Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='abaco']przepraszam Was że zmieniam temat ale znalazłem na stronie COAPE wykaz osób, które ukończyły kurs na behawiorystę zwierzęcego. Wiem że wielu zastanawiało się czy niejaka Pani Awtoniuk ukończyła ten kurs. To teraz mamy potwierdzenie że nie ukończyła. Zamieszczam to tak dla jasności i ostrzeżenia przed tą panią, która oszukuje ludzi bez żadnych skrupułów.

strona
coape.pl/behawiorysci

lista na dole strony[/QUOTE]

To już od dawna wiadomo, ale nie wiem, co to ma wspólnego z wątkiem zwierzaków Motylka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']a ja nie wiedziałam :evil_lol: może to ma wspólnego, że nigdy nie byłam jej fanką, lekko mówiąc :cool3:[/QUOTE] Witaj w klubie :diabloti: Jak jeszcze nie wiedziałam, kto to w ogóle jest, wpadłam z nią na facebooku w dyskusję o kolczatce. Poglądy beton jeszcze rozumiem, cóż, nie pierwsza i nie ostatnia osoba, która do wszystkich psów podchodzi na jedno kopyto - ale jak po kilku komentarzach zaczęła "jechać" rozmówcom jak rozhisteryzowana 13-latka, to już zrobiło się trochę dziwnie... Serio myślałam, że rozmawiam z laską max. 16 lat, i to taką średnio inteligentną i mocno znerwicowaną, a wtedy [B]evel[/B] mi napisała, że to behawiorystka, która występuje w tv i mi się chyba mleko w lodówce zsiadło z wrażenia :D nie wierzyłam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ja z nią miałam takie dyskusje na fb, że mnie aż zablokowała :diabloti: szczyt dojrzałości :evil_lol:[/QUOTE]


mojego znajomego też zablokowała jak kiedyś zapytał na FB pod jakimś postem czy ona ma jakąś wiedzę o psiej psychice i czy kończyła jakiś kurs :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wolno cytować mi maile jakie dostaję, ale są w nich wiadomości o tym, że pani Aneta nie radzi sobie z trudniejszymi psami, te których nie potrafi ogarnąć spisuje na straty, że sama praktycznie z psami nie pracuje tylko w tym celu wykorzystuje swoich uczniów i że jest nierzetelna. Ludzie są rozczarowani jej zajęciami bo oprócz podstawowego posłuszeństwa i szczeniaczkowa z niczym innym sobie nie radzi, a bierze za to ogromne sumy pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Ach, i nawet osoby z bliskiego środowiska pani Anety nie mają pojęcia kto przeprowadzał ankiety, i jaka firma tym się zajęła.[/QUOTE]

hmm z tego co pamiętam, to można było się zgłosić i ankietować, kto chciał :razz: żadna firma, zwykli ludzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Nie wiem czy wolno cytować mi maile jakie dostaję, ale są w nich wiadomości o tym, że pani Aneta nie radzi sobie z trudniejszymi psami, te których nie potrafi ogarnąć spisuje na straty, że sama praktycznie z psami nie pracuje tylko w tym celu wykorzystuje swoich uczniów i że jest nierzetelna. Ludzie są rozczarowani jej zajęciami bo oprócz podstawowego posłuszeństwa i szczeniaczkowa z niczym innym sobie nie radzi, a bierze za to ogromne sumy pieniędzy.[/QUOTE]

też słyszałem różne rzeczy i coś mnie trafia o niej słyszę. Szczerze to mam ochotę zrobić jej taką anty-kampanię że w przestanie okłamywać ludzi

Link to comment
Share on other sites

sorry, ale jeśli ktoś widzi, jak "pracuje" jej pies i nadal chce mieć z nią zajęcia to sam jest sobie winien. nawet jakby skończyła tysiące różnych kursów, seminariów czy czego jeszcze to wystarczy spojrzeć na jej zwierzątko, które jakby nie patrzeć jest psem rasy nastawionej na współpracę z człowiekiem, żeby wyrobić sobie opinię na temat skuteczności jej szkoleń.

