Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Bo dobermany to wieczne szczeniaki, a Jari do tego nie jest zupełnie typem zmarzlucha. Kocha śnieg. Jemu zazwyczaj jest za gorąco, a jak jest śnieg i -10 to w końcu się nie grzeje i może popylać na pełnych obrotach bez przerwy. Zdecydowanie woli -20 niż +20 ;) Ten typ tak ma. Chyba się derki nie dorobi... Oby nigdy nie musiał :)

 

Niestety dla niego w tym tyg. nie będzie kolejnych opadów śniegu, ale mróz trzyma więc stary śnieg będzie leżał. Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem, ale dzięki Bogu za ten mróz. Jak padało i było na + to podłogę odkurzałam i zmywałam 5 razy dziennie. Taki się syf niósł na łapach. A teraz raz dziennie starczy :)

 

Byłam też dziś z Batonem u weta. W sumie to go wykradłam :P. Teściu pojechał i będzie dopiero w przyszłym roku ;) więc wzięłam starucha pod pachę i zrobiłam mu dziś krew + mocz. Niestety on schudł przez te kilka miesięcy niepokojąco i boję się szczerze tych jutrzejszych wyników. Nie wiem czy to nerki, rak, a może po prostu starość (pies ma 13 lat, jak na psa jest stary, jak na jamnika nie bardzo. Fina ma 16 i biega xd). Teść nie karmi go zbyt dobrze... Głównie podroby i wieprzowina -_- Na wyjazd kupił karmę z Biedry... W każdym razie jak nie będzie przeszkód to mu tez zrobię zęby, bo ma je w takim stanie, że szkoda gadać. Jak dobrze pójdzie to się teściu nawet nie zorientuje XD Trzymajcie kciuki, żeby było dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No ja tez się ze śniegu cieszę i do zimna się juz przyzwyczaiłam.Tylko jednam Er marznie.mam nadzieję,że tez jakos sie oswoi-choć trochę.Wo wczoraj na spacerze,na smyczy w południe było z -8 to przy małej przerwie sie telepał.Wieczorem byliśmy w derce.Ale u nas w przysz.weekend zapowiadają juz +4 i deszcz i wcale sie nie cieszę.

 

Fajnie,że udało Ci się Batona do weta wyciągnąć.Trzymam kciuki za wyniki,oby wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A jak dobrze pojdzie zrobimy sesje tylko dobermanowi w srode sassasaaa :P i beda foty foty fooottyyy

 

Bo poki co moja suka nie nadaje sie do spacerow w towarzystwie psa. Odpieprza jej tak, ze wrocilysmy do tego co bylo ok rok temu. Ja se biegam a ty spadaj :P Ale zobaczymy, najwyzej pojedziemy do choszczowki, moja na flexi i tyle! Bo ze spotkania rezygnowac nie chce, a i gops chciala zobaczyc Choszczowke :) Ja tez wieki nie bylam!

Link to comment
Share on other sites

W środę ma być ładnie i nie padać, więc możemy się na jakiś spacerek wybrać, nie ma sprawy. Oby się do tego czasu ta pogoda nie popsuła :P Zawsze to miło będzie zobaczyć swojego psa w innym obiektywie :D  Dziś np. byłam w słynnej ;) Choszczówce ale było ciemno i padał grad, więc fotek ni ma.

Co do flexi to hm... paczaj na rączki, bo zaraz może być po flexi haha. Jari nie należy do osób zwracających uwagę na takie szczegóły jak cienka linka czy taśma, ale spoko - zobaczysz go w akcji, ocenisz i jakoś sobie radę damy ;)

Link to comment
Share on other sites

Co wy tak z tymi zdjęciami? Dość ich jest na poprzednich stronach :P
Vailet, z Warszawy "niestety" się nie wyniosę szybko (kiedykolwiek :P ) ale jeżeli w te wakacje zrobię powtórkę z rozrywki, to możemy się spiknąć gdzieś nad morzem :)

 

Co do teraźniejszego spotkanka, to tylko szkoda, że Choszczówka o tej porze roku jest najbrzydsza. Fajnie jest na wiosnę - wiadomo. Pod koniec lata, we wrześniu bo kwitną wrzosy i w październiku kiedy las jest kolorowy. Jak śnieg leży też jest fajnie... Ale w środku zimy, bez śniegu jest szaro i ponuro. Gops musisz koniecznie przyjechać jeszcze raz w innym terminie ;)

Link to comment
Share on other sites

Bosze, a ty znowu tutaj. Ogarnij się KOBIETO!

Ech... Może niedługo jakieś fotki się tu pojawią. Ja nie robiłam więc proszę nie składać żadnych zażaleń na - jakość, formę i treść. Dziękuję bardzo, do widzenia. 

Link to comment
Share on other sites

Bosze, a ty znowu tutaj. Ogarnij się KOBIETO!

Ech... Może niedługo jakieś fotki się tu pojawią. Ja nie robiłam więc proszę nie składać żadnych zażaleń na - jakość, formę i treść. Dziękuję bardzo, do widzenia. 

Dobra jest jeszcze będziesz pisać żebym pościk napisała w twojej galerii :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...