Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

no widzisz, Freja jest naprawdę wspaniała... wprawdzie wczoraj ściągnęła ze stołu całego kurczaka razem z deską, która się połamała bo była już pęknięta :diabloti: ale poza tym to jest wyjątkowy pies :loveu: Timi to jest szatan, ale nie będę o tym pisać publicznie :evil_lol: Etna to jest Etna i mam nadzieję że TŻ nie mówił poważnie o daniu jej do rodziców :diabloti:
no właśnie teraz doceniam Etnę, bo ułatwia mi spacery, tzn nie wychodzę w połączeniu Timi+Freja, ale Etna może wyjść z każdym, bo po prostu idzie sobie luzem, a ja mogę się zająć drugim psem :evil_lol: dzięki temu nie muszę każdego spaceru robić x3 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']wczoraj Piotr mówi do mnie tak "słuchaj, może byśmy oddali Timiego, a zostawili Freję?" :evil_lol:[/QUOTE]
Hah :diabloti:

[url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/27/oqql.jpg[/url]
Fajna :) Chociaż nie przepadam za sznaucerami :eviltong:

Trzymam kciuki za szybkie znalezienie nowego domu, najlepiej gdzieś blisko Ciebie, żebyś mogła ją często widywać :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']wiesz, możecie zawsze ich odwiedzić pod jakimś pretekstem z psami, w ogóle nic nie wspominając, ze widzicie w nich potencjalnych właścicieli Frei;)[/QUOTE]

niestety pobite gary, bo on się już ich zapytał, czy jej nie chcą :evil_lol:

[quote name='BBeta']Hah :diabloti:

[URL]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/27/oqql.jpg[/URL]
Fajna :) Chociaż nie przepadam za sznaucerami :eviltong:

Trzymam kciuki za szybkie znalezienie nowego domu, najlepiej gdzieś blisko Ciebie, żebyś mogła ją często widywać :cool3: ;)[/QUOTE]

no właśnie ja dotychczas też nie przepadałam za sznaucerami... broda? fuu! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

sznup! jak ja tęsknie za tymi ślepiami, popłakałam się ale tylko troszkę :p (ogólnie nadal mijam foto blogi gdzie wiem że są sznaucery)
trzeba bylo nie brać tego przygłupa glizdodupa co mam teraz, może wywiozę dziada z powrotem na wieś :cool3: albo wymieńmy się mam wrażenie że pasowałby do Timiego.

Dawno dałaś ogłoszenie, jakiś odzew jest?

Link to comment
Share on other sites

w niedzielę TŻ ma zamiar namawiać rodziców na wzięcie Frei :cool3: trzymajcie kciuki, bo bardzo bym chciała, żeby Freja poszła w znajome ręce. jadłaby barfa i byłaby rozpieszczana i mogłaby sobie łazić za tatą TŻ i być na dworze 100 razy na dzień :evil_lol:

Freja odwołała się dziś od sarenek :cool3: a potem od grupki dzieciaków :cool3: faaajna jest. wprawdzie potem chciała biec za kotkiem i nawet z emocji zapomniała, że tak bardzo się boi jak się ją pociągnie na smyczy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Etne rozszarpią potwory jedne !

Bo sznupy to mega mądre bezproblemowe psy jak nie da się im na łeb wejść jak się da to już inna bajka :evil_lol: Co do brody to broda ma jedną ważną funkcję...zasłania zęby. Tylko dzięki temu moja matka nie panikowała na widok Bemola jak był świerzaczkiem. Bo na każdego większego psa reaguje że bydle, jaka morda, jakie zęby a tu zębów jakby nie było :eviltong: i nie ona jedna tak reagowała.

Ja już nie wiem czy Krystek lubi pieski czy nie, piszczał że chce do pieska piesk sie zbliża warczy/bulgot potem często nawet się obwącha albo zaprosi do zabawy ale....najlepiej jakby piesek się nie ruszał bo jak biegnie to trzeba gonić i podgryzać :-o

Strasznie chciałabym sznupika ale przechowasz dla mnie tak jeszcze 2 lata? bo teraz to nie mam czasu jełopa ogarnąć i jest jaki jest :roll::oops: i jeszcze to imię mój kolejny pies miał się zwać Frej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']

Bo sznupy to mega mądre bezproblemowe psy jak nie da się im na łeb wejść jak się da to już inna bajka :evil_lol: [/QUOTE]

Ja w sznupach lubię wszystko, dla mnie sznup to synonim psa :lol: zresztą zamiast rudej miałam brać sznupowato-terrierowatego szczyla, jaki to los bywa przewrotny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Freja nie sprawia kłopotów, poza wygryzieniem dziury w fotelu jest bardzo grzeczna :evil_lol:

godzina 21, dzwoni do mnie współtowarzyszka niedoli łukowskich bezdomniaków ;) że znalazła psa i jedzie do mnie :mdleje: wsadziłyśmy do klatki na podwórko, średnia opcja, ale cóż. pies wystraszony max. biorę prysznic, ona znowu dzwoni, odbieram :evil_lol: piesek pojechał do DT :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq'] następnie kilka razy upewniła się, czy jestem przekonana o tym, że nie można jej wejść na stół :mdleje: czy to typowe dla sznaucerka? :cool3:[/QUOTE]

Całkowicie typowe.. :p Nie zdziw się jak za 2 tygodnie będzie znów sprawdzać :razz:

Link to comment
Share on other sites

U nas Julian jak ma coś do żarcia to warczy na WSZYSTKICH ale z niego miękka faja, bo jak ktoś jednak to niego podejdzie to spieprza :evil_lol:

Frytki są pyyyyszne na pewno, więc o co kaman, czemu nie mogła ich sobie wziąć? :P

P.S. Raven w stanie pobudzenia odbija się od ścian jak piłeczka, więc stół nie jest taki najgorszy :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...