Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Instant']A potem co z tego dziecka wyrośnie? No?! Kolejna fotoblożanka, co to z psem nie pracuje! :evil_lol:[/QUOTE]

Ty nie bądź taka mądra, bo sama masz zadatki na fotoblożankę :diabloti:

btw znalazłam Cię na tym fejsiku czy nie? Ja mam Kasia Asiak. Szukaj, bo mi to chyba nieudolnie idzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Mojemu TZ się pomysł bardzo podoba-zbreźny prosiak chciał tylko być przy nocy poślubnej :evil_lol:
Cortinka będzie daniem głownym naszej wieczerzy :loveu:[/QUOTE]
Może być. W sumie to przyda się coś twardego... :loveu: :evil_lol:

Dobrze, że Cortina w swoim ciasnym myśleniu nie wpadła na pomysł, żeby nas uczynić swoim głównym daniem. Albo może wpadła ale ma do tego kiepskie warunki fizyczne :evil_lol: Cały czas uważam, że gdyby jamniki miały ciało CAO to świat wyglądałby inaczej :evil_lol:

[quote name='Instant']A potem co z tego dziecka wyrośnie? No?! Kolejna fotoblożanka, co to z psem nie pracuje! :evil_lol:[/QUOTE]
Ktoś życzliwy naśle kuratora i się skończy to bezprawie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ty nie bądź taka mądra, bo sama masz zadatki na fotoblożankę :diabloti:

btw znalazłam Cię na tym fejsiku czy nie? Ja mam Kasia Asiak. Szukaj, bo mi to chyba nieudolnie idzie :eviltong:[/QUOTE]

Jakie zadatki, jakie? Ja się pytam! :mad:

Idę cię szukać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber'][B]Może być. W sumie to przyda się coś twardego...[/B] :loveu: :evil_lol:

Dobrze, że Cortina w swoim ciasnym myśleniu nie wpadła na pomysł, żeby nas uczynić swoim głównym daniem. Albo może wpadła ale ma do tego kiepskie warunki fizyczne :evil_lol: Cały czas uważam, że [B]gdyby jamniki miały ciało CAO to świat wyglądałby inaczej [/B]:evil_lol:


Ktoś życzliwy naśle kuratora i się skończy to bezprawie :eviltong:[/QUOTE]

No w sumie racja, zawsze 2 dychy w kieszeni i nie trzeba kupować zadnego zamiennika :diabloti:

a co do jamnic-idealny materiał na horror :diabloti:

[quote name='Instant']Jakie zadatki, jakie? Ja się pytam! :mad:

Idę cię szukać :evil_lol:[/QUOTE]

NNo jak to jakie-z kim przystajesz...itd :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]NNo jak to jakie-z kim przystajesz...itd :cool3: [/QUOTE]
I nie robisz żadnych zdjęć swojemu psu. Którego nie masz jeszcze. Ale będziesz mieć... w przyszłości!

[SIZE=1](wiec nie mów mi, że siedzi z tyłu!) :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']I nie robisz żadnych zdjęć swojemu psu. Którego nie masz jeszcze. Ale będziesz mieć... w przyszłości!

[SIZE=1](wiec nie mów mi, że siedzi z tyłu!) :eviltong:[/SIZE][/QUOTE]

:loveu: no idealna fotoblożanka :evil_lol:

a tera sory ide z moimi psami PRACOWAĆ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mamcia, nie przepracuj się. Córa żreć chce! :evil_lol: Ze mnie wiadomo - kolejne pokolenie, które woli pyskować i pierdzielić o niczym, niż zdjęcia wstawiać. Ale kto by chciał takiego brzydala oglądać. Lepiej pospierać się o to, jaka długość sznurka lepsza! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Chyba tej dotyczącej psychiatrii :evil_lol:[/QUOTE]

Się kurde śmiej ale czasami na podstawie postów próbuję robić psychoanalizę niektórych użytkowników dogomanii :evil_lol: (taka pozostałość po fascynacji psychiatrią i psychologią :loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber'] Ale ty Rena chyba też wyszłaś cała ze spotkania z nim, jak i reszta ludzi z treningu. [/QUOTE]
Tak , zyje , mam sie nie najgorzej , uwazam , ze Jarek jest calkiem fajnym chlopcem , jego niedorowoj jest w zasadzie nie odbiegajacy od innych dobermanow . Mialam okazje widziec kilka sztuk to i porownanie mam jakies .
Moj Kot to nic tez nie uczony , ale ten ma nerwy ze stali , z tym , ze jak nas napadly 2 psy , to dostaly taki w*******, , ze masakra , a ode mnie tez po kopie kazdy , bo jeden sie na mnie rzucil , za co Kot go calkiem na koniec zmasakrowal .
Takze taki Jarek jest to calkiem nieglupi pomysl , bo przynajmniej wiadomo , ze wariat , choc ja wcale tak na naprawde nie uwazam , tak nie mysle , wypisuje tak , bo lubie gada a wtedy sobie na takie czulosci pozwalam . A Kot to calkiem inny , ciezko go wkurzyc , ale jak juz to jak napisalam wyzej .Koniec .
W razie gdyby jakis madry mlodociany umysl zarzucil mi , ze nie umialam odwolac swojego psa jak sie naparzal z 2 innymi nadmienie , ze to nie jest mozliwe , nie bylo i nie bedzie , poza tym sama jeszcze musialam pomoc , bo 2 duzych na jednego , no ok nie malego to przewaga , ale mamusia nie da krzywdy chlopcu zrobic .
W sumie to musze powiedziec , ze niezle wypadlam i sama siebie nie poznaje , bo podejsc do takiej kotlowany i utrafic wroga w leb to wyzwanie , no tak czy nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Się kurde śmiej ale czasami na podstawie postów próbuję robić psychoanalizę niektórych użytkowników dogomanii :evil_lol: (taka pozostałość po fascynacji psychiatrią i psychologią :loveu:)[/QUOTE]
I co? Zadzwoniłaś już po oddział SWAT, analizując mój profil PSYCHOLogiczny? :loveu: :eviltong:

