Jump to content
Dogomania

29.03 Uwaga TVN "O pożytkach ze sterylizacji."


Angelka

Recommended Posts

pier....niczenie kardy pies powinien być dla zdrowia wycięty bla bla bla:mad: tak to że wytne mojego psa którego potrafię upilnować i wiem że nigdy nie będzie miał chcianych czy nie szczeniaków (bo r=r) sprawi że będzie ich mniej w schroniskach:diabloti:
no i szkoda że nie mówią o tej 2 stronie kastracji/sterylki niezbyt miłych które też się zdarzają

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę średni poziom wiedzy o psach w Polsce i podejście do sterylizacji wśród przeciętnych Kowalskich, to może i dobrze, że nie wspomnieli...
Aczkolwiek szczerze mówiąc, wolałabym program poświęcony bezdomności i nadpopulacji zwierząt, z łopatologicznym wyjaśnieniem, czemu nie powinno się zwierząt rozmnażać - bo na tę chwilę to próbuje się ludziom wtłaczać do głów, żeby wycinali psom organy wewnętrzne, nie nagłaśniając należycie przyczyn, dla których pośrednio taki zabieg bywa bardzo wskazany.

Link to comment
Share on other sites

Caly reportaz ok,niech naglasniaja te sterylki i kastracje,niech uswiadamiaja ludzi i obalaja mity...
ALE
takie podchodzenie do ludzi na ulicy i mowienie"czemu on nie jest wykastrowany!!!musi byc!!!itd itp" to troche mi nie pasuje.
Jak by mi ktos tak podszedl i wmawial ze cos jest KONIECZNE bo tak to bym pogonila:diabloti:
Mimo ze mam kastrowane psy i ogolnie jestem za;)
Ja jestem za kastrowaniem suk i psow ktore sa wydawane ze schronow,z tymczasow itd.To powinno byc musowo i bez zadnego gadania.
To samo z kotami wychodzacymi i dziko zyjacymi.Takie powinny byc sterylizowane i to bez dwoch zdan...
Zreszta miec niekastrowana kotke ktora zadrecza wszystkich bo ma ruje-bezcenne:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']
takie podchodzenie do ludzi na ulicy i mowienie"czemu on nie jest wykastrowany!!!musi byc!!!itd itp" to troche mi nie pasuje.
[/QUOTE]

To fakt, można propagować sterylizacje, można nie roztrząsać się przy tym z negatywami, ale to już jest robienie z ludzi kretynów. Gdyby psy MUSIAŁY być kastrowane, to by wymarły dawno temu. Tak więc takimi tekstami twórcy reportażu bardziej się ośmieszają niż przekonują kogokolwiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Caly reportaz ok,niech naglasniaja te sterylki i kastracje,niech uswiadamiaja ludzi i obalaja mity...
ALE
takie podchodzenie do ludzi na ulicy i mowienie"czemu on nie jest wykastrowany!!!musi byc!!!itd itp" to troche mi nie pasuje.
Jak by mi ktos tak podszedl i wmawial ze cos jest KONIECZNE bo tak to bym pogonila:diabloti:
[/QUOTE]

Tak, to fakt - mnie też takie zaczęcie rozmowy o tak ważnym temacie średnio odpowiada i już na wstępie może budzić opór.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...