Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LadyS']A gdzieś to kobieto wyczytała? Bo jak dotąd to widzę, że jedynie terier jest odradzany osobie, która chce mieć psa na podobieństwo poprzedniego, pracującego jak owczarek. I nigdzie nie widzę, że parsony/jacki są takie i owakie, tylko bywają. Co więcej - zostało napisane, ze da się z nimi zrobić wszystko, pracować też, tylko inaczej, niż z owczarkiem. Coś z tych rzeczy nie jest prawdą?[/QUOTE]

widać, nie kontrolujesz tego co piszesz
bywa

dzięki kolejnych wypowiedziom tylko sie upewniam, że nie warto pisać na trollowych forach
tylu tu speców że hej

tylko jakos tak nie widać tej "wiedzy" [cudzysłów zamierzony] w praktyce

dla mnie terrier jest 100 razy lepszy niż owczarek - bo tam gdzie terrier wie co robić onek jest zielony
i dla mnie ilość filmów na youtube [ tu sie ubawiłam] nie jest żadnym wskaźnikiem

ale cóż ja wiem przy takich "szpecjalistach"

lol

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']No tak, faktycznie prezentujesz tak wysoki poziom wypowiedzi i umiejętność dyskusji, że mozesz pouczać. Zejdź z piedestału, może uda Ci się porozmawiać i stwierdzić, że mówimy o tym samym i to samo, tylko z różnych stron.[/QUOTE]
właśnie widzę, że nie ogarniasz, trudno, widać nie każdy jest w stanie pojąć pewne rzeczy

Piedestał...jaki piedestał ?? chodzi co o osiągnięcia moich psów ?, o wyniki na wystawach, sportach, w myślistwie ? czy może o przemyślanej hodowli, przebadanych psach

widzisz ja osiągnięć moich psów nie zapewniam znajomościom, kasie, układom, handlerom tylko zapier*alaniu przy nich 24/h, a to sa wyniki
gula skacze - takie życie
każdy może miec takie a nawet o wiele lepsze wyniki, warunek jest jeden - musi wszystko poświęcić i tyle

ale czegoś takiego nie zrozumiesz, bo ty juz wszystkie rozumy zjadłaś
i to jest problem wielu ludzi - chcą gadać i gadają [ często od rzeczy], a nie potrafią sie zamknąć i słuchać, chcą zaistnieć - byle szybciej, byle jaśniej, byle lepiej niż ten lub tamten
trochę pokory, choć to u wielu z czasem dopiero przychodzi, a niektórym wcale ...

jesli ktoś chce podyskutować dalej/konkretniej i na temat, to proszę nie tu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/4141-PARSONRK"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/4141-PARSONRK"][B]PARSONRK[/B][/URL]- uważaj ,bo LadyS rzuci na ciebie urok :lol:[/QUOTE]

trzeba było ostrzegać wcześniej, że tu Halloween ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']
dla mnie terrier jest 100 razy lepszy niż owczarek - bo tam gdzie terrier wie co robić onek jest zielony
i dla mnie ilość filmów na youtube [ tu sie ubawiłam] nie jest żadnym wskaźnikiem [/QUOTE]

każdy lubi co innego. ja w tym momencie mam kundla, ale szukam psa, którego STYL pracy będzie jak najbardziej zbliżony do stylu mojej Etny. nie chodzi mi o ilość osiągnięć, tylko o to, jak się z danym psem pracuje. Etna jest dla mnie idealna ;) na dziś myślę, że psem najbardziej dla mnie jest malina, ale nie mogę mieć tego psa w tym momencie. bardzo lubimy bostonki :) dlatego stanęło na nich, chociaż... TŻ powiedział, że on woli kundelki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']każdy lubi co innego. ja w tym momencie mam kundla, ale szukam psa, którego STYL pracy będzie jak najbardziej zbliżony do stylu mojej Etny. nie chodzi mi o ilość osiągnięć, tylko o to, jak się z danym psem pracuje. Etna jest dla mnie idealna ;) na dziś myślę, że psem najbardziej dla mnie jest malina, ale nie mogę mieć tego psa w tym momencie. bardzo lubimy bostonki :) dlatego stanęło na nich, chociaż... TŻ powiedział, że on woli kundelki :evil_lol:[/QUOTE]
nigdzie nie napisałam, że PRT jest idealny dla ciebie, odniosłam sie tylko do "utartych opinii"

każda rasa ma + i -, i nie ma rasy, która byłaby idealna dla każdego
psa należy wybierać takiego jaki nam pasuje, a nie o jakim mówią, że jest super

życzę dużo przyjemności z nowego domownika i miłej zabawy

Link to comment
Share on other sites

na fb już jest, a tu daję linki do jeszcze dwóch fot:
[URL="https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/29800_473717699339398_605404376_n.jpg"]pierwsza [/URL]
[URL="https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/31012_473717512672750_1247355021_n.jpg"]druga[/URL]

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze kilka słów od chłopaka, u którego chwilowo jest suczka:

[B]Sunia, której szukamy domu jest bardzo miła, ciekawska. Nie jest agresywna dla innych psiaków, koty są raczej niemile widziane :)

Jest delikatnie wychudzona, natomiast w tym momencie o nią dbamy. Dostaje 3 razy dziennie bardzo słuszną porcję ciepłego jedzonka i trochę suchej karmy w międzyczasie.

Ma ciepłe posłanie, kąt w którym może przenocować... natomiast nie mogę trzymać tego psa u siebie. Mam inne zwierzaki, mieszkam na ulicy gdzie jest mnóstwo małych dzieci, rowerzystów. Nie mogę sobie pozwolić na takie ryzyko.

Sunia ma ok. 8-9 miesięcy, byłem z nią u weterynarza. Wszystko z nią okej. Sama chętnie wskakuje do samochodu, strasznie się łasi :)

Czy ktoś jest w stanie zapewnić jej dobry dom?
[/B]

[URL="https://www.facebook.com/events/489045177795612/"]tutaj fb[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...