Uuuuuaaaa... Idę sobie dla rozluźnienia zaraz obejrzeć po raz kolejny 9 odc. 3 serii Gry o Tron. Dobrze mi to robi na sen :multi: :evil_lol:

[quote name='RPG']Tak , zyje , mam sie nie najgorzej , uwazam , ze Jarek jest calkiem fajnym chlopcem , jego niedorowoj jest w zasadzie nie odbiegajacy od innych dobermanow . Mialam okazje widziec kilka sztuk to i porownanie mam jakies .
Moj Kot to nic tez nie uczony , ale ten ma nerwy ze stali , z tym , ze jak nas napadly 2 psy , to dostaly taki w*******, , ze masakra , a ode mnie tez po kopie kazdy , bo jeden sie na mnie rzucil , za co Kot go calkiem na koniec zmasakrowal .
Takze taki Jarek jest to calkiem nieglupi pomysl , bo przynajmniej wiadomo , ze wariat , choc ja wcale tak na naprawde nie uwazam , tak nie mysle , wypisuje tak , bo lubie gada a wtedy sobie na takie czulosci pozwalam . A Kot to calkiem inny , ciezko go wkurzyc , ale jak juz to jak napisalam wyzej .Koniec .
[B]W razie gdyby jakis madry mlodociany umysl zarzucil mi , ze nie umialam odwolac swojego psa[/B] jak sie naparzal z 2 innymi nadmienie , ze to nie jest mozliwe , nie bylo i nie bedzie , poza tym sama jeszcze musialam pomoc , bo 2 duzych na jednego , no ok nie malego to przewaga , ale mamusia nie da krzywdy chlopcu zrobic .
W sumie to musze powiedziec , ze niezle wypadlam i sama siebie nie poznaje , bo podejsc do takiej kotlowany i utrafic wroga w leb to wyzwanie , no tak czy nie ?[/QUOTE]
Rena, za dużo na dogo nie bywasz, ale reakcje obronną masz już prawidłową :evil_lol:

Całe szczęście powoli się ziarna od plew oddzielają tutaj :eviltong:

Mnie też zawsze hm... fascynował ;) sposób w jaki sposób doberman używa swoich zębów. Kilka sec. i jest dosłownie mielonka. Tak więc po co się stresować i zakładać jakieś kagańce? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']I co? Zadzwoniłaś już po oddział SWAT, analizując mój profil PSYCHOLogiczny? :loveu: :eviltong:

Uuuuuaaaa... Idę sobie dla rozluźnienia zaraz obejrzeć po raz kolejny 9 odc. 3 serii Gry o Tron. Dobrze mi to robi na sen :multi: :evil_lol:[/QUOTE]

A tam od razu po SWAT - jedynie panowie z białym kaftanem podjadą do Ciebie niedługo :evil_lol:

Idź się rozluźniać pacząc jak mordują Starków :evil_lol: (W ogóle to Martin musiał być chyba gwałcony w dzieciństwie :roll::diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']A tam od razu po SWAT - jedynie panowie z białym kaftanem podjadą do Ciebie niedługo :evil_lol:

Idź się rozluźniać pacząc jak mordują Starków :evil_lol: (W ogóle to Martin musiał być chyba gwałcony w dzieciństwie :roll::diabloti:)[/QUOTE]
Jak ładni to spoko :evil_lol:

I dobrze tak Starkom chu... nikogo nie lubię z nich :evil_lol: Dlatego tak mi ta scena poprawia humor :eviltong:

Martin po prostu wyznaje zasadę...

[IMG]http://coffeeanddragons.files.wordpress.com/2013/06/grrm-meme.jpg?w=480&h=270[/IMG]

Na końcu zostanie tylko Hodor. Ewentualnie Ramsay :evil_lol:

[quote name='omry']Też oglądam, ale dopiero drugi sezon. Khal nie żyje :-([/QUOTE]
Nie on jeden :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Jak ładni to spoko :evil_lol:

I dobrze tak Starkom chu... nikogo nie lubię z nich :evil_lol: Dlatego tak mi ta scena poprawia humor :eviltong:

Martin po prostu wyznaje zasadę...

