, nauczyła się skakać z rozpędu na kanapę. siada na komendę w tak śmieszny, błyskawiczny sposób, że każdego to bawi :evil_lol: jest bardzo grzeczna, pięknie chodzi na smyczy, cudownie się odwołuje. zaczepiła nas jakaś starsza pani i powiedziała: "jaka wpatrzona w panią" :cool3:

zdobyła też serce Piotra ;) zaproponował by oddać Timiego, a zostawić małą :evil_lol:

strasznie kocha ludzi i każdego chce zaczepiać, więc zaczęłyśmy nad tym pracować ;) w tłumie niestety wpadła w panikę i zrobiła placka na ziemi tamując cały ruch na ciasnym chodniku :diabloti: na szczęście jest słodka i wszyscy jej wybaczyli. w związku z tym muszę jeszcze przygotować ją do spacerów w tłumie ;)
poza tym żadnych wad nie stwierdzono :loveu:

ale nie, mała nie zostaje. jutro robię ogłoszenia ;) dziś nie mam już sił po wszystkich spacerach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...