Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Super zdjęcia!  Moj kocha śnieg,  tylko jest bardzo denerwujący na spacerach,  bo zamiast isc normalnie to glowa na dół,  pysk rozdziawiony i jak koparka zbiera snieg XD 

 

Ta obroża mnie kusi,  bo bardzo lubie obroze z rączką,  ale dotychczas mialam same "na stałe"  a nie rasciagliwe.  Bo zawsze mi się wydawalo,  ze zlapie za tą rączkę,  będę mijać jakiegos psa w wąskiej uliczce,  rączka sie rozciąganie i i tak go dorwie haha

Link to comment
Share on other sites

Raczka się rozciąga do pewnego momentu, więc łatwo jest psa przysunąć do siebie bardziej po prostu. Ja się bałam, że się urwie bardziej, bo takie to to to cienkie, ale... trzyma się, więc chyba nie jest to badziew ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej

Widzę,że macie  wiosnę na całego.U nas dziś śnieg sypie:(.Żeby jakiś ładny,biały to taki  paciajowaty,mokry i brudny

Obroża to chyba specjalnie dla Jariego projektowana -super w niej wygląda,kolorki idealne:) On Ci nie ściaga takich?Erman w sekundę pozbywa się jak tylko nie jest topół/zacisk

Link to comment
Share on other sites

No wiosna była w zeszły weekend i sobie poszła. Teraz taka plucha, że nie wiem gdzie pójdziemy na spacer w ten weekend ;)

Obroża akurat nie projektowana specjalnie bo to Red Dingo http://www.dapperpets.co.uk/Red+Dingo+Blue+Spots+on+Brown+Dog+Collar/P1033741813.html , ale fakt, pasuje super. Cieszę się, że ją kupiłam :)

Jari chodzi na co dzień w kolcach więc ciężko powiedzieć. Pewnie jakby była "akcja" to też by się szybko pozbył ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...