[IMG]http://coffeeanddragons.files.wordpress.com/2013/06/grrm-meme.jpg?w=480&h=270[/IMG]

Na końcu zostanie tylko Hodor. Ewentualnie Ramsay :evil_lol:[/QUOTE]

Ja mam nadzieję, że mi mojego Johna Śnieżka nie zamorduje bo nie będzie kto miał me oko cieszyć :shake::diabloti:

Najlepszy jest mem:
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/99067ef26fe7c6a4588fabb458e29540.jpg?1311161979[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja mam nadzieję, że mi mojego Johna Śnieżka nie zamorduje bo nie będzie kto miał me oko cieszyć :shake::diabloti:

Najlepszy jest mem:
[/QUOTE]
Bosze widzisz i nie grzmisz... jak można lubić Johna "miękka faja" Snowa? :evil_lol: Ach, już wiem, te jego loczki i gładziutka buziunia :loveu: :eviltong:

Btw a JS to już nie jest pół martwy? :eviltong:

Jakbym ci wypisała moich ulubieńców to byś miała ciekawy materiał do swoich psychologicznych badań :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Ale ja tylko jego pokochałam :-( I jego żonę cudowną przepiękną, ale głupią jak but. To jej głupota go zabiła :-([/QUOTE]
Niestety jak to mówią...

[IMG]http://rack.0.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA2LzAzL2RlL2dlb3JnZXJybWFyLjI4ZGIyLmpwZwpwCXRodW1iCTEyMDB4OTYwMD4/555d5b82/caf/george-r-r-martin-meme-generator-have-a-favorite-character-not-anymore-cce918.jpg[/IMG]

:evil_lol: Ale lubię to w jego powieści... Nikt, ale to nikt nie może czuć się bezpiecznie. Obrywa się dobrym, złym i neutralnym.

Chociaż nie wiadomo czemu wszyscy żałują tych Starków :eviltong: I don't! :loveu:

A Dany jeszcze niejedną głupotę popełni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Bosze widzisz i nie grzmisz... jak można lubić Johna "miękka faja" Snowa? :evil_lol: Ach, już wiem, te jego loczki i gładziutka buziunia :loveu: :eviltong:
[/QUOTE]

Nie, na loczki nie lecę - ale wygląda jak zbity piesek... No jak Prośka z tymi swoimi ślepkami ciemnymi :loveu::diabloti:

A ulubieńców powiadasz... Ja swoich nie wypiszę bo aż wstyd się przyznać - ale ty pisz pisz :cool3:

BTW ja książki narazie tylko 2 przeczytałam kurde bo nie mam jak czytać na kompie, audiobooki od ojca przehulałam (chodź po angielsku to nie wiem ile bym rozumiała z Martinowego bełkotu bez oglądania literek), a nie mam tableta do czytania ebooków... Papierowych wersji też nie mam skąd bo nasza biblioteka jest taka bogata, że ho ho... a kasy nie mam na książki (sic! nie kupiłam nowych książek od marca i mnie nosi :roll:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']NNo jak to jakie-z kim przystajesz...itd :cool3:[/QUOTE]

Się nie poczuwam :diabloti:

[quote name='Amber']I nie robisz żadnych zdjęć swojemu psu. Którego nie masz jeszcze. Ale będziesz mieć... w przyszłości!

[SIZE=1](wiec nie mów mi, że siedzi z tyłu!) :eviltong:[/SIZE][/QUOTE]

Póki nie mam fotoblożka, żadna ze mnie fotoblożanka i tyle! :mad::evil_lol:

[quote name='Amber']

Uuuuuaaaa... Idę sobie dla rozluźnienia zaraz obejrzeć po raz kolejny 9 odc. 3 serii Gry o Tron. Dobrze mi to robi na sen :multi: :evil_lol:
[/QUOTE]

Oj tam serial, idź sobie książkę poczytaj - lepsza!
A tak serio, to nie mam pojęcia co lepsze, bo ja tylko czytałam.

Link to comment
Share on other sites

GoT dobry serial, lubie takie :loveu:

Ja tam uwielbiam karła. Blond lala mnie wkurza, Starków nie lubię, a już szczegolnie mnie ta stara Starkowa wkurzała-boszzz skad oni ją wzięli? :shake:

Sow to taka ciepła klucha, zero werwy i wigoru, takie ecepecie :eviltong:

Ogólnie fajnie jest ogladac każdy odcinek z takim przekonananiem, ze serio nie wiadomo co bedzie za chwile. :loveu: Ksiązki musze bezwzględnie kupić, ale są taaaaaakie drogie :placz: nie lubię ebooków bo mnie oczy bolą, a tabletka mam, ale czyta się ujowo na nim. Wiec pozostaje mi wygrac w totka :roll:

a tak poza tym dzieńdoberek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...