Link to comment
Share on other sites

Problem w tym, że nie znam nikogo, kto by znał kogoś lub sam ankietował. Ba, nawet ja się zgłosilam (przez kłótniami, nie znała mnie) i zostałam olana. Więc ankieterzy są bardzo tajemniczymi ludźmi widmo. W ogóle ta sprawa strasznie śmierdzi, na wyniki trzeba było czekać chyba ze 2 lata, a wyglądało to bardziej jak wielka kampania marketingowa (krypto marketingowa?) szkoły azorres. Cóż się dziwić, z tego co wiem Awtoniukowa marketing skończyła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']sorry, ale jeśli ktoś widzi, jak "pracuje" jej pies i nadal chce mieć z nią zajęcia to sam jest sobie winien. nawet jakby skończyła tysiące różnych kursów, seminariów czy czego jeszcze to wystarczy spojrzeć na jej zwierzątko, które jakby nie patrzeć jest psem rasy nastawionej na współpracę z człowiekiem, żeby wyrobić sobie opinię na temat skuteczności jej szkoleń.[/QUOTE]

heh, to też racja ;) a nie trzeba się specjalnie wysilać, żeby obejrzeć jakiś filmik z jej psem. właśnie wtedy jak pytałam o to, zostałam zablokowana, bo jak to tak, sugerować pani behawiorystce, że jej pies zachowuje się jak na silnych lekach uspokajających :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Ach, i nawet osoby z bliskiego środowiska pani Anety nie mają pojęcia kto przeprowadzał ankiety, i jaka firma tym się zajęła.[/QUOTE]


PR kampanii teoretycznie chyba prowadziła ta firma co jest jej baner na tych filmikach z badań. Zresztą ten facet co z nią rozmawia jest właścicielem tej firmy. Był on też jak mieli ten festyn o psach na euro.
Ale znam jej byłą kursantkę i mówiła że ankiety miały robić osoby prywatne czyli wolontariusze. Najzabawniejsze że ci wolontariusze mieli chodzić w miejscach gdzie jest dużo psiarzy czyli parki. W skaryszaku ich nigdy nie było !!! od 5 lat chodzę tam codziennie ze swoim psem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Problem w tym, że nie znam nikogo, kto by znał kogoś lub sam ankietował. Ba, nawet ja się zgłosilam (przez kłótniami, nie znała mnie) i zostałam olana. Więc ankieterzy są bardzo tajemniczymi ludźmi widmo. W ogóle ta sprawa strasznie śmierdzi, na wyniki trzeba było czekać chyba ze 2 lata, a wyglądało to bardziej jak wielka kampania marketingowa (krypto marketingowa?) szkoły azorres. Cóż się dziwić, z tego co wiem Awtoniukowa marketing skończyła ;)[/QUOTE]

ja też się zgłosiłam wtedy i dostałam materiały, ale nie przeprowadzałam ankiet.
ona jest też coachem ;) ostatnio miały być z nią warsztaty, niedługo przed terminem zmieniono prowadzącą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Problem w tym, że nie znam nikogo, kto by znał kogoś lub sam ankietował. Ba, nawet ja się zgłosilam (przez kłótniami, nie znała mnie) i zostałam olana. Więc ankieterzy są bardzo tajemniczymi ludźmi widmo. W ogóle ta sprawa strasznie śmierdzi, na wyniki trzeba było czekać chyba ze 2 lata, a wyglądało to bardziej jak wielka kampania marketingowa (krypto marketingowa?) szkoły azorres. Cóż się dziwić, z tego co wiem Awtoniukowa marketing skończyła ;)[/QUOTE]

no co ty - ona nie skończyła marketingu. Ona twierdzi że skończyła studia o kierunku polonistyka ale niestety magistra NIE OBRONIŁA !!! :)

Link to comment
Share on other sites

No cóż, z tego co wiem Awtoniuk szkoli sobie instruktorów. I już po mesiącu szkolenia w którym ona nie bierze udziału, tylko wyręcza się kimś innym, wysyła takie osoby do diagnozowania przypadków... Siedze w psach tyle lat i nie podjęłabym się czegoś takiego, a ona po miesiącu czyni cuda ;)

Link to comment
Share on other sites

w sobotę zaczynamy z Etną tropienie :cool3: oczywiście zabawowo i amatorsko. będzie tropić na zmianę z pewną suczką, a w międzyczasie będziemy stacjonować u mnie w chacie, więc mam nadzieję, że moje pieseczki będą grzeczne. zwłaszcza ten mały gówniarz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...