Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o tak: [URL]http://radoscpsa.blogspot.com/2012/05/wskakiwanie-na-rece.html[/URL] :) tylko ja inaczej łapię psa, tzn inaczej układam rękę, tak żeby mieć ją jak na ostatnim filmiku z Timim. i ostatecznie stoję wyprostowana, bo tam na filmiku jest mały piesek, to się dziewczyna zniża
jak zejdą mi siniaki i zadrapania z uda, to nauczę też Etnę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']no ja mam 172cm wzrostu, także nie tak mało:cool3:[/QUOTE]


ja mam 176 i zeszlej zimy nauczylam psa odbijac sie od mojego brzucha i potem moj pies chcial to robic ciagle i ja wele razy wpadlam przez ti w snieg. juz nie robimy tego:)))

potem nauczylam ja odbijac sie od plecow, ale cwiczylam na moim bracholu, ktory ma 187 i szerokie plery, ale tez nazarl sie sniegu:))))


moj pies wazy tylko 25 kg:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']a motyleqq tak od strony technicznej zapytam - jak wygląda ogólnie wasza praca?
Tzn co ile cwiczycie, ile czasowo, na co nakręcasz psy, jak je uczysz, ile już potrafią itd?
Wydaje mi się że dość sporo masz z psami już zrobione...[/QUOTE]

wczoraj pisałyśmy jednocześnie i nie zauważyłam Twojego postu :)
Timi teraz praktycznie pracuje tylko na żarcie, bo aport nam się zepsuł i naprawiamy. sztuczki ćwiczę w porze jedzenia, tzn pies nie dostaje z miski, tylko prawie wszystko z ręki, chyba że akurat podaję jakąś kość, której nie da się podzielić, wtedy pies ma wolne :evil_lol: on mało sztuczek ma zrobionych, bo długo trwało zanim nauczyłam się z nim pracować, bo jest zupełnie inny od Etny i na początku po prostu mnie wkurzał. taka sesja jedna trwa kilka minut. dobre zachowanie na dworze też robię na jedzenie
a Etna na dworze pracuje prawie wyłącznie na zabawkę, jedzenie nie interesuje ją zbytnio na powietrzu, chyba że jest Timi obok, wtedy je wszystko :evil_lol: jak uczę czegoś nowego, to na smaczki, bo przy zabawce trochę gubi mózg. ona zna już trochę różnych sztuczek :) Etnę musiałam nauczyć wspólnej zabawy, tzn jak była szczeniaczkiem to uczyłyśmy się tylko na smaczki, bo zabawki to tak średnio, teraz jest na odwrót. a Timi ma wszystko wgrane od urodzenia, co człowiek proponuje, to na pewno jest super :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...