Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

[URL=https://imageshack.com/i/f7hlbcj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/547/hlbc.jpg[/IMG][/URL]

Mała Czarna rano wyglądała jak na zdjęciu. w ogóle nie otwierała oczu! ewentualnie tylko jedno. okazało się, że ma zapalenie oka. wygląda s t r a s z n i e. wręcz się obawiam, czy będzie widzieć? :shake: chyba, że to, co ma teraz na oku, to efekt tego, co się tam wkrapla u weta żeby obejrzeć oko, nie wiem, jak to się tam zwie. ktoś mi powie? czy to tak może być?
a wczoraj normalne oczy miała!

poza tym, jest u mnie. i na razie chyba tak zostanie... oczywiście na DT

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ona już nie zamyka tak, zamykała przed zakropleniem tym czymś, bo miała spuchnięte oko. teraz otwiera i straszy, bo wygląda jak ślepe oko :shake:

ona się bardzo boi moich psów, ale przestała już warczeć i ogólnie leży w kuchni, nie w klatce. niestety nie wyraża chęci przyjścia do nas do salonu... Timi chciał się zapoznać, położył się na przeciwko niej, ale olała go

Link to comment
Share on other sites

ślepe oko to chyba ze względu na tą powiększoną źrenicę, tzn. trochę zmyślam, bo tak naprawdę nie wiem czy psom daje się ten sam środek, ale ja też wyglądałam jak niewidoma po atropinie :cool3:

a skoro sobie leży, to tyle dobrego - oby nie dochodziło do spięć, młoda się pewnie otworzy, jak dla mnie to może być przerażona, bo cholera wie, co się z nią działo przez ostatnie miesiące... ładna jest, taka zadziora sznupawa :D

...masz imię? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']ona się pewnie boi, ale jak przestanie, to nie odkleisz od Timka zapewne :D[/QUOTE]

udało jej się zrobić kilka kroków i zmienić miejsce spania! :evil_lol:

[quote name='Beatrx']ej, a co na to wszystko Piotr?:diabloti:[/QUOTE]

hm... :evil_lol: chyba uznał, że nie będzie ze mną walczył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']hm... :evil_lol: chyba uznał, że nie będzie ze mną walczył :evil_lol:[/QUOTE]
a może mu się żal zrobiło biednej psiny, ale uznał, ze mało męskie będzie użalanie się nad nią i tylko milcząco zaakceptował jej obecność:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

przestań, ona u mnie nie zostanie :evil_lol:
ogólnie jest pieszczochem, ale panikuje na każde pociągnięcie smyczą i jeszcze wczoraj jak się smycz napięła, to padała plackiem, ale dziś już tylko stawała i czekała na moją reakcję :loveu: jak się ją woła, to na dworze przybiega, w domu się skrada. chyba nie czuje się do końca pewnie w pomieszczeniach, nie wiem na ile to przez moje psy, a na ile sama obecność w domu, bo jak była wczoraj u Magdy to też nie bardzo chciała łazić.

na spacerze obudził się w niej prawdziwy szczeniak, zaczęła biegać, skakać, chciała się bawić z Etną, ale Etna nie umie się ładnie bawić i mała się przestraszyła. więc potem już tylko biegała za Etną :lol: odwoływała się pięknie, prawie się już nauczyła siadać(tzn siadała pod koniec spaceru już sama z siebie po przybiegnięciu, ale jeszcze nie na komendę) :loveu: potem dam filmiki

mała dostała imię Freja-bogini miłości, jako że złapałyśmy ją w walentynki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...