Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

to jest przesrane jak pieski mieszkajace w jednym domu nie moga jesc z jakiegos powodu tego samego.

ja sie tak prawie rok meczylam. na szczescie osiagnelismy porozumienie w tej sprawie i wymianka misek nie grozi juz sraczka czy innymi bakami.

a wiadomo, ze u sasiada lepsze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Unbelievable']najgorsze, że pies może być uczulony na wszystko : P na trawy, na środek przeciwkleszczowy, na nie wiem, szampon do sierści, proszek do prania, i też może się drapać :grins:[/QUOTE]

Galina na ten przykład jest uczulona na chlorhexydynę (składnik jej dawnego szamponu) oraz jeden ze składników szczepionki na wściekliznę :mdleje:
Temat alergii to temat rzeka.. i coraz wiecej zwierzaków odczuwa jej skutki :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Galina na ten przykład jest uczulona na chlorhexydynę (składnik jej dawnego szamponu) oraz jeden ze składników szczepionki na wściekliznę :mdleje:
Temat alergii to temat rzeka.. i coraz wiecej zwierzaków odczuwa jej skutki :shake:[/QUOTE]

i jak ją szczepisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']najlepsze jest zawsze od kotów, nawet woda... :evil_lol:[/QUOTE]

Ogólnie to kot jest dobry na wiele rzeczy :p
Przykładowo Lena nie je karmy przez cały dzień, wystarczy przynieść kota i posadzić go przy misce, a pies zaraz opędzluje wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Ogólnie to kot jest dobry na wiele rzeczy :p
Przykładowo Lena nie je karmy przez cały dzień, wystarczy przynieść kota i posadzić go przy misce, a pies zaraz opędzluje wszystko.[/QUOTE]

Etna tak samo! ewentualnie można wsadzić w kocią miskę :cool3:

fotki dwie z deszczowego spaceru:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/60080152527727084338816.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8711/60080152527727084338816.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/25220352527629084348618.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2213/25220352527629084348618.jpg[/IMG][/URL]

po spacerze od razu wylądował w wannie i nie był zachwycony :evil_lol:
zmęczony Ti wreszcie nie piszczy jak go zostawiam ;)

Edited by motyleqq
Link to comment
Share on other sites

omg wstrząsu?? aż tak źle..?
lusia ma alergie na jakis składnik szczepienia i za pierwszym razem myslelismy ze nam kojfnie. Potem poczytalam troche i stwierdzila ze to wlasnie wstrząs był, ale wetka powiedziala ze zwykla alergia, bo przy wstrząsie bez pomocy wet nie mialaby szansy przezyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']hmm bierz TZta i Polę i oddaj jak Cie szlag trafi :diabloti: wiecej niz 3h jeszcze nikt nie wytrzymał z nimi :loveu:
[B]Nie mogę dostać tylko TZta? Psy mi wystarczą moje [/B]:evil_lol:
[/QUOTE]


[quote name='motyleqq']najlepsze jest zawsze od kotów, nawet woda... :evil_lol:[/QUOTE]

u mnie działało to w dwie strony, kot wolał psią karmę i psią wodę, psy piły i jadły z misek kota :evil_lol:

[quote name='a_niusia'] KAZDY COS ma.[/QUOTE]

wypraszam sobie :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']to zamiast kundla trzeba było aparat sobie kupić porządny :diabloti:[/QUOTE]

nie, bo już mnie to średnio interesuje :cool3: zresztą mam aparat, tylko jak już pisałam, na spacerze zajmuje się psami i nie ma sensu go brać, bo mi przeszkadza :cool3: boję się że zniszczą mi telefon, a co dopiero aparat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']i to jest argument :cool3:[/QUOTE]

cały czas mam wizję, że mój telefon ląduje w rzece, bo pieski mnie stratowały i wyskoczył mi z ręki :evil_lol: Etna to w ogóle nie patrzy, gdzie biegnie... albo może patrzy i celuje we mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Z początku na spacery z moją dwójką też nie zabierałam aparatu, bo bałam się, że psów nie upilnuję, no albo na mnie wpadną i go zepsują.
Teraz aparat nie jest już taki nowy, psy się ogarnęły i spokojnie daję radę robić im zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Z początku na spacery z moją dwójką też nie zabierałam aparatu, bo bałam się, że psów nie upilnuję, no albo na mnie wpadną i go zepsują.
Teraz aparat nie jest już taki nowy, psy się ogarnęły i spokojnie daję radę robić im zdjęcia ;)[/QUOTE]

ja to nie biorę aparatu nawet jak idę z jednym :cool3: po prostu mi przeszkadza, dlatego tak rzadko wstawiam foty ;) jeszcze jak z Timim idę to trochę inaczej, ale z Etną zatrzymuję się na trening i mogłaby np wpaść na aparat, albo ktoś może mi go ukraść :evil_lol:
a no i Etna ma już 2,5 roku i nie sądzę że kiedykolwiek się ogarnie :evil_lol: a przybiega bardzo entuzjastycznie i nie raz wpada na mnie z całej siły, której ma bardzo dużo, bo składa się głównie z mięśni ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjec się nie czepiajcie- wyszly takie niewyraźne bo pogoda brzydka :diabloti: ot co ;P

Ej to jak robisz mało zdjęć to nie bedzie co ogladac wspominać... :< tzn bedzie ale mało :lol:
Ja nie zawsze biore moj aparat z wielkim obiektywem bo to dodatkowe coś do ogarniecia-poza dwoma kundlami :evil_lol: ale czasem trzeba nadrobić. Choć jak w zeszła niedziele bylam w Powsinie by porobić fotki psom z frisbee(u mnie w galerii i na fb :P ) to odpuscilam sobie branie Tosci bo by jęczała że ma siedziec w miejscu :P i w sumie dobrze bo zawody sie szybko zakonczyły i mogłam jeszcze po botanicznym połazić jeszcze :) a byla dodatkowa(mała ale byla) wystawa wypchanych ptaków i sskaów arktyki-i musze powiedziec ze nawet to wyochanie sie im udalo :P Tylko rosomak miał dziwną minę :evil_lol:

A kot najlepszy motywator psiego apetytu :D

Jakie Ti sztuczki nowe umie? cos go uczysz?(sory jeśli pisalas to nie doczytalam :D tyle tu napisane :) )

Link to comment
Share on other sites

oj tak mało to nie robię, czasem TŻ ze mną wyjdzie :evil_lol:

Ti umie już: siadać, leżeć, podawać łapkę, prosić :evil_lol: uczy się targetowania łapami ale ciężko to idzie i ciągle drze mordę :diabloti: a to podstawa do treibballu

niestety Timiemu przerzedza się sierść na łokciach, skóra jest czerwona i się łuszczy :roll: nic dobrego z tego nie będzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...