Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Etna ma super te włosy za uszami, nie wiem jak to się stało że dopiero tutaj trafiłam. ;)[/QUOTE]

dzięki :) też nie wiem :cool3:

[quote name='paulaa.']Kiedy będzie następna część filmiku ? :cool3: Etna świetnie pracuje. :smile:[/QUOTE]

wiesz co, okazało się, że kręciłam się z nią w złą stronę :lol: bo chciałam dostawianie do lewej, a mam do prawej i aktualnie pracuję nad odwróceniem tego :lol: ale dobrze nam idzie więc może niedługo nagram postępy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evel']Motylqu, jutro sobie obejrzę dokładnie Wasze filmiki, bo mam luźniejszy dzień :) Fajnie, że pracujecie z sukcesami :)[/QUOTE]

dobrze, czekam na ocenę :cool3:
niestety przez tą moją pomyłkę utknęłyśmy na tym etapie, który jest na ostatnim filmiku, tylko w drugą stronę. a już nie tylko się kręciła, ale i dostawiała do nogi... i wtedy do mnie dotarło, że dostawia się do prawej :shake: no, ale może jakoś pójdzie. za to ładnie skacze przez kolano i cofa się na samą komendę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wrzucam dwa filmiki:

skok przez kolano:
[video=youtube;JtFg9QPby30]http://www.youtube.com/watch?v=JtFg9QPby30&feature=youtu.be[/video]

wiem, krzywo skacze :lol: przy ścianie chyba skacze bardziej prosto, a bez chyba próbuje na skróty, nie wiem ;)

i dostawianie do nogi:
[video=youtube;2Olfy1Kgtg8]http://www.youtube.com/watch?v=2Olfy1Kgtg8&feature=youtu.be[/video]

krótki, bo najpierw nagrałam duże kroki wokół książki, a potem załapała podążanie za mną :loveu: po czym skończyła się pamięć :diabloti: więc wstawiam tylko to.

wrzucam jeszcze jedną fotkę ;)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/45070060.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1900/45070060.jpg[/IMG][/URL]

oczywiście to moja poduszka i spała mi tak nad głową całą noc :evil_lol: zwykle kładzie się na dobranoc, a potem idzie spać wzdłuż nóg przy ścianie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Fajne Wam idzie :)
Moja Lena śpi na swojej poduszce, albo nad moją głową, ale to pies małych gabarytów, więc mi to nie przeszkadza ;)[/QUOTE]

dzięki :)
mi w sumie też nie przeszkadza :D

[quote name='magdabroy']Fajne filmiki ;)
Jak ją uczyłaś tego skakania przez kolano??[/QUOTE]

dzięks :)
najpierw usiadłam między łóżkiem a ścianą, wyciągając nogę tak, żeby jedyna droga była przez nią :) i naprowadzałam smakiem, żeby Etna przeszła. jak juz wiedziała że chodzi o znalezienie się po drugiej stronie to stopniowo podnosiłam nogę, aż do pozycji na filmiku. i potem przeniosłam się spod ściany na środek pokoju :) wczoraj czy przedwczoraj zaczynałyśmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']takie skakanie przez nogę nie jest dobrym pomysłem, zepsujesz jej technikę skoku ;) przede wszystkim nie w domu, i nie tak "nie wiadomo jak", ni to bokiem, ni przodem[/QUOTE]

ale ja chcę mieć skok przez kolano, później nam się przyda ;)

[quote name='Beatrx']pilnuj jej przy ścianie póki co, żeby nie mogła dupką zarzucać. albo spróbuj niech ma ze trzy kroki rozbiegu, wtedy równo skoczy;)[/QUOTE]

właśnie przy ścianie ładnie skacze nawet bez rozbiegu. a o rozbieg trudno, bo ona chce być przy mnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ok, co nie zmienia faktu że takich rzeczy się w domu nie robi :diabloti: za twardo, za bardzo pies może się zabić ;)[/QUOTE]

tyle że na dworze trudno o ścianę, żeby pies nie miał możliwości pójścia inną drogą. bo to właśnie by zrobiła, nie skoczyłaby przez nogę, gdybym jej pierwszy raz to zaproponowała na dworze. trudno mi sobie wyobrazić, że pies się zabija bo skoczył ;) szczególnie biorąc pod uwagę jak skakała sama z siebie gdy była młodsza i niewybiegana, albo chciała złapać szynszylę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']tyle że na dworze trudno o ścianę, żeby pies nie miał możliwości pójścia inną drogą. bo to właśnie by zrobiła, nie skoczyłaby przez nogę, gdybym jej pierwszy raz to zaproponowała na dworze. trudno mi sobie wyobrazić, że pies się zabija bo skoczył ;) szczególnie biorąc pod uwagę jak skakała sama z siebie gdy była młodsza i niewybiegana, albo chciała złapać szynszylę ;)[/QUOTE]

a jak pies spada i obija się karkiem o kant stołu tudzież innego mebla? to tylko jedna z możliwości. Ale ja mam bujną wyobraźnię i widząc takie rzeczy nie robię skoków(szczególnie takich) w domu, mimo że mam trochę luźniej niż ty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a jak pies spada i obija się karkiem o kant stołu tudzież innego mebla? to tylko jedna z możliwości. Ale ja mam bujną wyobraźnię i widząc takie rzeczy nie robię skoków(szczególnie takich) w domu, mimo że mam trochę luźniej niż ty[/QUOTE]

jedyne, co się stało, to Etna skacząc przez kolano wskoczyła na łóżko. nie widzę też innej możliwości nauczenia jej tego, musi być to przy ścianie. dla mnie to troszkę przesada ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
właśnie przy ścianie ładnie skacze nawet bez rozbiegu. a o rozbieg trudno, bo ona chce być przy mnie :lol:[/QUOTE]
może by jej żarełko położyć trochę dalej, bo ona zarzuca tym dupskiem, żeby przednie łapy były tuż przy Tobie i żeby szybciej nagrodę dostać:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']może by jej żarełko położyć trochę dalej, bo ona zarzuca tym dupskiem, żeby przednie łapy były tuż przy Tobie i żeby szybciej nagrodę dostać:P[/QUOTE]

brałam tak blisko żeby nie próbowała przejść obok nogi, ale w sumie teraz jak już wie że chodzi o przeskoczenie, to spróbuję tak jak mówisz :)

Link to comment
Share on other sites

Nie dziwota, bo to super motywuje ;-)

Też ostatnio zaczęliśmy klikać, mimo iż kliker mamy od dawna, musimy to robić jak nikogo w domu nie ma bo wszystkim wielce przeszkadza ten dźwięk :roll: nie mam pytań po prostu...

Ale moj pies coś mało chętny, zrobi to co się od niego oczekuje...ale minę ma "pańcia daj mi pospać" :roll:

Link to comment
Share on other sites

dokładnie ;)

hehe, ja mieszkam tylko z chłopakiem, który bardzo dużo pracuje, więc w rezultacie nie ma komu przeszkadzać klikanie :lol: ale teraz na tydzień jadę do rodziców, to pewnie mnie ojciec pogoni ;) chociaż sam mi kupił kliker ;)

znajdź lepszy motywator. Etna pracuje za każde żarcie, ale ona już tak ma :lol: może jak będziesz miała coś bardziej smakowitego, to będzie bardziej chętny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...