Jump to content
Dogomania

jak zapobiec mordercą psów w Chinach?


leniur13

Recommended Posts

[url]http://www.ptroa.co.il/petition/[/url] - PODPISZCIE SIĘ POD PETYCJĄ PRZECIW MORDOWANIU PSÓW

odradzam oglądać film jest straszny, jak można tak okrutnie traktować zwierzęta?
I tu moje pytanie najlepiej jak by się wypowiedziała jakaś osoba kumająca temat, mianowicie : 1) Czy jest jakiś sposób na zaprzestanie tego mordowania?
2)Czy da się jakoś wpłynąć na władzę w chinach?

2) czy wogule w chinach jest coś takiego jak "ochrona zwierząt"? Jeśli była by wojna z Chinami chętnie bym na nią poszedł połapał bym tych gnojów, obdarł żywcem ze skóry i na koniec ugotował (Też żywcem).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

12 wolontariuszy Straży dla Zwierząt w Polsce z woj. Śląskiego i Opolskiego, prowadzi walkę z firmami, które ocieplają budynki i przy okazji niszczą gniazda i mordują pisklęta. Wozimy do sterylizacji koty, trzymamy je przez 10 dni w domach, tj do zagojenia rany pooperacyjnej, a następnie wypuszcamy do środowiska. Kontrolujemy schroniska i wywieramy presję, aby poprawić byt w tych umieralniach dla zwierząt. Ja wyciągnąłem umierającego psa na tymczas i opiekuję się nim prawie rok. Nikt nie chce go adoptoawać. Liczymy na Ciebie Kropku, że będziesz nam w tym pomagał. Nie musisz być członkiem SdZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hektor2461']12 wolontariuszy Straży dla Zwierząt w Polsce z woj. Śląskiego i Opolskiego, prowadzi walkę z firmami, które ocieplają budynki i przy okazji niszczą gniazda i mordują pisklęta. Wozimy do sterylizacji koty, trzymamy je przez 10 dni w domach, tj do zagojenia rany pooperacyjnej, a następnie wypuszcamy do środowiska. Kontrolujemy schroniska i wywieramy presję, aby poprawić byt w tych umieralniach dla zwierząt. Ja wyciągnąłem umierającego psa na tymczas i opiekuję się nim prawie rok. Nikt nie chce go adoptoawać. Liczymy na Ciebie Kropku, że będziesz nam w tym pomagał. Nie musisz być członkiem SdZ.[/QUOTE]
kontrolujemy schroniska i wywieramy presję.Jak wielką presję ? i jak poprawiacie byt w tych umieralniach dla zwierząt ? przez wykup psa ze schroniska ? niedowiary a co z innymi psami ? a sdz które 'naprawił' schronisko ? gdyż na ten temat mi nic nie wiadomo , mam dokumenty kto walczył ze schroniskami w całej polsce a o sdz cisza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leniur13']

2) czy wogule w chinach jest coś takiego jak "ochrona zwierząt"? Jeśli była by wojna z Chinami chętnie bym na nią poszedł połapał bym tych gnojów, obdarł żywcem ze skóry i na koniec ugotował (Też żywcem).[/QUOTE]

W Chinach to nawet nie wiem czy jest coś takiego jak prawa obywatelskie, a co dopiero ochrona zwierząt....
Pod petycją się podpisałam, no bo przecież nie zaszkodzi, ale szczerze wątpię by ona coś zmieniła...
Zgadzam się z poprzednikami że powinniśmy najpierw rozwiązać problemy zwierząt w naszym kraju, a dopiero potem ingerować w inne.

Link to comment
Share on other sites

W schroniskach można skutecznie interweniować. W moim mieście została utworzona na wzór Szczecina, Społeczna Rada Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy Prezydencie Miasta. W skład Społecznej Rady zostali powołani przedstawiciele wszystkich stowarzyszeń pro-zwierzęcych, działających na tym terenie. Na pracowników Schroniska padł blady strach. Uważam, że we wszystkich miastach i gminach powinny zostać utworzone Społeczne Rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hektor2461']w schroniskach można skutecznie interweniować. W moim mieście została utworzona na wzór szczecina, społeczna rada schroniska dla bezdomnych zwierząt przy prezydencie miasta. W skład społecznej rady zostali powołani przedstawiciele wszystkich stowarzyszeń pro-zwierzęcych, działających na tym terenie. Na pracowników schroniska padł blady strach. Uważam, że we wszystkich miastach i gminach powinny zostać utworzone społeczne rady.[/quote]
i co to ma wspólnego z chinami ? Może zrób w chinach taki komitet ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...